Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
De Peppel
Zeist
De Molenberg
Delfzijl
20:00
De Meester
Almere
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Helling
Utrecht
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
21:30
De Flux
Zaandam
21:00
De Bosuil
Weert
De Boodschap
Rijen
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
00:00
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
Cinetol
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
20:30
C.C. Den Blank
Overijse
C.C. De Werft
Geel
23:00
Burgerweeshuis
Deventer
19:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
19:30
Baroeg
Rotterdam
21:00
Badhûs
De Westereen
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Ahoy
Rotterdam
Agnietenhof
Tiel
20:00
4AD
Diksmuide
23:00
013
Tilburg
013
Tilburg
20:00
't Ukien
Kampen
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Vorstin
Hilversum
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Vera
Groningen
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Rotterdam
Rotterdam
15:00
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater De Verbeelding
Purmerend
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
15:30
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
The Cave
Amsterdam
06:00
Sugar Factory
Amsterdam
14:30
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Sound Dog
Breda
20:00
Q-Factory
Amsterdam
16:00
Q-Factory
Amsterdam
15:00
Posthuis Theater
Heerenveen
21:00
Poppodium Volt
Sittard
15:00
PopEi
Eindhoven
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
21:00
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
15:00
Oerkroeg Schiller
Aalten
13:00
Neushoorn
Leeuwarden
19:00
Muziekgieterij
Maastricht
19:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Mezz
Breda
20:30
Metropool Enschede
Enschede
14:00
Metropool
Hengelo
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
16:00
Luxor Live
Arnhem
15:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
LOLA050
Groningen
20:00
Le Forum
Liège
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
17:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:30
EKKO
Utrecht
20:15
Doornroosje
Nijmegen
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
20:30
De Spot
Middelburg
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
De Pul
Uden
20:00
De Oosterpoort
Groningen
16:00
De Bosuil
Weert
14:30
Cultureel Centrum De Blauwe Schuit
Winsum
15:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
Corneel
Lelystad
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
zaterdag 17 november 2018
21:00
Siglo XX
De Peppel, Zeist
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Salsa in Concert: Timbazo
De Meester, Almere
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Pete Murray
De Helling, Utrecht
20:30
Lakshmi - Adem
De Harmonie, Leeuwarden
21:30
Abrupt Demise / Dauthuz / Infantry
De Flux, Zaandam
21:00
Stormrider
De Bosuil, Weert
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
De Boodschap, Rijen
20:00
Sweat 'n Wild Festival feat. Black Silence / Crazed / Resurrect Tomorr
dB's, Utrecht
20:00
Leonie Meijer - Hier.
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
The Holydrug Couple
Cinetol, Amsterdam
Alex Ploeg Ultimatum
Chassé Theater, Breda
20:00
Wand + Darto
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
20:30
The Fureys
C.C. Den Blank, Overijse
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
C.C. De Werft, Geel
23:00
BoogieNights
Burgerweeshuis, Deventer
19:00
Welcome to the 90’s
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
Mystery
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Purper - Purper's Passie
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
The Slackers
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Fire! Orchestra
Bimhuis, Amsterdam
19:30
The Burning Cold Over Europe 2018: Omnium Gatherum + Wolfheart + 1
Baroeg, Rotterdam
21:00
Wieke Rocks
Badhûs, De Westereen
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Arto Theater, Schoonhoven
Lebbis - De Bovengrens
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
21:00
Foxlane
Altstadt, Eindhoven
20:00
Night of The Proms Rotterdam
Ahoy, Rotterdam
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Agnietenhof, Tiel
20:00
Dans Dans
4AD, Diksmuide
23:00
Vato Gonzalez
013, Tilburg
Jimmy Carr
013, Tilburg
20:00
Zorita & MILO
't Ukien, Kampen
zondag 18 november 2018
20:00
Marble Sounds
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Arie & Silvester - Wie?!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Fools Garden
Vorstin, Hilversum
20:00
Ms. Lauryn Hill - The Miseducation Of Lauryn Hill 20Th Anniversary Tou
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Kadavar + Monolord
Vera, Groningen
21:00
Pete Murray
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Josh Savage
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Dan Stuart / Jon Dee Graham
TivoliVredenburg, Utrecht
Ben Howard
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Petra Berger: A Tribute to Barbra Streisand
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Tangarine
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Joost Spijkers - Spijkers II
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Wende Snijders
Theater Rotterdam, Rotterdam
15:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater De Verwachting, Ritthem
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater De Verbeelding, Purmerend
20:00
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Theater de Spiegel, Zwolle
15:30
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Charm Designer
The Cave, Amsterdam
06:00
his dark elements
Sugar Factory, Amsterdam
14:30
Shirma sings Aretha - A Tribute
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Iris Hond - Bewogen
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Ike Willis / ZAPPATiKA
Sound Dog, Breda
20:00
Los Van Van
Q-Factory, Amsterdam
16:00
Mark Olson
Q-Factory, Amsterdam
15:00
The Fureys
Posthuis Theater, Heerenveen
21:00
Wenne!
Poppodium Volt, Sittard
15:00
The Chap's Cabin
PopEi, Eindhoven
Danko Jones
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Marc O'Reilly
Patronaat, Haarlem
Supersuckers
Patronaat, Haarlem
21:00
Listener
Paard, Den Haag
The Rumjacks
Paard, Den Haag
Nielson
Paard, Den Haag
15:00
JW Roy
Oerkroeg Schiller, Aalten
13:00
Presentaties Academie voor Popcultuur
Neushoorn, Leeuwarden
19:00
Birdpen
Muziekgieterij, Maastricht
19:00
LIVE: Gene Taylor Trio (USA)
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
BOT speelt PLAAT
Mezz, Breda
20:30
Young Gun Silver Fox
Metropool Enschede, Enschede
14:00
20 Jaar BitterSweet
Metropool, Hengelo
De Jeugd Van Tegenwoordig
Melkweg, Amsterdam
19:30
Necro
Melkweg, Amsterdam
19:00
Engel (NL)
Melkweg, Amsterdam
19:00
What Will People Say Oxville Cinema
Meervaart, Amsterdam
20:15
Wëreldbänd - Släpstick
Markant Uden, Uden
16:00
My Darling Clementine
Luxor Live, Arnhem
15:00
Politie BigBand Oost-Nederland ft. Do
Luxor Live, Arnhem
21:00
Live at LOLA: We Bless This Mess [Full Band] + Sister May
LOLA050, Groningen
20:00
Scott Bradlee's Postmodern Jukebox
Le Forum, Liège
15:30
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
17:00
Bob Dylan Approximately
Grenswerk, Venlo
20:00
Austin Miller / Juneville
Gigant, Apeldoorn
20:30
U.S. Girls
EKKO, Utrecht
20:15
John Parish
Doornroosje, Nijmegen
18:00
BOB
Den Heilige Cornelius, Roermond
20:30
Dana Fuchs
De Spot, Middelburg
20:00
The Human League
De Roma, Antwerpen
20:00
Shantel & Bucovina Club Orkestar
De Pul, Uden
20:00
Jimmy Carr
De Oosterpoort, Groningen
16:00
Mirage
De Bosuil, Weert
14:30
Red Herring
Cultureel Centrum De Blauwe Schuit, Winsum
15:00
Prijswinnende akoestische bluesband Ramblin’ Dog komt naar Midden-Limb
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
Bob Wayne
Corneel, Lelystad
Imarhan
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Ghost-Note
BIRD, Rotterdam