Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
15:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
15:00
CHV Noordkade
Veghel
15:00
Theater Mozaïek
Zuidlaren
15:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
15:00
Fort Lent
Nijmegen
15:30
TivoliVredenburg
Utrecht
15:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
15:30
De Spot
Middelburg
15:30
De Flux
Zaandam
15:30
Cacaofabriek
Helmond
16:00
De Bosuil
Weert
16:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
16:30
Baroeg
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
Martiniplaza
Groningen
Willemeen
Arnhem
17:30
Cacaofabriek
Helmond
18:00
Café Dens
Spijkenisse
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
19:00
Patronaat
Haarlem
19:00
La Madeleine
Brussel
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
Melkweg
Amsterdam
19:30
P3
Purmerend
Annabel
Rotterdam
19:30
De Nieuwe Kerk
Den Haag
19:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
De Oosterpoort
Groningen
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Corneel
Lelystad
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
013
Tilburg
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Savelberklooster
Heerlen
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Lourdeskerk
Scheveningen
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Markant Uden
Uden
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Mezz
Breda
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Agora Theater Druten
Druten
21:00
De Flux
Zaandam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:15
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Rotown
Rotterdam
Molen De Ster
Utrecht
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Zaantheater
Zaandam
Luxor Live
Arnhem
013
Tilburg
20:00
De Gouvernestraat
Rotterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Theater Rotterdam
Rotterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Paard
Den Haag
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Melkweg
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Schouwburg Ogterop
Meppel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Mythe
Goes
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Agnietenhof
Tiel
Theater Bellevue
Amsterdam
zondag 28 oktober 2018
15:00
Purper - Purper's Passie
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
15:00
Progretto
CHV Noordkade, Veghel
15:00
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Theater Mozaïek, Zuidlaren
15:00
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Schouwburg De Kring, Roosendaal
15:00
Rood Adeo
Fort Lent, Nijmegen
15:30
Mary Gauthier
TivoliVredenburg, Utrecht
15:30
Ronald Brautigam
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
15:30
Sixties Revolution
De Spot, Middelburg
15:30
Judy Blank
De Flux, Zaandam
15:30
Hats Off To Led Zeppelin
Cacaofabriek, Helmond
16:00
Abba Gold
De Bosuil, Weert
16:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
16:30
Beast From The East: Burgerkill + Insanity + Deadsquad + Pendrak
Baroeg, Rotterdam
Andre Hazes Jr.
Ahoy, Rotterdam
K3
Martiniplaza, Groningen
Bleed From Within + Access Unlocked + Traveller + The Evolutionist
Willemeen, Arnhem
17:30
Sweet Mary Jane
Cacaofabriek, Helmond
18:00
Familie van Dijk
Café Dens, Spijkenisse
18:00
In Your Honor
Den Heilige Cornelius, Roermond
19:00
Our Last Night
Patronaat, Haarlem
19:00
Gianni Celeste
La Madeleine, Brussel
19:30
Fairport Convention
Neushoorn, Leeuwarden
Blackberry Smoke
Melkweg, Amsterdam
19:30
The Animals
P3, Purmerend
My Baby
Annabel, Rotterdam
19:30
Luka Bloom
De Nieuwe Kerk, Den Haag
19:30
Ramón Valle / Ricciotti Ensemble
Tolhuistuin, Amsterdam
Alpha Blondy & The Solar System
Effenaar, Eindhoven
Jimmy Carr
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Fish
TivoliVredenburg, Utrecht
Ólafur Arnalds
De Oosterpoort, Groningen
Luka Bloom
De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:00
Robben Ford
Metropool, Hengelo
20:00
Serenity
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
The Analogues
De Maaspoort, Venlo
20:00
Randy Hansen (US)
Bibelot, Dordrecht
20:00
Yorick van Norden
Corneel, Lelystad
20:00
Vinchenzo
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Bombino
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Score Jazz Orchestra
Grenswerk, Venlo
20:00
Spandau Ballet
013, Tilburg
20:00
Ida Nielsen Band
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
'Kloostersessie' ft. Christof van der Ven
Savelberklooster, Heerlen
Connan Mockasin presents Jassbusters
Paradiso, Amsterdam
20:00
Saint Agnes
Paard, Den Haag
20:00
Mitch Rivers
Paard, Den Haag
20:00
Wolfendale
Gigant, Apeldoorn
20:00
The High Kings
Lourdeskerk, Scheveningen
20:00
Brian Gore’s Night Of Guitars
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Cubicolor
Melkweg, Amsterdam
20:00
Giovanni Sollima / Holland Baroque
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Harde Pappies: SonReal
Patronaat, Haarlem
20:15
Level 42
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Master drummers of Burundi
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Naturally 7
Markant Uden, Uden
20:30
Risha: David Eugene Edwards & Alexander Hacke
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Ben Wendel Seasons Band
Bimhuis, Amsterdam
Nakhane
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Theo Croker 'Star People Nation' (USA)
Patronaat, Haarlem
20:30
The Whiskey Priests
Mezz, Breda
20:30
PUURGELUL 27 met o.a. Sjaak Bral, Martijn Koning, Jeroen Leenders en B
Paard, Den Haag
20:30
Lakshmi - Adem
Agora Theater Druten, Druten
21:00
Nick Moss
De Flux, Zaandam
22:00
Make-Overs
Paradiso, Amsterdam
maandag 29 oktober 2018
Jan Smit - Met andere woorden
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Spinvis - In Werkelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:15
Chrome Sparks
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Will Haven
Melkweg, Amsterdam
19:30
Anomalie
Melkweg, Amsterdam
19:45
Robben Ford
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Shakey Graves
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Academic
Rotown, Rotterdam
Chris Cacavas / Steve Wynn
Molen De Ster, Utrecht
20:00
The Analogues
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Beth Hart
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Racoon
Zaantheater, Zaandam
Bombino
Luxor Live, Arnhem
Greta van Fleet
013, Tilburg
20:00
Barbara Gogan
De Gouvernestraat, Rotterdam
20:00
Christof van der Ven
Sugar Factory, Amsterdam
Kadinja / Monuments / Vola
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Bill Evans / Simon Phillips
Spirit of 66, Verviers
20:00
Cautious Clay
Paradiso, Amsterdam
20:30
Ólafur Arnalds
Theater Rotterdam, Rotterdam
20:30
Banfi
Cinetol, Amsterdam
20:30
Andreas Schaerer / Anton Goudsmit / Wilbert de Joode
Bimhuis, Amsterdam
Raphael Saadiq
Paradiso, Amsterdam
21:00
Make-Overs
Paradiso, Amsterdam
21:00
Garrett T. Capps
Paard, Den Haag
22:00
PJ Morton
Paradiso, Amsterdam
22:00
Cheeky Monday: SUBZERO
Melkweg, Amsterdam
dinsdag 30 oktober 2018
Ton Kas - Kakmaker
Parktheater, Eindhoven
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Ogterop, Meppel
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Kiki Schippers - Waar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater de Mythe, Goes
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Agnietenhof, Tiel
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater Bellevue, Amsterdam