PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -547
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 08 nov
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Muze
Noordwijk
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
De Spot
Middelburg
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
1
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Sound Dog
Breda
20:30
De Oosterpoort
Groningen
013
Tilburg
1
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Bibelot
Dordrecht
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
De Bosuil
Weert
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
21:00
Q-Factory
Amsterdam
21:00
Vera
Groningen
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
21:30
Simplon
Groningen
Paradiso
Amsterdam
1
23:30
Paard
Den Haag
23:45
Paradiso
Amsterdam
vr 09 nov
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Kom
Nieuwegein
SplotsZ
Roelofarendsveen
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Ogterop
Meppel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Het Postkantoor
Bovenkarspel
De Schattelijn
Geertruidenberg
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Muze
Noordwijk
00:00
Sugar Factory
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
De Kattendans
Bergeijk
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Schouwburg de Lawei
Drachten
Diligentia
Den Haag
Theater De Storm
Winterswijk
00:00
Jan van Besouw
Goirle
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Cultuurcentrum GO
Leerdam
Theater Ludens
Voorburg
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Ledeltheater
Oostburg
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
00:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater aan de Schie
Schiedam
00:00
Paradiso
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
00:00
C.C. Deurne
Deurne
Theater de Kampanje
Den Helder
00:00
Het Evertshuis
Bodegraven
Dok6
Panningen
00:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
De Molenberg
Delfzijl
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Maaspoort
Venlo
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater 't Speelhuis
Helmond
Dorpshuis OverEntinghe
Dwingeloo
Theater Walhalla
Rotterdam
S.C.C. De Enck
Oirschot
Zaantheater
Zaandam
STECK
Delft
2
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
16:00
EKKO
Utrecht
17:45
Molen De Ster
Utrecht
18:30
Gigant
Apeldoorn
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Baroeg
Rotterdam
1
20:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:00
Rockhal
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
So What!
Gouda
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam

donderdag 08 november 2018

20:15
Dilana Smith / Syb van der Ploeg - The Story Tellers Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Tangarine Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Paul de Munnik Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Ellen ten Damme - Paris - Berlin Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
The Bird Dogs - Bye Bye Love De Muze, Noordwijk
20:30
Nino Gvetadze Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Tamikrest Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Popronde Middelburg De Spot, Middelburg
20:30
Benjamin Herman's Bughouse / Secret Chiefs 3 Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Spinvis - In Werkelijkheid Theaters Tilburg, Tilburg
1
20:30
Paul de Munnik Zaantheater, Zaandam
20:30
Surfer Joe Sound Dog, Breda
20:30
Over The Rhine De Oosterpoort, Groningen
Foto Nada Surf
Nada Surf 013, Tilburg
1
20:30
Ken Thomson Sextet Bimhuis, Amsterdam
Sari Schorr Bibelot, Dordrecht
20:30
Maartje & Kine - Vibrato Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Coreleoni De Bosuil, Weert
20:30
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran Theater De Storm, Winterswijk
21:00
Derv Gordon of The Equals & So What Q-Factory, Amsterdam
21:00
Nothing Vera, Groningen
Mirrors for Psychic Warfare Poppodium Volt, Sittard
21:00
Tribute To Jimi Hendrix Hedon, Zwolle
21:00
Rilan & The Bombardiers Hedon, Zwolle
21:30
Subterranean Street Society Simplon, Groningen
Foto Mt. Joy
Mt. Joy Paradiso, Amsterdam
1
23:30
Allez Allez Paard, Den Haag
23:45
Noodlanding live - Urochromes Paradiso, Amsterdam

vrijdag 09 november 2018

Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater Bouwkunde, Deventer
Henry van Loon - Onze Henry Theater de Bussel, Oosterhout
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Theater de Kom, Nieuwegein
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat SplotsZ, Roelofarendsveen
00:00
Mathilde Santing - Renaissance Theater de Griffioen, Amstelveen
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen De Kleine Komedie, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens Schouwburg Ogterop, Meppel
Richard Groenendijk - Om Alles! Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Patrick Laureij Het Postkantoor, Bovenkarspel
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij De Schattelijn, Geertruidenberg
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen Agora Theater Lelystad, Lelystad
Roué Verveer - Heppie de Peppie De Muze, Noordwijk
00:00
De Fabriek w/ Anthony Parasole Sugar Factory, Amsterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW Wilminktheater, Enschede
Rayen Panday - Fenomeen De Kattendans, Bergeijk
00:00
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda Theater de Purmaryn, Purmerend
Anne-Marie Jung - Ram Stadstheater de Bond, Oldenzaal
René van Meurs - Ik beloof niks Schouwburg de Lawei, Drachten
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Diligentia, Den Haag
Yentl en de Boer - Magie Theater De Storm, Winterswijk
00:00
Dorona Alberti - Käsebrot Jan van Besouw, Goirle
Ali B - Koorts Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Kiki Schippers - Waar Cultuurcentrum GO, Leerdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Theater Ludens, Voorburg
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Spinvis - In Werkelijkheid Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Arie & Silvester - Wie?! Ledeltheater, Oostburg
Martijn Koning - Koning van de dieren Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Ton Kas - Kakmaker Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Nathalie Baartman - Breek Theater 't Pand, Gorinchem
Alex Ploeg Ultimatum Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
00:00
Iris Hond - Bewogen De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
The Bluebirds Theater de Purmaryn, Purmerend
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 Theater aan de Schie, Schiedam
00:00
DJ Assault Paradiso, Amsterdam
Jasper van Kuijk - Janus Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit C.C. Deurne, Deurne
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Theater de Kampanje, Den Helder
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd Het Evertshuis, Bodegraven
William Boeva - Reset Dok6, Panningen
00:00
Sounds Niets te verliezen Podium Mozaiek, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights Theater de Blauwe Kei, Veghel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky De Molenberg, Delfzijl
Herman van Veen - Vanavond Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise) De Maaspoort, Venlo
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom Goudse Schouwburg, Gouda
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018 Theater 't Speelhuis, Helmond
Arno van der Heyden - Heksenjacht Dorpshuis OverEntinghe, Dwingeloo
De Partizanen - Het leven an sich Theater Walhalla, Rotterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar S.C.C. De Enck, Oirschot
Paul de Leeuw - Vette Pech! Zaantheater, Zaandam
Foto JAGD
JAGD STECK, Delft
2
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
16:00
Le Guess Who? EKKO, Utrecht
17:45
Brader Musiki Molen De Ster, Utrecht
18:30
Brainstorm Festival 2018 Gigant, Apeldoorn
19:30
Thecolorgrey Melkweg, Amsterdam
19:30
Douwe Bob - The Shape I’m In Tour (uitverkocht) Neushoorn, Leeuwarden
19:30
Rotor + The Howl Ensemble + Massa Baroeg, Rotterdam
1
20:00
Emil Landman + Jono McCleery (UK) Het Zonnehuis, Amsterdam
20:00
L.E.J. Rockhal,
20:00
The Mastersons Patronaat, Haarlem
20:00
Lucky Fonz III So What!, Gouda
20:00
Martin Sexton Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
Pagina -547