PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -560
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
di 30 okt
20:30
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Cinetol
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
1
21:00
Paard
Den Haag
21:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
1
wo 31 okt
Theater aan de Schie
Schiedam
Zaantheater
Zaandam
Theaterpand Weesp
Weesp
De Boodschap
Rijen
Diligentia
Den Haag
Het Podium
Hoogeveen
Het Evertshuis
Bodegraven
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
De Domijnen
Sittard
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater Hof 88
Almelo
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater de Koornbeurs
Franeker
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Papenstraattheater
Zwolle
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
2
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
DeLaMar
Amsterdam
1
00:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater De Veste
Delft
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
09:30
Luxor Live
Arnhem
12:00
De Oosterpoort
Groningen
12:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Melkweg
Amsterdam
3
1
19:00
Panama
Amsterdam
Handelsbeurs
Gent
1
Melkweg
Amsterdam
2
1
Sugar Factory
Amsterdam
1
19:30
Melkweg
Amsterdam
LantarenVenster
Rotterdam
1
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
Rotown
Rotterdam
2
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Goffertpark
Nijmegen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Patronaat
Haarlem
1
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Musis
Arnhem
20:00
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Sportpaleis
Antwerpen
De Oosterpoort
Groningen
1
20:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Goffertpark
Nijmegen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Bimhuis
Amsterdam
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Mezz
Breda
2
1
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Cacaofabriek
Helmond
1
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Paard
Den Haag
21:00
Paard
Den Haag
21:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
22:00
Vera
Groningen
23:30
Sugar Factory
Amsterdam
do 01 nov
Leidse Schouwburg
Leiden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
00:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
Lindenberg Theater
Nijmegen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Goudse Schouwburg
Gouda
Veluvine
Nunspeet
Figi Theater
Zeist
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Diligentia
Den Haag
Theater De Kolk
Assen
Spant!
Bussum
C.C. De Pas
Heesch

dinsdag 30 oktober 2018

20:30
Chris Cacavas / Steve Wynn Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
20:30
Hadewych Minis Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Saint Agnes Cinetol, Amsterdam
Foto Mr. Carmack
Mr. Carmack Bitterzoet, Amsterdam
1
21:00
The Beths Paard, Den Haag
21:00
Sophie Hunger Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
22:00
Marble Sounds Paradiso, Amsterdam
1

woensdag 31 oktober 2018

André Manuel - DREEJKLEZOEW Theater aan de Schie, Schiedam
René van Meurs - Ik beloof niks Zaantheater, Zaandam
Patrick Laureij Theaterpand Weesp, Weesp
Martijn Koning - Koning van de dieren De Boodschap, Rijen
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen Diligentia, Den Haag
The High Kings Het Podium, Hoogeveen
Pieter Derks - Voor wat het waard is Het Evertshuis, Bodegraven
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? De Domijnen, Sittard
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 Stadstheater Arnhem, Arnhem
Brigitte Kaandorp - Eh... Schouwburg Lochem, Lochem
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom Theater Hof 88, Almelo
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018 Schouwburg de Lawei, Drachten
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theater de Koornbeurs, Franeker
Richard Groenendijk - Om Alles! Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Kiki Schippers - Waar De Kleine Komedie, Amsterdam
Sara Kroos - Zonder Verdoving Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ton Kas - Kakmaker Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Jan Beuving - Rotatie Papenstraattheater, Zwolle
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Purper - Purper's Passie Theater aan de Schie, Schiedam
Lebbis - De Bovengrens Theater De Lampegiet, Veenendaal
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Theater 't Voorhuys, Emmeloord
2
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Foto Peter Pannekoek - Later was alles beter
Peter Pannekoek - Later was alles beter DeLaMar, Amsterdam
1
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel Agora Theater Lelystad, Lelystad
Ali B - Koorts Theater De Veste, Delft
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Theater Bouwkunde, Deventer
09:30
Tour de Machine Luxor Live, Arnhem
12:00
James Oesi De Oosterpoort, Groningen
12:30
Duo Ebano Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Foto Stephen Malkmus and The Jicks
Stephen Malkmus and The Jicks Melkweg, Amsterdam
3
1
19:00
RAVI of VIXX Panama, Amsterdam
Foto Slaves
Slaves Handelsbeurs, Gent
1
Foto Killing Joke
Killing Joke Melkweg, Amsterdam
2
1
Foto Whispering Sons
Whispering Sons Sugar Factory, Amsterdam
1
19:30
Jimothy Lacoste Melkweg, Amsterdam
Foto Sophie Hunger
Sophie Hunger LantarenVenster, Rotterdam
1
20:00
Collectief 33 1/3 / Ragazze Quartet Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
George Ezra Lotto Arena, Antwerpen
Foto Emma Ruth Rundle
Emma Ruth Rundle Rotown, Rotterdam
2
20:00
Rimon Paradiso, Amsterdam
20:00
Bon Jovi Hotel Pakket - Amrâth Belvoir Goffertpark, Nijmegen
20:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Foto The Zombies / Uriah Heep
The Zombies / Uriah Heep Patronaat, Haarlem
1
20:00
Matt Bianco Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Fernando Lameirinhas - CUBA IN Musis, Arnhem
20:00
Buurman / Iris Penning / Jorick Bronius C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
20:00
Luka Bloom Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Robben Ford Muziekgieterij, Maastricht
Foto Niels Destadsbader
Niels Destadsbader Sportpaleis, Antwerpen
Foto Daniel Lohues
Daniel Lohues De Oosterpoort, Groningen
1
20:00
Dark Sabbath 't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
Foto KRS-One
KRS-One Doornroosje, Nijmegen
20:00
Bon Jovi Hotel pakket - Van der Valk Nijmegen-Lent Goffertpark, Nijmegen
20:00
The Human League Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Ellen ten Damme - Paris - Berlin Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
John Scofield Quartet Bimhuis, Amsterdam
20:15
Van Dik Hout - Het beste van Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael Theater de Stoep, Spijkenisse
Foto The Levellers
The Levellers Mezz, Breda
2
1
20:30
Novo Amor Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:30
John Butler Trio Paradiso, Amsterdam
20:30
Eric Vaarzon Morel Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:30
Martijn Kardol Bang Meervaart, Amsterdam
20:30
Lakshmi - Adem Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Jeroen van der Boom - Dit ben ik Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Sandra van Nieuwland Human Alien TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
The Osmonds Cacaofabriek, Helmond
1
20:30
Level 42 - The Eternity Tour Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise) Posttheater, Arnhem
20:30
Ladysmith Black Mambazo Paard, Den Haag
21:00
Christof van der Ven Paard, Den Haag
21:00
The Dirty Denims Den Heilige Cornelius, Roermond
22:00
Moving Targets Vera, Groningen
23:30
Charly Sugar Factory, Amsterdam

donderdag 01 november 2018

Yentl en de Boer - Magie Leidse Schouwburg, Leiden
Ali B - Koorts Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
00:00
Petra Berger - Tribute to Barbra Streisand Theater de Koornbeurs, Franeker
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Lindenberg Theater, Nijmegen
Tineke Schouten - Highlights Schouwburg De Kring, Roosendaal
Claudia de Breij - Nu Goudse Schouwburg, Gouda
Roué Verveer - Heppie de Peppie Veluvine, Nunspeet
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 Figi Theater, Zeist
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018 Diligentia, Den Haag
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael Theater De Kolk, Assen
Patrick Laureij Spant!, Bussum
Oldenhermanns - UNSEXED C.C. De Pas, Heesch
Pagina -560