PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -555
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 01 nov
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Werftheater
Utrecht
Vera
Groningen
1
20:30
Grenswerk
Venlo
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Merleyn
Nijmegen
1
21:00
Paradiso
Amsterdam
21:30
Simplon
Groningen
22:00
Paradiso
Amsterdam
vr 02 nov
Gryphus
Vierlingsbeek
Schouwburg Het Park
Hoorn
00:00
Munttheater
Weert
00:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theaterpand Weesp
Weesp
S.C.C. De Ruchte
Someren
Koningshof
Maassluis
van Beresteyn
Veendam
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
00:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Theater De Omval
Diemen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
DeLaMar
Amsterdam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
00:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Jan van Besouw
Goirle
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Cultura
Ede
00:00
Flint
Amersfoort
Agora Theater Druten
Druten
Fransche School Culemborg
Culemborg
Gigant
Apeldoorn
Theater 't Pand
Gorinchem
Leidse Schouwburg
Leiden
Goudse Schouwburg
Gouda
Zaal Onder De Toren
Wissenkerke
Scheldetheater
Terneuzen
De Meerpaal
Dronten
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Klooster
Woerden
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
00:00
Diligentia
Den Haag
Podium Reimerswaal
Rilland
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Klif
Nijmegen
00:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Theater Zuidplein
Rotterdam
Agnietenhof
Tiel
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Het Musiater
Zevenaar
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Podium Hoge Woerd
De Meern
Studio de Bakkerij
Rotterdam
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Lampegiet
Veenendaal
LOLA050
Groningen
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Muse
Malden
Iduna
Drachten
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater De Winsinghhof
Roden
Chassé Theater
Breda
00:00
Theater De Musketon
Utrecht
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
19:30
Meervaart
Amsterdam
19:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
19:30
Mezz
Breda
Melkweg
Amsterdam
1
19:30
013
Tilburg
TivoliVredenburg
Utrecht
1
1
Bibelot
Dordrecht
1
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Spirit of 66
Verviers
Rockhal
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Vorstin
Hilversum
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Bibelot
Dordrecht
1
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Kompleks
Heerhugowaard
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
V11
Rotterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam

donderdag 01 november 2018

20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Flip Noorman - De Big One Werftheater, Utrecht
Foto Emma Ruth Rundle + Jaye Jayle
Emma Ruth Rundle + Jaye Jayle Vera, Groningen
1
20:30
Jennie Lena Grenswerk, Venlo
20:45
Suzan & Freek Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Gold Star Merleyn, Nijmegen
1
21:00
Dia de Los Muertos Paradiso, Amsterdam
21:30
Garçon Taupe Simplon, Groningen
22:00
Moving Targets Paradiso, Amsterdam

vrijdag 02 november 2018

André Manuel - DREEJKLEZOEW Gryphus, Vierlingsbeek
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Schouwburg Het Park, Hoorn
00:00
Carel Kraayenhof Ensemble - 30! bevlogen tangojaren Munttheater, Weert
00:00
Spinvis - In Werkelijkheid Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Anne-Marie Jung - Ram Theaterpand Weesp, Weesp
Arie & Silvester - Wie?! S.C.C. De Ruchte, Someren
Nathalie Baartman - Breek Koningshof, Maassluis
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme van Beresteyn, Veendam
Alex Ploeg Ultimatum Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
00:00
Fernando Lameirinhas - CUBA IN Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Theater De Omval, Diemen
Lebbis - De Bovengrens De Kleine Komedie, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om Alles! Kennemer Theater, Beverwijk
The Bluebirds Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Peter Pannekoek - Later was alles beter DeLaMar, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
00:00
Petra Berger - Tribute to Barbra Streisand Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Mathilde Santing - Renaissance Jan van Besouw, Goirle
Johan Goossens - Vlam Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Posttheater, Arnhem
Rayen Panday - Fenomeen Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pieter Derks - Voor wat het waard is Cultura, Ede
00:00
Oeloek - Droeftoeters Flint, Amersfoort
Henry van Loon - Onze Henry Agora Theater Druten, Druten
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Fransche School Culemborg, Culemborg
Flip Noorman - De Big One Gigant, Apeldoorn
De Partizanen - Het leven an sich Theater 't Pand, Gorinchem
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Leidse Schouwburg, Leiden
Claudia de Breij - Nu Goudse Schouwburg, Gouda
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Zaal Onder De Toren, Wissenkerke
Tineke Schouten - Highlights Scheldetheater, Terneuzen
Jordyn Mallory / Rachel Kramer De Meerpaal, Dronten
Jan Beuving - Rotatie Kennemer Theater, Beverwijk
Louise Korthals - Alles is er Het Klooster, Woerden
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater PePijn, Den Haag
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018 Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
00:00
Howard Komproe - Live on stage Diligentia, Den Haag
The High Kings Podium Reimerswaal, Rilland
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Agora Theater Lelystad, Lelystad
Kirsten van Teijn - Nobel De Klif, Nijmegen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Najib Amhali - Waar was ik? Theater Zuidplein, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Agnietenhof, Tiel
Alex Roeka - En toen ineens Theater de Blauwe Kei, Veghel
Roué Verveer - Heppie de Peppie Het Musiater, Zevenaar
Ali B - Koorts Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Patrick Laureij Podium Hoge Woerd, De Meern
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat Studio de Bakkerij, Rotterdam
Paul de Munnik Stadshoftheater Vianen, Vianen
Matroesjka - Brainwash Het Postkantoor, Bovenkarspel
Lucretia van der Vloot - Lucretia sings Gladys Theater de Stoep, Spijkenisse
Yentl en de Boer - Magie Theater De Lampegiet, Veenendaal
Live at LOLA: Powder For Pigeons + Soul Theft LOLA050, Groningen
00:00
Iris Hond - Bewogen Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Schouwburg Amphion, Doetinchem
Arno van der Heyden - Heksenjacht De Muse, Malden
Feuerengel Iduna, Drachten
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Paul de Leeuw - Vette Pech! Stadsschouwburg Groningen, Groningen
René van Meurs - Ik beloof niks Theater De Winsinghhof, Roden
Herman van Veen - Vanavond Chassé Theater, Breda
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd Theater De Musketon, Utrecht
19:00
Christoff XL Kursaal Oostende, Oostende
19:30
Dag Van Mime Meervaart, Amsterdam
19:30
So What's Next? Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:30
Los Hombros de Hércules Neushoorn, Leeuwarden
19:30
Julian Velard / Kiki Mettler Sugar Factory, Amsterdam
19:30
FRESH Mezz, Breda
Foto St. Paul & The Broken Bones
St. Paul & The Broken Bones Melkweg, Amsterdam
1
19:30
Marlon Williams 013, Tilburg
Foto The Human League
The Human League TivoliVredenburg, Utrecht
1
1
Foto Gruppo Sportivo
Gruppo Sportivo Bibelot, Dordrecht
1
20:00
Jasper van Kuijk - Janus Theaters Tilburg, Tilburg
Thijs Kemperink - Bonje Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Jacin Trill Hedon, Zwolle
20:00
Judy Blank Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Shaking The Tree Spirit of 66, Verviers
Raphael Saadiq Rockhal,
20:00
Leipziger Thomanerchor - Met musici uit het Gewandhausorchester Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lene Lovich De Vorstin, Hilversum
20:00
Vance Joy Paradiso, Amsterdam
20:00
Throwback to: Niels Geusebroek sings Coldplay Luxor Live, Arnhem
20:00
Leon Bridges Ancienne Belgique (AB), Brussel
Foto Rootsriders
Rootsriders Bibelot, Dordrecht
1
20:00
Nasmak Q-Factory, Amsterdam
20:00
Noah Slee Paradiso, Amsterdam
20:00
Herrie at Kompleks Kompleks, Heerhugowaard
20:00
The Abba Story- Thank You Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Flasher V11, Rotterdam
20:00
Infloyd AFAS Live, Amsterdam
Pagina -555