PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -551
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
zo 04 nov
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Iduna
Drachten
De Oosterpoort
Groningen
3
20:00
Groene Engel
Oss
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
De Roode Bioscoop
Amsterdam
2
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Molen De Ster
Utrecht
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
De Flux
Zaandam
1
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
EKKO
Utrecht
1
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Burgerweeshuis
Deventer
3
20:30
Gebouw T
Bergen op Zoom
20:30
Doornroosje
Nijmegen
Paradiso
Amsterdam
1
Rotown
Rotterdam
2
21:00
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
1
ma 05 nov
00:00
DeLaMar
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Leidse Schouwburg
Leiden
10:30
Sint Aegtenkapel Amersfoort
Amersfoort
18:00
Little Devil
Tilburg
Melkweg
Amsterdam
1
1
19:00
Spirit of 66
Verviers
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
AFAS Live
Amsterdam
19:30
De Roode Bioscoop
Amsterdam
19:30
Baroeg
Rotterdam
De Parel van Zuilen
Utrecht
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
1
1
Paard
Den Haag
1
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Paardcafe
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
1
20:30
013
Tilburg
20:30
Vera
Groningen
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
21:00
LOLA050
Groningen
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Melkweg
Amsterdam
22:15
Paradiso
Amsterdam
di 06 nov
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
1
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
15:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:30
Paard
Den Haag
Melkweg
Amsterdam
1
Sugar Factory
Amsterdam
1
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Paradiso
Amsterdam
1
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Spirit of 66
Verviers
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
1
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
1
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
1
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Paard
Den Haag
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
1
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Paradiso
Amsterdam
4
2
20:30
Bitterzoet
Amsterdam

zondag 04 november 2018

20:00
Layla Zoe / Sugaray Rayford Blues Band De Bosuil, Weert
20:00
Vinchenzo Patronaat, Haarlem
20:00
Lene Lovich Band Iduna, Drachten
Foto The Human League
The Human League De Oosterpoort, Groningen
3
20:00
Daniel Calderas - muziekproeverij Groene Engel, Oss
20:00
Kadavar Paard, Den Haag
20:00
Yamantaka // Sonic Titan Melkweg, Amsterdam
20:00
The Progressive Alliance Effenaar, Eindhoven
20:00
Vera Jonas Experiment De Roode Bioscoop, Amsterdam
2
20:00
The Analogues Zaantheater, Zaandam
20:00
Andy Shauf Molen De Ster, Utrecht
20:00
Trampled by Turtles Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:00
Luka Bloom Het Zonnehuis, Amsterdam
20:00
Olden Yolk Q-Factory, Amsterdam
20:00
Racoon Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Emancipator Ensemble Luxor Live, Arnhem
20:00
Matt Bianco De Flux, Zaandam
1
20:00
St. Paul & The Broken Bones Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Curtis Harding / Roufaida Doornroosje, Nijmegen
20:30
Doe Maar TivoliVredenburg, Utrecht
Foto Mattiel
Mattiel EKKO, Utrecht
1
20:30
Pandit Budhaditya Mukherjee Bimhuis, Amsterdam
20:30
Turin Brakes Bitterzoet, Amsterdam
Foto Marlon Williams
Marlon Williams Burgerweeshuis, Deventer
3
20:30
De Dijk Gebouw T, Bergen op Zoom
20:30
Rolling Blackouts Coastal Fever Doornroosje, Nijmegen
Foto Level 42
Level 42 Paradiso, Amsterdam
1
Foto Johan
Johan Rotown, Rotterdam
2
21:00
Kim Janssen Paard, Den Haag
Foto Flasher
Flasher Paradiso, Amsterdam
1

maandag 05 november 2018

00:00
Howard Komproe - Live on stage DeLaMar, Amsterdam
Ali B - Koorts Parktheater, Eindhoven
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen Leidse Schouwburg, Leiden
10:30
Wouter Harbers/Robert Cekov Sint Aegtenkapel Amersfoort, Amersfoort
18:00
Skull Fist (CAN) + Striker (CAN) + Mokomokai (CAN) Little Devil, Tilburg
Foto Lykke Li
Lykke Li Melkweg, Amsterdam
1
1
19:00
Icefish Spirit of 66, Verviers
19:00
Rainbow Kitten Surprise Melkweg, Amsterdam
19:30
5 Seconds of Summer AFAS Live, Amsterdam
19:30
Rosie Carney De Roode Bioscoop, Amsterdam
19:30
Anaal Nathrakh + The Flesh Baroeg, Rotterdam
The Space Age Travellers De Parel van Zuilen, Utrecht
20:00
Laundry BigBand De Vorstin, Hilversum
20:00
Heerlense Oratoriumvereniging - Rossini, Petite Messe Solennelle Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Soft Kill Q-Factory, Amsterdam
Foto Father John Misty
Father John Misty Paradiso, Amsterdam
1
1
Foto Macy Gray
Macy Gray Paard, Den Haag
1
20:00
Marlon Williams Trix, Antwerpen
20:00
Glamour of the Kill De Flux, Zaandam
20:00
Emancipator Ensemble Melkweg, Amsterdam
20:00
Aaron Lee Tasjan TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Middle Kids Paradiso, Amsterdam
20:00
Chvrches Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Jarrod Dickenson Paardcafe, Den Haag
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus De Kleine Komedie, Amsterdam
Foto Doe Maar
Doe Maar TivoliVredenburg, Utrecht
1
20:30
Mattiel 013, Tilburg
20:30
Tiempo Compartido Vera, Groningen
20:30
Fantastic Negrito Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Nubya Garcia BIRD, Rotterdam
20:30
Konrad Koselleck Big Band - The concert to end all wars Bimhuis, Amsterdam
21:00
James and the Ultrasounds LOLA050, Groningen
22:00
Darlingside Paradiso, Amsterdam
22:00
Cheeky Monkey Melkweg, Amsterdam
22:15
Holiday Sidewinder Paradiso, Amsterdam

dinsdag 06 november 2018

Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Ali B - Koorts Parktheater, Eindhoven
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
1
Paul de Leeuw - Vette Pech! Schouwburg De Kring, Roosendaal
André Manuel - DREEJKLEZOEW Schouwburg Odeon, Zwolle
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theater de Voorveghter, Hardenberg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Schouwburg Amphion, Doetinchem
15:00
Lucretia van der Vloot - Lucretia sings Gladys Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:30
Protoje & The Indiggnation Paard, Den Haag
Foto Public Service Broadcasting
Public Service Broadcasting Melkweg, Amsterdam
1
Foto The KVB
The KVB Sugar Factory, Amsterdam
1
19:45
Macy Gray TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Paul de Munnik Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Foto Nothing
Nothing Paradiso, Amsterdam
1
20:00
Dood The Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard Meervaart, Amsterdam
20:00
Tribalistas Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Popa Chubby Spirit of 66, Verviers
Foto Jen Cloher
Jen Cloher Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
1
Foto Paul Young
Paul Young Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
1
20:00
The Bird Dogs - Bye Bye Love Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Above & Beyond Trix, Antwerpen
20:00
Racoon Theater de Stoep, Spijkenisse
Foto Bombino
Bombino Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
1
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Mirrors for Psychic Warfare Paard, Den Haag
20:00
Emancipator Ensemble De Oosterpoort, Groningen
20:00
Leonard Bernstein / Toine Sporken - Luistervinken Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Abba Gold - The Concert Show Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Lakshmi - Adem De Kleine Komedie, Amsterdam
Foto Superorganism
Superorganism Doornroosje, Nijmegen
1
20:15
Over The Rhine TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Bach & Bleekwater - Esther Apituley's Locomotive en Leny Breederveld Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Foto The Growlers
The Growlers Paradiso, Amsterdam
4
2
20:30
Mattiel Bitterzoet, Amsterdam
Pagina -551