PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -549
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 09 nov
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
So What!
Gouda
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
20:15
M.C. Van de Omroep
Hilversum
20:15
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
1
20:15
Sint Catharinakerk
Eindhoven
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:15
Musis
Arnhem
20:15
Cultura
Ede
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
2
20:30
De Spot
Middelburg
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
G.C. De Wildeman
Herent
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Iduna
Drachten
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Hedon
Zwolle
1
20:30
Doornroosje
Nijmegen
Patronaat
Haarlem
1
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
BREStheater
Brielle
Metropool
Hengelo
2
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
013
Tilburg
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Podium Victorie
Alkmaar
21:00
Café De Lijst
Hoogeveen
21:00
Manifesto
Hoorn
21:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Little Devil
Tilburg
1
21:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Metropool Enschede
Enschede
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
013
Tilburg
21:30
De Pul
Uden
21:30
Vera
Groningen
22:00
Merleyn
Nijmegen
1
22:00
LOLA050
Groningen
23:00
Luxor Live
Arnhem
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
za 10 nov
DeMess
Naarden
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Bouwkunde
Deventer
00:00
Theater Ludens
Voorburg
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
00:00
Kennemer Theater
Beverwijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
00:00
Sugar Factory
Amsterdam
De Speeldoos
Vught
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Swaf
Hoorn
Flint
Amersfoort
Theater Walhalla
Rotterdam
Pier K Nieuw-Vennep
Nieuw Vennep
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
00:00
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
Theater RhederArt
Dieren
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
00:00
Parktheater
Eindhoven
Pook
Oostknollendam
Het Klooster
Woerden
Theater De Willem
Papendrecht
00:00
ATLAS Theater
Emmen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
00:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater 't Pand
Gorinchem
Flint
Amersfoort
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Deventer Schouwburg
Deventer

vrijdag 09 november 2018

20:00
Eric Gales Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Lucky Fonz III So What!, Gouda
20:00
Freya Ridings Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:00
Holly Golightly and Band Paradiso, Amsterdam
20:00
Leif de Leeuw Band Cultuurpodium VANSLAG, Borger
20:15
Karl Jenkins M.C. Van de Omroep, Hilversum
20:15
Mangrove / Silhouette Parkvilla, Alphen aan den Rijn
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018 Koningshof, Maassluis
20:15
Jeroen van der Boom - Dit ben ik Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Level 42 Effenaar, Eindhoven
20:15
Eric Vaarzon Morel Singer Theater, Laren
20:15
The Fureys Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
The Bird Dogs - Bye Bye Love MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:15
Stephen Fearing Theater in de Steeg, Den Haag
1
20:15
Ladysmith Black Mambazo Sint Catharinakerk , Eindhoven
20:15
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:15
Jan Smit - Met andere woorden Musis, Arnhem
20:15
Louise Korthals - Alles is er Cultura, Ede
20:15
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Instant Composers Pool & Nieuw Amsterdams Peil Bimhuis, Amsterdam
20:30
Antimatter Boerderij, Zoetermeer
2
20:30
Nielson De Spot, Middelburg
20:30
De Dijk Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Over The Rhine G.C. De Wildeman, Herent
20:30
Fennesz - Exclusief NL Concert Cacaofabriek, Helmond
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Necro Iduna, Drachten
20:30
Ryan van den Akker - Zoet-Zuur Werftheater, Utrecht
20:30
A Musical Journey De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:30
Lakshmi - Adem De Meerpaal, Dronten
20:30
Komatsu Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:30
Piepschuim - Grote Woorden Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:30
Marcel de Groot - DOOR Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Foto Bökkers
Bökkers Hedon, Zwolle
1
20:30
Black Milk Doornroosje, Nijmegen
Foto Throwback to: Niels Geusebroek sings Coldplay
Throwback to: Niels Geusebroek sings Coldplay Patronaat, Haarlem
1
20:30
Flip Noorman - De Big One Theater PePijn, Den Haag
20:30
Jan Beuving Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Sandra van Nieuwland Human Alien BREStheater, Brielle
Foto Johan
Johan Metropool, Hengelo
2
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise) Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Lyapis-98 Paard, Den Haag
20:30
Green Lizard tribute to the Nineties Luxor Live, Arnhem
20:30
Wende Snijders - Mens 013, Tilburg
20:30
Popa Chubby Q-Factory, Amsterdam
20:45
The Great Old Ones + Auðn + Dodecahedron + Kjeld Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Rilan & The Bombardiers Altstadt, Eindhoven
21:00
Popronde Alkmaar Podium Victorie, Alkmaar
21:00
Massive Assault Café De Lijst, Hoogeveen
21:00
Lewsberg Manifesto, Hoorn
21:00
Re-editors Den Heilige Cornelius, Roermond
21:00
Amsterdam Klezmer Band XL Hedon, Zwolle
21:00
Pene Corrida Little Devil, Tilburg
1
21:00
The Silverfaces & Certain Animals Poppodium Volt, Sittard
21:00
Rico & Sticks Metropool Enschede, Enschede
21:00
Rootsriders Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Re-editors Den Heilige Cornelius, Roermond
21:00
Noam Vazana – NANI Grounds, Rotterdam
21:00
The Dubbeez Luxor Live, Arnhem
21:00
Ben L’Oncle Soul / David Dam / Jimi Bellmartin / The Louis Windzak Sou 013, Tilburg
21:30
Mexican Surf / Tony Clifton De Pul, Uden
21:30
Tamikrest Vera, Groningen
22:00
Elephant 9 Merleyn, Nijmegen
1
22:00
Roem Baur (USA) @LOLA LOLA050, Groningen
23:00
Altoooooh! Luxor Live, Arnhem
23:00
Dolltones Neushoorn, Leeuwarden

zaterdag 10 november 2018

Pieter Jouke - Gloeiende Plaat DeMess, Naarden
Patrick Laureij Theater de Kom, Nieuwegein
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater Bouwkunde, Deventer
00:00
Spinvis - In Werkelijkheid Theater Ludens, Voorburg
Martijn Kardol - Bang Oude Luxor Theater, Rotterdam
Arie & Silvester - Wie?! Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
00:00
Fernando Lameirinhas - CUBA IN Kennemer Theater, Beverwijk
Rayen Panday - Fenomeen Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
00:00
Vatican Shadow & Liziuz Sugar Factory, Amsterdam
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme De Speeldoos, Vught
00:00
Jasper van Kuijk - Janus Theater de Stoep, Spijkenisse
JAGD Swaf, Hoorn
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Flint, Amersfoort
Louise Korthals - Alles is er Theater Walhalla, Rotterdam
Piepschuim - Grote Woorden Pier K Nieuw-Vennep, Nieuw Vennep
Herman van Veen - Vanavond Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen De Kleine Komedie, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights Theater Het Kruispunt, Barendrecht
00:00
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
Roué Verveer - Heppie de Peppie Theater RhederArt, Dieren
Lebbis - De Bovengrens Theater Aan de Slinger, Houten
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
00:00
Howard Komproe - Live on stage Parktheater, Eindhoven
Matroesjka - Brainwash Pook, Oostknollendam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Het Klooster, Woerden
Kiki Schippers - Waar Theater De Willem, Papendrecht
00:00
Mathilde Santing - Renaissance ATLAS Theater, Emmen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Schouwburg De Kring, Roosendaal
00:00
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda S.C.C. De Ruchte, Someren
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Theater 't Pand, Gorinchem
The Bluebirds Flint, Amersfoort
Ton Kas - Kakmaker Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Deventer Schouwburg, Deventer
Pagina -549