PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -549
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 08 dec
22:00
Pacific Parc
Amsterdam
22:00
Vera
Groningen
22:00
Atak
Enschede
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
22:30
Grenswerk
Venlo
za 09 dec
Markant Uden
Uden
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
N9
Eeklo
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Kunstgreep
Oostzaan
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater De Veste
Delft
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Hoftheater
Raalte
Flint
Amersfoort
Stichting Cultureel NUT Workum
Workum
Zeeuwse Concertzaal
Middelburg
Het Kielzog
Hoogezand
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Podium Hoge Woerd
De Meern
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Schouwburg de Lawei
Drachten
Concertgebouw
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Theater De Kik
Elst
Toestanden op Podium
Bemmel
11:30
Panama
Amsterdam
17:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
18:00
Gebr. De Nobel
Leiden
19:00
Baroeg
Rotterdam
19:00
013
Tilburg
Effenaar
Eindhoven
3
1
19:00
Todo
Best
19:30
Melkweg
Amsterdam
013
Tilburg
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Paard
Den Haag
Melkweg
Amsterdam
2
19:45
Hedon
Zwolle
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
1
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
dB's
Utrecht
Ziggo Dome
Amsterdam
4
20:00
Vrijburcht
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
1
Patronaat
Haarlem
1
Doornroosje
Nijmegen
1
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Cafe de Gevangenpoort
Edam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Club Oost
Groningen
Chassé Theater
Breda
20:00
De Pul
Uden
20:00
Manifesto
Hoorn
1
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Gelredome
Arnhem
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Wolbodo
Delft
20:00
De Meester
Almere
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Kruisweg Marum
Marum
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Simplon
Groningen
Q-Factory
Amsterdam
20:00
De Klos
Emmeloord
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
De Splinter
Venlo
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
2
1
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Mezz
Breda
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
1
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:15
Stevenskerk
Nijmegen
20:15
Engelse Kerk
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
1
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Gigant
Apeldoorn

vrijdag 08 december 2017

22:00
Glam Skanks Pacific Parc, Amsterdam
22:00
Matt Hollywood And The Bad Feelings Vera, Groningen
22:00
UNITY Atak, Enschede
22:30
St. Louis Slim Muziekpodium DJS, Dordrecht
22:30
Ferry Corsten Grenswerk, Venlo

zaterdag 09 december 2017

Pieter Derks - Spot Markant Uden, Uden
Fuad Hassen - Held Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Danny Vera Schouwburg De Kring, Roosendaal
Herman van Veen Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
René van Meurs - Ik beloof niks C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Birth of Joy N9, Eeklo
Marco Lopes - Moedt Theater Bellevue, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles Schouwburg Hengelo, Hengelo
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Oplossing De Kunstgreep, Oostzaan
Leonie Meijer - Hier. Schouwburg de Lawei, Drachten
Sjaak Bral Theater De Veste, Delft
Kirsten van Teijn - Zalf Theater 't Onderdak, Sassenheim
André Manuel - De Onzen Hoftheater, Raalte
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Flint, Amersfoort
Johan Goossens - Vlam Stichting Cultureel NUT Workum, Workum
Awkward I Zeeuwse Concertzaal, Middelburg
Jeroen Zijlstra - Liedjes voor tegen de kerst Het Kielzog, Hoogezand
Ton Kas - Kakmaker Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Marc-Marie Huijbregts - Getekend Schouwburg Cuijk, Cuijk
Daniël Arends - De Afterparty Theater Harderwijk, Harderwijk
Ali B - Koorts Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden Podium Hoge Woerd, De Meern
Cameretten - Finalistentournee 2017 C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Stefano Keizers - Erg heel Schouwburg de Lawei, Drachten
Hayden Powell / Marzio Scholten Concertgebouw, Amsterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour De Harmonie, Leeuwarden
Leon van der Zanden - Kameleon Theater De Kik, Elst
Jan Beuving - Raaklijn Toestanden op Podium, Bemmel
11:30
Taken Panama, Amsterdam
17:00
Maarten Hogenhuis Trio Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
18:00
Doomsday Celebration Gebr. De Nobel, Leiden
19:00
80's + More! & Forced to Mode Baroeg, Rotterdam
19:00
Weval 013, Tilburg
Foto Come As You Are 2017
Come As You Are 2017 Effenaar, Eindhoven
3
1
19:00
Beyond God Todo, Best
19:30
Amsterdamse Popprijs (finale) Melkweg, Amsterdam
Charles Bradley & His Extraordinaires 013, Tilburg
Morbid Angel TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Danella Smith Band Paard, Den Haag
Foto Triggerfinger
Triggerfinger Melkweg, Amsterdam
2
19:45
Alain Clark Hedon, Zwolle
19:45
Admiral Freebee TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
De Dijk TivoliVredenburg, Utrecht
Foto Blaudzun
Blaudzun Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
1
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Lovell's Blade / Powerized dB's, Utrecht
Foto Golden Earring
Golden Earring Ziggo Dome, Amsterdam
4
20:00
James Oesi Vrijburcht, Amsterdam
Foto De Jeugd Van Tegenwoordig
De Jeugd Van Tegenwoordig Paradiso, Amsterdam
1
Foto Spinvis
Spinvis Patronaat, Haarlem
1
Foto Vandenberg's Moonkings
Vandenberg's Moonkings Doornroosje, Nijmegen
1
20:00
Ricky Koole De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Omar Souleyman Luxor Live, Arnhem
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf! TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Arsenal Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Ruben Hoeke Band Cafe de Gevangenpoort, Edam
20:00
Stephanie Struijk De Oosterpoort, Groningen
Tom Trago Club Oost, Groningen
Oleta Adams Chassé Theater, Breda
20:00
La Villa Strangiato De Pul, Uden
20:00
Albert Hammond & Band Manifesto, Hoorn
1
20:00
Sabrina Starke Paard, Den Haag
20:00
Navarone Grenswerk, Venlo
20:00
Janne Schra DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
D.A.V.E. The Drummer Duycker, Hoofddorp
20:00
Mega Piraten festijn Gelredome, Arnhem
20:00
Come As You Are Effenaar, Eindhoven
20:00
Standup '69 / The Flying Tygers / The Gully Flowers Wolbodo, Delft
20:00
Pyrates! De Meester, Almere
20:00
Pink Floyd Project Orpheus, Apeldoorn
20:00
The Bruceband Kruisweg Marum, Marum
20:00
Tom Grennan Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Batmobile Simplon, Groningen
The Christians Q-Factory, Amsterdam
20:00
Orange Glow / Stone In Egypt De Klos, Emmeloord
20:00
Martijn Fischer Fluor, Amersfoort
20:00
Mister and Mississippi Podium Victorie, Alkmaar
20:00
The Fiscus De Splinter, Venlo
Foto Destroyer
Destroyer Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
2
1
20:00
Jett Rebel Bibelot, Dordrecht
20:00
British Invasion Mezz, Breda
20:00
K's Choice Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Symfo Classics De Bosuil, Weert
20:00
Rob Acda Award 2017-2018 - tweede voorronde Patronaat, Haarlem
20:00
Sue the Night Neushoorn, Leeuwarden
1
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels De Poorterij, Zaltbommel
20:15
Venice Stevenskerk, Nijmegen
20:15
Balkankoor Slavuj Engelse Kerk, Amsterdam
Foto Nits
Nits TivoliVredenburg, Utrecht
1
20:15
Marc Alberto / Marco Mlynek Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:15
Zonder verdoving De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
De Partizanen - Welkom in Partizanië Spant!, Bussum
20:15
Sevn Alias Doornroosje, Nijmegen
20:30
Fresku / Mocromaniac Gigant, Apeldoorn
Pagina -549