Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:00
Rotown
Rotterdam
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Poppodium Volt
Sittard
22:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Podium Hoge Woerd
De Meern
People's Place
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
Paradiso
Amsterdam
11:30
Panama
Amsterdam
20:30
Paco Plumtrek
Almelo
20:00
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
21:15
P3
Purmerend
21:00
P3
Purmerend
23:00
OT301
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Oefenbunker
Landgraaf
Neushoorn
Leeuwarden
N9
Eeklo
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:30
Muziekpodium De Slotplaats
Bakkeveen
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
17:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:30
Music Club Kampen
Kampen
20:00
Mezz
Breda
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Markant Uden
Uden
20:00
Manifesto
Hoorn
20:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Kruisweg Marum
Marum
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Iduna
Drachten
Hoftheater
Raalte
20:30
Het Podium
Hoogeveen
Het Kielzog
Hoogezand
21:00
Het Bolwerk
Sneek
19:45
Hedon
Zwolle
21:00
Grounds
Rotterdam
20:30
Groene Engel
Oss
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:00
Gelredome
Arnhem
18:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Fluor
Amersfoort
Flint
Amersfoort
20:15
Engelse Kerk
Amsterdam
EKKO
Utrecht
20:00
Effenaar
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:00
De Splinter
Venlo
20:00
De Pul
Uden
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
22:00
De Peppel
Zeist
20:00
De Oosterpoort
Groningen
21:30
De Noviteit
Monster
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Meester
Almere
De Kunstgreep
Oostzaan
20:00
De Klos
Emmeloord
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
21:30
De Flux
Zaandam
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
dB's
Utrecht
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Concertgebouw
Amsterdam
Club Oost
Groningen
Chassé Theater
Breda
21:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
20:00
Cafe de Gevangenpoort
Edam
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Burgerweeshuis
Deventer
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Bibelot
Dordrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Altstadt
Eindhoven
013
Tilburg
19:00
013
Tilburg
20:30
't Ukien
Kampen
zaterdag 09 december 2017
Leonie Meijer - Hier.
Schouwburg de Lawei, Drachten
Danny Vera
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Two shows, one gig!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21:00
Call It Off
Rotown, Rotterdam
The Christians
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Nu of Nooit - Finale
Poppodium Volt, Sittard
22:00
Tante Joke Karaoke Band
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Mister and Mississippi
Podium Victorie, Alkmaar
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Podium Hoge Woerd, De Meern
Tank and the Bangas
People's Place, Amsterdam
20:00
Rob Acda Award 2017-2018 - tweede voorronde
Patronaat, Haarlem
Spinvis
Patronaat, Haarlem
De Jeugd Van Tegenwoordig
Paradiso, Amsterdam
11:30
Taken
Panama, Amsterdam
20:30
Binke!
Paco Plumtrek, Almelo
20:00
Sabrina Starke
Paard, Den Haag
19:30
Danella Smith Band
Paard, Den Haag
21:15
Monsters of Rock
P3, Purmerend
21:00
Eefje De Visser
P3, Purmerend
23:00
Bong-Ra / Raxyor
OT301, Amsterdam
20:00
Pink Floyd Project
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Götterdämmerung / No More / Xtort
Oefenbunker, Landgraaf
Sue the Night
Neushoorn, Leeuwarden
Birth of Joy
N9, Eeklo
22:00
Deeldelirium
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:30
Jim White
Muziekpodium De Slotplaats, Bakkeveen
20:00
K's Choice
Muziekgieterij, Maastricht
17:00
Maarten Hogenhuis Trio
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:30
Bløf
Music Club Kampen, Kampen
20:00
British Invasion
Mezz, Breda
19:30
Amsterdamse Popprijs (finale)
Melkweg, Amsterdam
Triggerfinger
Melkweg, Amsterdam
20:30
Mylou Frencken - Leven in het lied
Meervaart, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
Markant Uden, Uden
20:00
Albert Hammond & Band
Manifesto, Hoorn
20:00
Omar Souleyman
Luxor Live, Arnhem
21:00
Spoil Engine
Little Devil, Tilburg
20:00
The Bruceband
Kruisweg Marum, Marum
21:00
Floyd Flower Project
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Tim Vantol
Iduna, Drachten
André Manuel - De Onzen
Hoftheater, Raalte
20:30
Rumbones / Sick Pistons
Het Podium, Hoogeveen
Jeroen Zijlstra - Liedjes voor tegen de kerst
Het Kielzog, Hoogezand
21:00
Purpendicular
Het Bolwerk, Sneek
19:45
Alain Clark
Hedon, Zwolle
21:00
Otava Yo
Grounds, Rotterdam
20:30
Bo Saris / Boris
Groene Engel, Oss
20:00
Navarone
Grenswerk, Venlo
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Fresku / Mocromaniac
Gigant, Apeldoorn
20:00
Mega Piraten festijn
Gelredome, Arnhem
18:00
Doomsday Celebration
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Martijn Fischer
Fluor, Amersfoort
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Flint, Amersfoort
20:15
Balkankoor Slavuj
Engelse Kerk, Amsterdam
Emma Ruth Rundle
EKKO, Utrecht
20:00
Come As You Are
Effenaar, Eindhoven
Come As You Are 2017
Effenaar, Eindhoven
20:00
D.A.V.E. The Drummer
Duycker, Hoofddorp
20:00
Janne Schra
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Sevn Alias
Doornroosje, Nijmegen
Vandenberg's Moonkings
Doornroosje, Nijmegen
20:00
The Fiscus
De Splinter, Venlo
20:00
La Villa Strangiato
De Pul, Uden
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
De Poorterij, Zaltbommel
22:00
DJ Jean
De Peppel, Zeist
20:00
Stephanie Struijk
De Oosterpoort, Groningen
21:30
Sweet Mary Jane
De Noviteit, Monster
20:00
Ricky Koole
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Pyrates!
De Meester, Almere
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Kunstgreep, Oostzaan
20:00
Orange Glow / Stone In Egypt
De Klos, Emmeloord
20:15
Zonder verdoving
De Kleine Komedie, Amsterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Harmonie, Leeuwarden
21:30
KingFisher Sky
De Flux, Zaandam
20:00
Symfo Classics
De Bosuil, Weert
20:00
Lovell's Blade / Powerized
dB's, Utrecht
Ton Kas - Kakmaker
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Hayden Powell / Marzio Scholten
Concertgebouw, Amsterdam
Tom Trago
Club Oost, Groningen
Oleta Adams
Chassé Theater, Breda
21:00
Moon Yard
Café de Gouden Leeuw, Nispen
20:00
Ruben Hoeke Band
Cafe de Gevangenpoort, Edam
Cameretten - Finalistentournee 2017
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Dool
Burgerweeshuis, Deventer
Threshold
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Tom Grennan
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Keep an Eye – The Records
Bimhuis, Amsterdam
The Charm The Fury
Bibelot, Dordrecht
20:00
Jett Rebel
Bibelot, Dordrecht
19:00
80's + More! & Forced to Mode
Baroeg, Rotterdam
20:00
Arsenal
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Max Meser
Altstadt, Eindhoven
Charles Bradley & His Extraordinaires
013, Tilburg
19:00
Weval
013, Tilburg
20:30
Drukwerk2 met Harry Slinger
't Ukien, Kampen