Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:00
IJsselhallen
Zwolle
19:00
Doornroosje
Nijmegen
19:00
Sojo
Leuven
19:00
La Madeleine
Brussel
19:00
Patronaat
Haarlem
Doornroosje
Nijmegen
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Fort33
Leusden
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Vorstin
Hilversum
Paard
Den Haag
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Fluor
Amersfoort
013
Tilburg
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Scum
Katwijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Het Nieuwe Dijkhuis
Doetinchem
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Groene Engel
Oss
20:00
De Peppel
Zeist
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
The Stage (GL)
Arnhem
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Stroomhuis
Eindhoven
20:00
De Amer
Amen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
C.C. Cayen
Enkhuizen
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Meester
Almere
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Partycentum 't Boerke
Rijen
20:00
Partycentum 't Boerke
Rijen
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Cultura
Ede
Hedon
Zwolle
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Podium onder de toren
Grootschermer
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
20:15
De Dialoog
Ermelo
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
013
Tilburg
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Mezz
Breda
Grenswerk
Venlo
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Paradiso
Amsterdam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
De Spot
Middelburg
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Manifesto
Hoorn
20:30
Theater Floralis
Lisse
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Vorstin
Hilversum
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Corneel
Lelystad
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Café Rembrandt
Leiden
21:30
Vera
Groningen
21:30
De Flux
Zaandam
zaterdag 10 november 2018
19:00
Bierpop
IJsselhallen, Zwolle
19:00
The Great Old Ones
Doornroosje, Nijmegen
19:00
Elephant9
Sojo, Leuven
19:00
12 Heures pour la Grèce
La Madeleine, Brussel
19:00
Endless Boogie
Patronaat, Haarlem
Between The Buried And Me / Plini / TesseracT
Doornroosje, Nijmegen
19:30
Nightmares on Wax
Melkweg, Amsterdam
19:30
In the Woods - Michael McDermott & Heather Horton
Fort33, Leusden
Godsmack
Melkweg, Amsterdam
20:00
Ray Wilson
De Bosuil, Weert
20:00
Legends Of Rock - Tribute Tour
Vorstin, Hilversum
Douwe Bob
Paard, Den Haag
20:00
Guus Meeuwis
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
The Levellers
De Roma, Antwerpen
20:00
Johan
Fluor, Amersfoort
Black Stone Cherry
013, Tilburg
The Analogues
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Israel Nash
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Hans Dulfer Plays the Blues
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Leonie Meijer - Hier.
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Racoon
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Faces on TV
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Blackbriar / Company of Dreams / Equisa / Manora
Scum, Katwijk
20:00
Paul de Munnik
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
MØ
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Eye In The Sky
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Jarreau Vandal
Melkweg, Amsterdam
20:00
Over The Rhine
Het Nieuwe Dijkhuis, Doetinchem
20:00
Hotelgasten met Jules Deelder
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
De Kift / Malibu
Groene Engel, Oss
20:00
Popa Chubby
De Peppel, Zeist
20:00
Mahalia
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Basilisk / Dreckneck / Lifelong
The Stage (GL), Arnhem
20:00
Tribute To The Cats Band
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Layla Zoe
Spirit of 66, Verviers
20:00
Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs
Stroomhuis, Eindhoven
20:00
Stephen Fearing
De Amer, Amen
20:00
Ladysmith Black Mambazo
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
The Silverfaces & Certain Animals
C.C. Cayen, Enkhuizen
20:00
Diotima Quartet
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
The Magic Mumble Jumble
Paard, Den Haag
20:00
Purper - Purper's Passie
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Rootsriders: Marley Meets the 60's
De Meester, Almere
20:00
Lettuce
Melkweg, Amsterdam
20:00
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
The Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
20:00
Familie van Dijk
Partycentum 't Boerke, Rijen
20:00
Familie van Dijk
Partycentum 't Boerke, Rijen
20:00
Joos Ockels
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
The Fureys
Cultura, Ede
Nada Surf
Hedon, Zwolle
20:15
Def Americans
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Tim Fransen - Het Kromme Hout der Mensheid
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Fabian Franciscus - Vlafeest
Podium onder de toren, Grootschermer
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
Diligentia, Den Haag
20:15
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Lakshmi - Adem
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Cultureel Centrum Heerde, Heerde
20:15
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
De Dialoog, Ermelo
20:15
Van Dik Hout - Het beste van
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Jeroen van der Boom - Dit ben ik
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
Schouwburg Ogterop, Meppel
Pendragon
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Wende Snijders - Mens
Patronaat, Haarlem
20:30
Tamikrest
013, Tilburg
20:30
Throwback to: Niels Geusebroek sings Coldplay
Metropool, Hengelo
20:30
Gruppo Di Pawlowski
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Tim Knol
Mezz, Breda
Nielson
Grenswerk, Venlo
20:30
Lisa Lois Sings Adèle
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
White Denim
Paradiso, Amsterdam
20:30
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Mike Stern Band i.s.m. Muziekpodium Zeeland
De Spot, Middelburg
20:30
Amir ElSaffar's River of Sound Orchestra
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Dana Fuchs
Manifesto, Hoorn
20:30
Paul de Munnik
Theater Floralis, Lisse
20:30
Symfo Classics - Sound and Senses II
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Labryénco
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Symfo Classics - Sound and Senses II
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
De Raad van Toezicht
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Michiel Borstlap - Georg
Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Theater Rast - Bloedbroeders
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Ryan van den Akker - Zoet-Zuur
Werftheater, Utrecht
20:30
Lavalu - Solitary High
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
foja
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
KILL ALL KIDS
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
21:00
Joris Linssen & caramba
Hedon, Zwolle
21:00
The Doors in Concert
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Smoove & Turrell
Vorstin, Hilversum
21:00
Popronde ft Jibber Jabber & the Jams, abdomen, Mr Weazly
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Frontstreet / KNARS
Corneel, Lelystad
21:00
the Policed
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
Drunken Dolly
Little Devil, Tilburg
21:00
John Zoet
Café Rembrandt, Leiden
21:30
47Soul
Vera, Groningen
21:30
Lucky Fonz III
De Flux, Zaandam