Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Patronaat
Haarlem
20:00
Vera
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Vooruit
Gent
20:15
C-Mine
Genk
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
The Saint
Eindhoven
19:00
PopEi
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
De Paap
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Luxor Live
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Trix
Antwerpen
Ampere
Antwerpen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Pacific Parc
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:45
Bitterzoet
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Fluor
Amersfoort
Theater Hof 88
Almelo
Hedon
Zwolle
20:00
Grote Kerk
Zwolle
Boerderij
Zoetermeer
Figi Theater
Zeist
Wesopa Weesp
Weesp
20:00
De Bosuil
Weert
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
De Maaspoort
Venlo
De Helling
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Grounds
Rotterdam
LantarenVenster
Rotterdam
20:15
Perron-3
Rosmalen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
P3
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Groene Engel
Oss
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
DeMess
Naarden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Het Diekhuus
Middelharnis
20:00
Corneel
Lelystad
23:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Theater Ins Blau
Leiden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Theater Aan de Slinger
Houten
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Vera
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
So What!
Gouda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Podium 't Beest
Goes
15:00
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Ketelhuis
Eindhoven
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Breepark
Breda
Mezz
Breda
Mezz
Breda
Gebouw-T
Bergen op Zoom
De Kattendans
Bergeijk
De Kattendans
Bergeijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
donderdag 21 december 2017
The Doors Alive
Patronaat, Haarlem
20:00
ORB
Vera, Groningen
20:00
Sevn Alias
De Oosterpoort, Groningen
Pieter Derks - Spot
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Brutus / Cocaine Piss / Kapitan Korsakov
Vooruit, Gent
20:15
Tjens Matic
C-Mine, Genk
20:00
Bouke
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Arthur Japin & Silbersee & Jorg Brinkman
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Def Americans Johnny Cash Christmas Special
The Saint, Eindhoven
19:00
XMAS BASH
PopEi, Eindhoven
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Parktheater, Eindhoven
Oleta Adams
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Fuad Hassen - Held
Cultura, Ede
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
De Waanzin
De Paap, Den Haag
20:00
Michael Prins
Paard, Den Haag
20:15
Zonder verdoving
Theater De Veste, Delft
20:00
The Van Jets
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Chassé Theater, Breda
20:30
Hollands Glorie
Luxor Live, Arnhem
Jeroen Zijlstra - Liedjes voor tegen de kerst
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Dio Returns
Trix, Antwerpen
De Jeugd Van Tegenwoordig
Ampere, Antwerpen
20:30
Jaap Blonk: System in the Madness
Bimhuis, Amsterdam
20:00
The Sleigh Shakers
Pacific Parc, Amsterdam
20:00
Celine Cairo
Tolhuistuin, Amsterdam
Max Meser
Paradiso, Amsterdam
19:45
7 Layers Sessions
Bitterzoet, Amsterdam
Frank Valenza / Slack Attack / The Fiscus
Sugar Factory, Amsterdam
19:30
Alain Clark
Paradiso, Amsterdam
One Ok Rock
Melkweg, Amsterdam
Call It Off
Paradiso, Amsterdam
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
DeLaMar, Amsterdam
De Partizanen - Kerst in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Rachmaniov in de polder
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Koning te rijk
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Pater Moeskroen
Fluor, Amersfoort
Leonie Meijer - Hier.
Theater Hof 88, Almelo
vrijdag 22 december 2017
Vandenberg's Moonkings
Hedon, Zwolle
20:00
Trijntje Oosterhuis - A Christmas Evening with Trijntje
Grote Kerk, Zwolle
The Doors Alive
Boerderij, Zoetermeer
Daniël Arends - De Afterparty
Figi Theater, Zeist
Eva Crutzen - Opslaan Als
Wesopa Weesp, Weesp
20:00
Phantom Elite
De Bosuil, Weert
21:00
Tokoloko
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Maaspoort, Venlo
Dool
De Helling, Utrecht
20:00
X-Max Reggae Party met Stontjie Reggae Crew
dB's, Utrecht
20:00
Sabrina Starke
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Kerst Naborrel: Beastie Boys Undercover
Little Devil, Tilburg
20:00
Bettie Serveert
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Chezidek
Grounds, Rotterdam
Corrie Van Binsbergen / Dimitri Verhulst
LantarenVenster, Rotterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Perron-3, Rosmalen
Cameretten - Finalistentournee 2017
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Anton Goudsmit / Jan Akkerman / Leendert Haaksma / Leif de Leeuw / Rub
P3, Purmerend
Ali B - Koorts
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Kim Janssen + Rosemary & Garlic in Groene Engel
Groene Engel, Oss
23:00
Overmono / Tessela / Truss
Doornroosje, Nijmegen
Jeroen Zijlstra - Liedjes voor tegen de kerst
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
The Dutch
DeMess, Naarden
Claudia de Breij - Nu
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Johan Goossens - Vlam
Het Diekhuus, Middelharnis
20:00
Berget Lewis - A soulful Xmas
Corneel, Lelystad
23:00
Bong-Ra
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Sunday at eight
Theater Ins Blau, Leiden
20:00
Celine Cairo
Gebr. De Nobel, Leiden
23:00
Nightshift presents: De Sluwe Vos
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Uit de hoge hoed, improc comedy
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Green Lizard
Neushoorn, Leeuwarden
André Manuel - De Onzen
Theater Aan de Slinger, Houten
Jochen Otten - Troosten
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Soulmachine
Vorstin, Hilversum
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Massada
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Mister and Mississippi
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Bazzookas
Vera, Groningen
The Nits
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Metropole Orkest & Caro Emerald
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Popkoor Pokomotions
So What!, Gouda
20:00
Sjaak Bral
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
The Charm The Fury
Podium 't Beest, Goes
15:00
Dirk Scheele - Pepernotenpret
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Deena Ray / Romy Deville / Xarah von den Vielenregen
Blue Collar Hotel, Eindhoven
De Jeugd Van Tegenwoordig
Effenaar, Eindhoven
20:00
In het licht van...Kerst
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Tom Trago
Ketelhuis, Eindhoven
20:30
Sevn Alias
Bibelot, Dordrecht
20:00
New Cool Collective
Bibelot, Dordrecht
20:00
Teske
Burgerweeshuis, Deventer
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Tiësto
Breepark, Breda
Briqueville / Brutus / Steak Number Eight
Mezz, Breda
Nele Needs A Holiday
Mezz, Breda
Pater Moeskroen
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Marco Lopes - Moedt
De Kattendans, Bergeijk
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
De Kattendans, Bergeijk
Pieter Derks - Spot
Theater Het Kruispunt, Barendrecht