Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:00
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Café Rembrandt
Leiden
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Corneel
Lelystad
20:15
Cultura
Ede
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:30
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
20:00
dB's
Utrecht
De Boodschap
Rijen
21:15
De Bosuil
Weert
20:00
De Helling
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kunstgreep
Oostzaan
20:00
De Maaspoort
Venlo
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
21:00
De Peppel
Zeist
20:00
De Pul
Uden
20:00
DE Studio
Antwerpen
Deventer Schouwburg
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
23:00
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Gigant
Apeldoorn
23:00
Grounds
Rotterdam
19:45
Hedon
Zwolle
Het Dorpshuis
Nigtevecht
21:00
Het Podium
Hoogeveen
20:30
In the Woods
Leusden
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Koepeltheater
Leeuwarden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
Luctor et Emergo
Rilland
21:00
Manifesto
Hoorn
Martiniplaza
Groningen
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Metropool
Hengelo
21:00
Mezz
Breda
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
17:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
14:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Oerkroeg Schiller
Aalten
Oude Luxor Theater
Rotterdam
21:30
P3
Purmerend
20:00
P60
Amstelveen
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
21:30
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:15
Podium Victorie
Alkmaar
Podium Victorie
Alkmaar
19:30
PopEi
Eindhoven
Poppodium Volt
Sittard
20:30
Posttheater
Arnhem
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
21:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Simplon
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Studio A58
Middelburg
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Swaf
Hoorn
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
22:00
The Jack
Eindhoven
22:00
The Jack
Eindhoven
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan de Schie
Schiedam
zaterdag 02 december 2017
20:30
Alexander Von Schlippenbach Trio / Fish-Scale Sunrise
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Kim Churchill
Bitterzoet, Amsterdam
Mostly Autumn
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Boris
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
Sjaak Bral
C.C Warenar, Wassenaar
20:00
Clouseau
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
20:00
Tjens Matic
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Sweet Mary Jane
Café Rembrandt, Leiden
The Secret Diary of Nora Plain
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Martijn Fischer
Corneel, Lelystad
20:15
CCC Inc
Cultura, Ede
Cameretten - Finalistentournee 2017
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:30
Piepschuim
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
20:00
Dead Elvis & His One Man Grave / Dr. Duval / Fake O's / Pizza Knife
dB's, Utrecht
Dany Lademacher's Wild Romance - Out of Heaven
De Boodschap, Rijen
21:15
Stahlzeit
De Bosuil, Weert
20:00
Dope D.O.D.
De Helling, Utrecht
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kunstgreep, Oostzaan
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
De Maaspoort, Venlo
Thomas Azier
De Oosterpoort, Groningen
20:00
De Dijk
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Bad to the Bone / Donkey Kung Fu
De Peppel, Zeist
20:00
The Gwoof
De Pul, Uden
20:00
Jim White
DE Studio, Antwerpen
Blaudzun
Deventer Schouwburg, Deventer
André Manuel - De Onzen
Deventer Schouwburg, Deventer
23:00
D-Fence / DJ Paul Elstak / Mark With a K
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Kempi
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Royal Thunder
Effenaar, Eindhoven
20:30
Happy Camper
EKKO, Utrecht
20:00
New Cool Collective
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
John Bramwell
Gebr. De Nobel, Leiden
Big One: Tribute to Pink Floyd
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
25 jaar RATM (o.a. The Charm The Fury)
Gigant, Apeldoorn
23:00
LatinXpress
Grounds, Rotterdam
19:45
Sevn Alias
Hedon, Zwolle
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Het Dorpshuis, Nigtevecht
21:00
Lifeless
Het Podium, Hoogeveen
20:30
Dar Williams with Band
In the Woods, Leusden
20:15
Niels Geusebroek - Wildfire
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Venice
Koepeltheater, Leeuwarden
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:00
Glow: Black Acid / Idaly / Individuals / Jacin Trill
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Daniël Arends - De Afterparty
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Alain Clark
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
The Covering
Little Devil, Tilburg
Stef Bos - Kern
Luctor et Emergo, Rilland
21:00
Absolutely Floyd
Manifesto, Hoorn
Racoon
Martiniplaza, Groningen
20:30
Johan Goossens - VLAM
Meervaart, Amsterdam
20:00
Joost van Bellen All Night
Melkweg, Amsterdam
20:00
Maan
Melkweg, Amsterdam
Stick to your Guns
Melkweg, Amsterdam
De Jeugd Van Tegenwoordig
Metropool, Hengelo
21:00
40UP
Mezz, Breda
20:15
philharmonie zuidnederland: Mozart met een ‘hele grote’ Hannes Minnaar
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
17:00
Jeroen van Helsdingen Band
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
22:00
Friction & The Roots Drivers
Muziekpodium DJS, Dordrecht
14:00
Into Darkness
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Call It Off
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Ruben Hoeke Band
Oerkroeg Schiller, Aalten
Richard Groenendijk - Om alles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
21:30
The Dubbeez
P3, Purmerend
20:00
One Of These Days
P60, Amstelveen
Dool
Paard, Den Haag
Ronnie Flex & Deuxperience Band
Paard, Den Haag
19:30
Mitch Rivers
Paard, Den Haag
Confidence Man
Paradiso, Amsterdam
20:00
Dillon
Paradiso, Amsterdam
Oh Wonder
Paradiso, Amsterdam
The Blues Brothers
Parktheater, Eindhoven
De Kift
Patronaat, Haarlem
20:00
The Mysterons
Patronaat, Haarlem
My Baby
Patronaat, Haarlem
21:30
Club Mozaïek Live
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:15
Kenny B
Podium Victorie, Alkmaar
Jeangu Macrooy
Podium Victorie, Alkmaar
19:30
NATARAJ
PopEi, Eindhoven
The Charm The Fury
Poppodium Volt, Sittard
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Posttheater, Arnhem
Laurence Jones
Q-Factory, Amsterdam
20:00
My Blue Van
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Paris - Berlin
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Hengelo, Hengelo
21:15
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Ricky Koole
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Schouwburg Lochem, Lochem
Zitakula
Simplon, Groningen
20:30
Boyz in the Woods
Simplon, Groningen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Claudia de Breij - Nu
Studio A58, Middelburg
20:00
Gemitaiz / DJ Madman / Priestess
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
The Fiscus
Swaf, Hoorn
20:15
Amsterdam Klezmer Band - Septacost
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
22:00
Mama's Liqour
The Jack, Eindhoven
22:00
Mama's Liqour
The Jack, Eindhoven
20:30
Maaike Martens
Theater 't Pand, Gorinchem
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Danny Vera
Theater aan de Schie, Schiedam