PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -548
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 08 dec
Simplon
Groningen
1
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
TivoliVredenburg
Utrecht
1
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De X
Leiden
Paard
Den Haag
2
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Metropool
Hengelo
2
1
20:00
Poppodium Volt
Sittard
Melkweg
Amsterdam
4
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Kampanje
Den Helder
1
20:00
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
De Spot
Middelburg
1
Kaleidoscoop
Mortsel
Martinikerk
Groningen
1
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Zeeuwse Concertzaal
Middelburg
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
Hedon
Zwolle
1
20:30
Mezz
Breda
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
4AD
Diksmuide
20:30
Folkcafé de Liemers
Duiven
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:30
Todo
Best
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Theater De Kolk
Assen
20:30
Groene Engel
Oss
1
20:30
013
Tilburg
20:30
dB's
Utrecht
20:30
G.C. Het Koetshuis
Roosdaal
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Xinix
Nieuwendijk
Altstadt
Eindhoven
1
1
Corneel
Lelystad
1
21:00
Podium Victorie
Alkmaar
Hedon
Zwolle
1
21:00
Melkweg
Amsterdam
1
Het Bolwerk
Sneek
21:30
So What!
Gouda
1
21:30
De Zwerver
Oostende
22:00
Pacific Parc
Amsterdam
22:00
Vera
Groningen
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Atak
Enschede
22:30
Grenswerk
Venlo
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
za 09 dec
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg de Lawei
Drachten
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Flint
Amersfoort
Theater De Veste
Delft
Podium Hoge Woerd
De Meern
Markant Uden
Uden
Zeeuwse Concertzaal
Middelburg
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
De Kunstgreep
Oostzaan
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg de Lawei
Drachten
Het Kielzog
Hoogezand
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Kik
Elst
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater Harderwijk
Harderwijk
Stichting Cultureel NUT Workum
Workum
N9
Eeklo

vrijdag 08 december 2017

Foto Yori Swart
Yori Swart Simplon, Groningen
1
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf! TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Foto Song van het jaar 2017
Song van het jaar 2017 TivoliVredenburg, Utrecht
1
20:00
Teske De Oosterpoort, Groningen
20:00
Salawat Dulang De X, Leiden
Foto Spinvis
Spinvis Paard, Den Haag
2
20:00
Jeangu Macrooy Burgerweeshuis, Deventer
20:00
3Voor12 Friesland showcase Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Steak Number Eight & Brutus Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Pink Floyd Project Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Muziekfeest van het Jaar Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Bettie Serveert Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
The Grand East Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Eefje De Visser Cacaofabriek, Helmond
20:00
Ten Years After Metropool, Hengelo
2
1
20:00
Dool Poppodium Volt, Sittard
Foto Triggerfinger
Triggerfinger Melkweg, Amsterdam
4
Jeroen Zijlstra - Liedjes voor tegen de kerst Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Stephanie Struijk Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Lucas Hamming Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Partisan / Silent Runner Melkweg, Amsterdam
20:00
Ellen ten Damme Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Foto The Nits
The Nits Theater de Kampanje, Den Helder
1
20:00
Benjamin Herman - De Kring on Tour Bimhuis, Amsterdam
20:00
Ruben Hoeke Podium 't Beest, Goes
20:00
Yung Nnelg Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
Foto Navarone
Navarone De Spot, Middelburg
1
Jan Jaap van der Wal - Schoon Kaleidoscoop, Mortsel
Foto Venice
Venice Martinikerk, Groningen
1
20:00
Band of Friends De Flux, Zaandam
20:00
Celine Cairo Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Boef Fluor, Amersfoort
20:00
Arsenal Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Janne Schra Podium Victorie, Alkmaar
20:00
SYMPHONIEORKEST VAN HET KONINKLIJK CONSERVATORIUM LUIK Zeeuwse Concertzaal, Middelburg
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Zonder verdoving De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Koningshof, Maassluis
20:15
Sjaak Bral C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Trijntje Oosterhuis - A Christmas Evening with Trijntje de Nieuwe Kerk, Zierikzee
Foto De Jeugd Van Tegenwoordig
De Jeugd Van Tegenwoordig Hedon, Zwolle
1
20:30
Suzan & Freek Mezz, Breda
20:30
Alison Moyet Paradiso, Amsterdam
20:30
Vincent Bijlo & vrienden - Eindejaarsconference 2017 Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Andy Fairweather Low Boerderij, Zoetermeer
20:30
Jim White 4AD, Diksmuide
20:30
Blunt Folkcafé de Liemers, Duiven
20:30
Estafest Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:30
Open podium voor elke muzikant Todo, Best
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum BREStheater, Brielle
20:30
Piepschuim Theater De Kolk, Assen
20:30
Daantje Rison Realeaseshow bij Groene Engel Groene Engel, Oss
1
20:30
Klangstof 013, Tilburg
20:30
Phantom Elite dB's, Utrecht
20:30
Stef Bos - Kern G.C. Het Koetshuis, Roosdaal
20:30
Amsterdam Klezmer Band - Septacost Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:45
Vandenberg's Moonkings Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Ooostblok Metropool, Hengelo
21:00
Heretic Little Devil, Tilburg
21:00
CCC Inc Xinix, Nieuwendijk
Foto Demented Are Go!
Demented Are Go! Altstadt, Eindhoven
1
1
Foto De Dijk
De Dijk Corneel, Lelystad
1
21:00
Broederliefde Podium Victorie, Alkmaar
Foto Green Lizard
Green Lizard Hedon, Zwolle
1
21:00
DJ JP / Tom Harding Melkweg, Amsterdam
1
Morbid Angel Het Bolwerk, Sneek
21:30
Spasmodique So What!, Gouda
1
21:30
Elliott Brood De Zwerver, Oostende
22:00
Glam Skanks Pacific Parc, Amsterdam
22:00
Matt Hollywood And The Bad Feelings Vera, Groningen
22:00
Call It Off Merleyn, Nijmegen
22:00
UNITY Atak, Enschede
22:30
Ferry Corsten Grenswerk, Venlo
22:30
St. Louis Slim Muziekpodium DJS, Dordrecht

zaterdag 09 december 2017

Richard Groenendijk - Om alles Schouwburg Hengelo, Hengelo
Stefano Keizers - Erg heel Schouwburg de Lawei, Drachten
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Fuad Hassen - Held Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Danny Vera Schouwburg De Kring, Roosendaal
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Flint, Amersfoort
Sjaak Bral Theater De Veste, Delft
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden Podium Hoge Woerd, De Meern
Pieter Derks - Spot Markant Uden, Uden
Awkward I Zeeuwse Concertzaal, Middelburg
Herman van Veen Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Hayden Powell / Marzio Scholten Concertgebouw, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing De Kunstgreep, Oostzaan
Cameretten - Finalistentournee 2017 C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Eric van Sauers - De lief en leed tour De Harmonie, Leeuwarden
Leonie Meijer - Hier. Schouwburg de Lawei, Drachten
Jeroen Zijlstra - Liedjes voor tegen de kerst Het Kielzog, Hoogezand
Kirsten van Teijn - Zalf Theater 't Onderdak, Sassenheim
Marco Lopes - Moedt Theater Bellevue, Amsterdam
Leon van der Zanden - Kameleon Theater De Kik, Elst
Ton Kas - Kakmaker Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
René van Meurs - Ik beloof niks C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Daniël Arends - De Afterparty Theater Harderwijk, Harderwijk
Johan Goossens - Vlam Stichting Cultureel NUT Workum, Workum
Birth of Joy N9, Eeklo
Pagina -548