PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -547
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 09 dec
Boerderij
Zoetermeer
3
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Oefenbunker
Landgraaf
EKKO
Utrecht
1
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
P3
Purmerend
People's Place
Amsterdam
1
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
21:00
Rotown
Rotterdam
Bibelot
Dordrecht
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Altstadt
Eindhoven
1
5
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Little Devil
Tilburg
21:15
P3
Purmerend
21:30
De Flux
Zaandam
1
21:30
De Noviteit
Monster
21:30
Music Club Kampen
Kampen
21:30
Vrijplaats Leiden
Leiden
21:30
Vera
Groningen
22:00
Podium Victorie
Alkmaar
22:00
Xinix
Nieuwendijk
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
22:00
De Peppel
Zeist
23:00
OT301
Amsterdam
23:30
Vera
Groningen
23:30
TivoliVredenburg
Utrecht
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
zo 10 dec
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
C.C. 't Gasthoes
Horst
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Spant!
Bussum
Theater De Verbeelding
Purmerend
13:30
Figi Theater
Zeist
14:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
14:00
Hedon
Zwolle
14:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
14:30
Neushoorn
Leeuwarden
15:00
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
15:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
15:00
JJ Musichouse
Zoetermeer
15:00
Hedon
Zwolle
15:00
PopEi
Eindhoven
15:00
De Bosuil
Weert
1
15:00
Theater Walhalla
Rotterdam
15:15
Dominicus kerk
Amsterdam
15:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
15:30
Gigant
Apeldoorn
16:00
De Vorstin
Hilversum
1
16:00
Q-Factory
Amsterdam
16:00
Little Devil
Tilburg
1
16:00
Patronaat
Haarlem
16:15
Gigant
Apeldoorn
19:00
Café De Meister
Geleen
Melkweg
Amsterdam
1
1
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
4
1
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
Hedon
Zwolle
5
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Patronaat
Haarlem
4
2
20:00
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Dassenakker Live
Houten
De Oosterpoort
Groningen
20:00
013
Tilburg
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
1
20:00
dB's
Utrecht
20:15
Effenaar
Eindhoven
Concertgebouw
Amsterdam
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Mezz
Breda
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
Rotown
Rotterdam
1
21:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Hedon
Zwolle
21:30
Melkweg
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
ma 11 dec
Concertgebouw
Amsterdam
AFAS Circustheater
Scheveningen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
013
Tilburg
4
1
19:30
Paradiso
Amsterdam
7
Diligentia
Den Haag
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Cafe Bluff
Heerlen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Doelen
Rotterdam
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
De Helling
Utrecht
1
20:30
Paradiso
Amsterdam
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven

zaterdag 09 december 2017

Foto Threshold
Threshold Boerderij, Zoetermeer
3
20:30
Keep an Eye – The Records Bimhuis, Amsterdam
20:30
Mylou Frencken - Leven in het lied Meervaart, Amsterdam
20:30
Götterdämmerung / No More / Xtort Oefenbunker, Landgraaf
Foto Emma Ruth Rundle
Emma Ruth Rundle EKKO, Utrecht
1
21:00
Otava Yo Grounds, Rotterdam
21:00
Eefje De Visser P3, Purmerend
Foto Tank and the Bangas
Tank and the Bangas People's Place, Amsterdam
1
21:00
Purpendicular Het Bolwerk, Sneek
21:00
Moon Yard Café de Gouden Leeuw, Nispen
21:00
Call It Off Rotown, Rotterdam
The Charm The Fury Bibelot, Dordrecht
21:00
Floyd Flower Project Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Foto Max Meser
Max Meser Altstadt, Eindhoven
1
5
21:00
Elliott Brood TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Spoil Engine Little Devil, Tilburg
21:15
Monsters of Rock P3, Purmerend
21:30
KingFisher Sky De Flux, Zaandam
1
21:30
Sweet Mary Jane De Noviteit, Monster
21:30
Bløf Music Club Kampen, Kampen
21:30
Fenn Vrijplaats Leiden, Leiden
21:30
Meindert Talma presenteert: 'Je denkt dat het komt' Vera, Groningen
22:00
Tante Joke Karaoke Band Podium Victorie, Alkmaar
22:00
The Pheromones Xinix, Nieuwendijk
22:00
Deeldelirium Muziekpodium DJS, Dordrecht
22:00
DJ Jean De Peppel, Zeist
23:00
Bong-Ra / Raxyor OT301, Amsterdam
23:30
Spill Gold Vera, Groningen
23:30
25 Jaar DJ Isis TivoliVredenburg, Utrecht
23:45
Joel Mull / Mirella Kroes Sugar Factory, Amsterdam

zondag 10 december 2017

Herman van Veen Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer C.C. 't Gasthoes, Horst
Madeleine Peyroux & Jazz Orchestra of the Concertgebouw Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Richard Groenendijk - Om alles Spant!, Bussum
Jeroen Zijlstra - Liedjes voor tegen de kerst Theater De Verbeelding, Purmerend
13:30
Marcus Baban Figi Theater, Zeist
14:00
Yorick Stam biedt hoop in deze verwarrende tijden Cultureel Aerwinkel, Posterholt
14:00
Bach voor baby's Hedon, Zwolle
14:30
De Fermaatjes Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
14:30
Finale Liet Neushoorn, Leeuwarden
15:00
Stef Bos - Kern Theaterboerderij Boeket, Nederweert
15:00
De T-Sessies Gebouw T, Bergen op Zoom
15:00
Phantom Elite JJ Musichouse, Zoetermeer
15:00
Bach voor baby's Hedon, Zwolle
15:00
Anne Stockman PopEi, Eindhoven
15:00
Band of Friends De Bosuil, Weert
1
15:00
Jim White Theater Walhalla, Rotterdam
15:15
Photonen zingt Mariavespers van Claudio Monteverdi Dominicus kerk, Amsterdam
15:30
Melbourne International Chamber Music Competition Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
15:30
Veluwse Vuigheid Gigant, Apeldoorn
16:00
Thijs van Leer De Vorstin, Hilversum
1
16:00
Back to the Essence Q-Factory, Amsterdam
16:00
Night Viper (SWE) Little Devil, Tilburg
1
16:00
Hans Vos Patronaat, Haarlem
16:15
Jasper Schalks Gigant, Apeldoorn
19:00
Crown Of Thornz Café De Meister, Geleen
Foto King Krule
King Krule Melkweg, Amsterdam
1
1
19:30
Anneke van Giersbergen / Vuur TivoliVredenburg, Utrecht
4
1
19:30
Kris Berry Sugar Factory, Amsterdam
Foto CKY
CKY Hedon, Zwolle
5
20:00
Ruben Hoeke Band Zaantheater, Zaandam
20:00
Elliott Brood Paradiso, Amsterdam
20:00
Arsenal Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf! TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Foto Annihilator / Death Angel / Testament
Annihilator / Death Angel / Testament Patronaat, Haarlem
4
2
20:00
3JS: Acoustic Christmas Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
20:00
Janne Schra Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
The Bayou Mosquitos Dassenakker Live, Houten
Charles Bradley & His Extraordinaires De Oosterpoort, Groningen
20:00
K's Choice 013, Tilburg
20:00
Ella Mai Bitterzoet, Amsterdam
Foto Gogol Bordello
Gogol Bordello Melkweg, Amsterdam
1
20:00
Jake La Botz dB's, Utrecht
20:15
Spinvis Effenaar, Eindhoven
Foto Fay Claassen
Fay Claassen Concertgebouw, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Tank and the Bangas BIRD, Rotterdam
20:30
Axel Flóvent Mezz, Breda
20:30
Santiago Lara Bimhuis, Amsterdam
20:30
Blackbear Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
Foto Maan
Maan Rotown, Rotterdam
1
21:00
Celebrating Otis! (I’m a Soulman band met o.a. Steffen Morrison) Paradiso, Amsterdam
21:00
Kim Janssen Hedon, Zwolle
21:30
Otava Yo Melkweg, Amsterdam
22:00
Tanika Charles Paradiso, Amsterdam

maandag 11 december 2017

Foto Madeleine Peyroux & Jazz Orchestra of the Concertgebouw
Madeleine Peyroux & Jazz Orchestra of the Concertgebouw Concertgebouw, Amsterdam
Oleta Adams AFAS Circustheater, Scheveningen
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht Oude Luxor Theater, Rotterdam
René van Meurs - Ik beloof niks Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Foto The Prodigy
The Prodigy 013, Tilburg
4
1
19:30
HIM Paradiso, Amsterdam
7
Lebbis - De Bovengrens Diligentia, Den Haag
20:00
Jerry Williams Sugar Factory, Amsterdam
20:00
The Toasters Cafe Bluff, Heerlen
20:00
Matthew Mole & Opposite The Other TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Pink Floyd Project De Doelen, Rotterdam
20:00
London Grammar Lotto Arena, Antwerpen
Foto CKY
CKY De Helling, Utrecht
1
20:30
Janka Nabay & The Bubu Gang Paradiso, Amsterdam
21:00
Thad Beckman Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Pagina -547