PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -548
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 08 nov
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
De Spot
Middelburg
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
De Bosuil
Weert
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
013
Tilburg
1
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Bibelot
Dordrecht
20:30
Sound Dog
Breda
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
1
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Vera
Groningen
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Q-Factory
Amsterdam
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Hedon
Zwolle
21:30
Simplon
Groningen
Paradiso
Amsterdam
1
23:30
Paard
Den Haag
23:45
Paradiso
Amsterdam
vr 09 nov
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
De Muze
Noordwijk
00:00
C.C. Deurne
Deurne
S.C.C. De Enck
Oirschot
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
00:00
Paradiso
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Storm
Winterswijk
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater de Purmaryn
Purmerend
00:00
Sugar Factory
Amsterdam
Theater de Bussel
Oosterhout
00:00
Jan van Besouw
Goirle
Theater 't Pand
Gorinchem
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
00:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Ludens
Voorburg
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Zaantheater
Zaandam
SplotsZ
Roelofarendsveen
STECK
Delft
2
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater aan de Schie
Schiedam
Dorpshuis OverEntinghe
Dwingeloo
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
Goudse Schouwburg
Gouda
De Schattelijn
Geertruidenberg
00:00
Het Evertshuis
Bodegraven
00:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Maaspoort
Venlo
Theater de Kampanje
Den Helder
De Kattendans
Bergeijk
Theater Bouwkunde
Deventer
Cultuurcentrum GO
Leerdam
De Molenberg
Delfzijl
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Dok6
Panningen
Wilminktheater
Enschede
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Ledeltheater
Oostburg
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Diligentia
Den Haag
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
16:00
EKKO
Utrecht
17:45
Molen De Ster
Utrecht
18:30
Gigant
Apeldoorn
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Baroeg
Rotterdam
1
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Rockhal
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Mezz
Breda
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Melkweg
Amsterdam
7
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam

donderdag 08 november 2018

20:15
Jacin Trill Effenaar, Eindhoven
20:30
Ken Thomson Sextet Bimhuis, Amsterdam
20:30
Popronde Middelburg De Spot, Middelburg
20:30
Benjamin Herman's Bughouse / Secret Chiefs 3 Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Paul de Munnik Zaantheater, Zaandam
20:30
Coreleoni De Bosuil, Weert
20:30
Over The Rhine De Oosterpoort, Groningen
20:30
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran Theater De Storm, Winterswijk
Foto Nada Surf
Nada Surf 013, Tilburg
1
20:30
Nino Gvetadze Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Sari Schorr Bibelot, Dordrecht
20:30
Surfer Joe Sound Dog, Breda
20:30
Spinvis - In Werkelijkheid Theaters Tilburg, Tilburg
1
20:30
Maartje & Kine - Vibrato Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Tamikrest Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Nothing Vera, Groningen
21:00
Rilan & The Bombardiers Hedon, Zwolle
21:00
Derv Gordon of The Equals & So What Q-Factory, Amsterdam
Mirrors for Psychic Warfare Poppodium Volt, Sittard
21:00
Tribute To Jimi Hendrix Hedon, Zwolle
21:30
Subterranean Street Society Simplon, Groningen
Foto Mt. Joy
Mt. Joy Paradiso, Amsterdam
1
23:30
Allez Allez Paard, Den Haag
23:45
Noodlanding live - Urochromes Paradiso, Amsterdam

vrijdag 09 november 2018

Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Roué Verveer - Heppie de Peppie De Muze, Noordwijk
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit C.C. Deurne, Deurne
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar S.C.C. De Enck, Oirschot
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
00:00
DJ Assault Paradiso, Amsterdam
Spinvis - In Werkelijkheid Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jasper van Kuijk - Janus Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
00:00
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda Theater de Purmaryn, Purmerend
Yentl en de Boer - Magie Theater De Storm, Winterswijk
00:00
Mathilde Santing - Renaissance Theater de Griffioen, Amstelveen
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen Agora Theater Lelystad, Lelystad
The Bluebirds Theater de Purmaryn, Purmerend
00:00
De Fabriek w/ Anthony Parasole Sugar Factory, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry Theater de Bussel, Oosterhout
00:00
Dorona Alberti - Käsebrot Jan van Besouw, Goirle
Nathalie Baartman - Breek Theater 't Pand, Gorinchem
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
00:00
Iris Hond - Bewogen De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Ton Kas - Kakmaker Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Theater Ludens, Voorburg
Patrick Laureij Het Postkantoor, Bovenkarspel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Theater de Kom, Nieuwegein
Paul de Leeuw - Vette Pech! Zaantheater, Zaandam
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat SplotsZ, Roelofarendsveen
Foto JAGD
JAGD STECK, Delft
2
Martijn Koning - Koning van de dieren Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 Theater aan de Schie, Schiedam
Arno van der Heyden - Heksenjacht Dorpshuis OverEntinghe, Dwingeloo
De Partizanen - Het leven an sich Theater Walhalla, Rotterdam
René van Meurs - Ik beloof niks Schouwburg de Lawei, Drachten
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom Goudse Schouwburg, Gouda
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij De Schattelijn, Geertruidenberg
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd Het Evertshuis, Bodegraven
00:00
Sounds Niets te verliezen Podium Mozaiek, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights Theater de Blauwe Kei, Veghel
Lebbis - De Bovengrens Schouwburg Ogterop, Meppel
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise) De Maaspoort, Venlo
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Theater de Kampanje, Den Helder
Rayen Panday - Fenomeen De Kattendans, Bergeijk
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater Bouwkunde, Deventer
Kiki Schippers - Waar Cultuurcentrum GO, Leerdam
Jeroen van Merwijk - Lucky De Molenberg, Delfzijl
Anne-Marie Jung - Ram Stadstheater de Bond, Oldenzaal
William Boeva - Reset Dok6, Panningen
André Manuel - DREEJKLEZOEW Wilminktheater, Enschede
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018 Theater 't Speelhuis, Helmond
Herman van Veen - Vanavond Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Arie & Silvester - Wie?! Ledeltheater, Oostburg
Alex Ploeg Ultimatum Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen De Kleine Komedie, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om Alles! Oude Luxor Theater, Rotterdam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Diligentia, Den Haag
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Ali B - Koorts Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
16:00
Le Guess Who? EKKO, Utrecht
17:45
Brader Musiki Molen De Ster, Utrecht
18:30
Brainstorm Festival 2018 Gigant, Apeldoorn
19:30
Thecolorgrey Melkweg, Amsterdam
19:30
Rotor + The Howl Ensemble + Massa Baroeg, Rotterdam
1
19:30
Douwe Bob - The Shape I’m In Tour (uitverkocht) Neushoorn, Leeuwarden
20:00
L.E.J. Rockhal,
20:00
Mahalia LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Grant-Lee Phillips Paradiso, Amsterdam
20:00
The Analogues Chassé Theater, Breda
20:00
Crazy Little Things Mezz, Breda
20:00
Evil Invaders Simplon, Groningen
20:00
Eric Gales Nieuwe Nor, Heerlen
Foto Frank Turner & The Sleeping Souls
Frank Turner & The Sleeping Souls Melkweg, Amsterdam
7
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas ATLAS Theater, Emmen
20:00
Anderson Council Spirit of 66, Verviers
20:00
Freya Ridings Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
Caro Emerald AFAS Live, Amsterdam
Pagina -548