PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -542
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 17 nov
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:30
Mezz
Breda
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
C.C. Den Blank
Overijse
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Paard
Den Haag
1
20:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Het Trefpunt
Warmond
20:30
De Vorstin
Hilversum
20:30
Cinetol
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
1
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Nederlandse Hervormde Kerk
Hollum
20:30
Paco Plumtrek
Almelo
20:30
Heyhoef-Backstage
Tilburg
013
Tilburg
1
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:30
Metropool Enschede
Enschede
20:45
Simplon
Groningen
21:00
Meervaart
Amsterdam
21:00
Q-Factory
Amsterdam
21:00
Statenzaal
Zwolle
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
Fluor
Amersfoort
21:00
Grounds
Rotterdam
2
21:00
Q-Factory
Amsterdam
21:00
N.H. Kerk
Heino
21:00
Badhûs
De Westereen
21:00
V11
Rotterdam
1
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:30
De Flux
Zaandam
22:00
P60
Amstelveen
Merleyn
Nijmegen
2
22:30
So What!
Gouda
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Patronaat
Haarlem
23:00
Hedon
Zwolle
23:00
013
Tilburg
23:00
Podium Victorie
Alkmaar
23:00
Burgerweeshuis
Deventer
23:00
Hedon
Zwolle
23:30
Vera
Groningen
zo 18 nov
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater De Verbeelding
Purmerend
00:00
Agora Theater Druten
Druten
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
1
06:00
Sugar Factory
Amsterdam
13:00
Neushoorn
Leeuwarden
14:00
Metropool
Hengelo
14:30
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
14:30
Cultureel Centrum De Blauwe Schuit
Winsum
15:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
15:00
Oerkroeg Schiller
Aalten
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
Luxor Live
Arnhem
15:00
PopEi
Eindhoven
15:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
15:00
Theater De Verwachting
Ritthem
15:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Paard
Den Haag
2
15:00
Posthuis Theater
Heerenveen
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
15:30
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Corneel
Lelystad
1
1
16:00
Luxor Live
Arnhem
16:00
De Bosuil
Weert
16:00
Q-Factory
Amsterdam
17:00
Grenswerk
Venlo
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
18:30
Beauforthuis
Austerlitz
Theater Rotterdam
Rotterdam
1
19:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
19:00
Meervaart
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Muziekgieterij
Maastricht
19:30
Melkweg
Amsterdam
Podium Victorie
Alkmaar
1
TivoliVredenburg
Utrecht
3
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
Patronaat
Haarlem
2
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Patronaat
Haarlem
Bitterzoet
Amsterdam
1
20:00
Vera
Groningen
20:00
De Pul
Uden
20:00
Le Forum
Liège
20:00
The Cave
Amsterdam
20:00
Gigant
Apeldoorn
Paard
Den Haag
1

zaterdag 17 november 2018

20:30
Def Americans Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon Fidei et Arti, Oudenbosch
20:30
Jane Willow Mezz, Breda
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise) Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
The Fureys C.C. Den Blank, Overijse
20:30
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
iona&rineke | Orkater - Kill All Kids Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Yesshows Paard, Den Haag
1
20:30
De Jeugd Van Tegenwoordig Melkweg, Amsterdam
20:30
Hans Dulfer plays blues Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Lavalu - Solitary High Jan van Besouw, Goirle
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018 Het Trefpunt, Warmond
20:30
Christopher Cross & Band De Vorstin, Hilversum
20:30
The Holydrug Couple Cinetol, Amsterdam
Foto Mystery
Mystery Boerderij, Zoetermeer
1
20:30
Wende Snijders - Mens Metropool, Hengelo
20:30
Joost Spijkers - Spijkers II Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Lakshmi - Adem De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Tangarine Nederlandse Hervormde Kerk, Hollum
20:30
Stereo Naked Paco Plumtrek, Almelo
20:30
Leif de Leeuw Band Heyhoef-Backstage, Tilburg
Foto Jimmy Carr
Jimmy Carr 013, Tilburg
1
20:30
Piepschuim - Grote Woorden S.C.C. De Ruchte, Someren
20:30
Douwe Bob Metropool Enschede, Enschede
20:45
Rico & Sticks Simplon, Groningen
21:00
Hereditary Oxville Horror Night Meervaart, Amsterdam
21:00
Bob Wayne Q-Factory, Amsterdam
21:00
Pitou Statenzaal, Zwolle
21:00
Siglo XX De Peppel, Zeist
21:00
Feuerengel Fluor, Amersfoort
21:00
Vaudou Game Grounds, Rotterdam
2
21:00
Glenn Hughes performs Classic Deep Purple Live Q-Factory, Amsterdam
21:00
Steely Fan N.H. Kerk, Heino
21:00
Wieke Rocks Badhûs, De Westereen
21:00
BlackBoxRed V11, Rotterdam
1
21:00
Stormrider De Bosuil, Weert
21:00
Memphis Maniacs Het Bolwerk, Sneek
21:00
Marc O'Reilly Hedon, Zwolle
21:00
Donnerwetter / Duffhues Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:00
Foxlane Altstadt, Eindhoven
21:30
Abrupt Demise / Dauthuz / Infantry De Flux, Zaandam
22:00
r_AWunion P60, Amstelveen
Foto Tusky
Tusky Merleyn, Nijmegen
2
22:30
Lekker Raven Ouwe! So What!, Gouda
23:00
Black Sun Empire Neushoorn, Leeuwarden
23:00
Ansome / Bas Mooy / Delta Funktionen / Pure Doornroosje, Nijmegen
23:00
Tante Joke Karaoke Band Patronaat, Haarlem
23:00
LUX Hedon, Zwolle
23:00
Vato Gonzalez 013, Tilburg
23:00
PIÑA Podium Victorie, Alkmaar
23:00
BoogieNights Burgerweeshuis, Deventer
23:00
LUX ft. ABSTRACT Hedon, Zwolle
23:30
Suffering Quota Vera, Groningen

zondag 18 november 2018

Arie & Silvester - Wie?! Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Theater De Verbeelding, Purmerend
00:00
Mathilde Santing - Renaissance Agora Theater Druten, Druten
Foto Iris Hond - Bewogen
Iris Hond - Bewogen Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
1
06:00
his dark elements Sugar Factory, Amsterdam
13:00
Presentaties Academie voor Popcultuur Neushoorn, Leeuwarden
14:00
20 Jaar BitterSweet Metropool, Hengelo
14:30
Shirma sings Aretha - A Tribute Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
14:30
Red Herring Cultureel Centrum De Blauwe Schuit, Winsum
15:00
Prijswinnende akoestische bluesband Ramblin’ Dog komt naar Midden-Limb Cultureel Aerwinkel, Posterholt
15:00
JW Roy Oerkroeg Schiller, Aalten
15:00
Petra Berger: A Tribute to Barbra Streisand TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Politie BigBand Oost-Nederland ft. Do Luxor Live, Arnhem
15:00
The Chap's Cabin PopEi, Eindhoven
15:00
Lavalu - Solitary High Agora Theater Lelystad, Lelystad
15:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018 Theater De Verwachting, Ritthem
15:00
Tangarine Theater Walhalla, Rotterdam
Foto Nielson
Nielson Paard, Den Haag
2
15:00
The Fureys Posthuis Theater, Heerenveen
15:30
Harrie Jekkers - Achter De Duinen Koninklijke Schouwburg, Den Haag
15:30
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Foto Bob Wayne
Bob Wayne Corneel, Lelystad
1
1
16:00
My Darling Clementine Luxor Live, Arnhem
16:00
Mirage De Bosuil, Weert
16:00
Mark Olson Q-Factory, Amsterdam
17:00
Bob Dylan Approximately Grenswerk, Venlo
18:00
BOB Den Heilige Cornelius, Roermond
18:30
Alex Roeka Beauforthuis, Austerlitz
Foto Wende Snijders
Wende Snijders Theater Rotterdam, Rotterdam
1
19:00
LIVE: Gene Taylor Trio (USA) Muziekcafé Helmond, Helmond
19:00
What Will People Say Oxville Cinema Meervaart, Amsterdam
19:00
Engel (NL) Melkweg, Amsterdam
19:00
Birdpen Muziekgieterij, Maastricht
19:30
Necro Melkweg, Amsterdam
Foto Danko Jones
Danko Jones Podium Victorie, Alkmaar
1
Foto Ben Howard
Ben Howard TivoliVredenburg, Utrecht
3
20:00
Ms. Lauryn Hill - The Miseducation Of Lauryn Hill 20Th Anniversary Tou Vorst Nationaal, Brussel
Foto Supersuckers
Supersuckers Patronaat, Haarlem
2
20:00
Dan Stuart / Jon Dee Graham TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Marc O'Reilly Patronaat, Haarlem
Foto Imarhan
Imarhan Bitterzoet, Amsterdam
1
20:00
Kadavar + Monolord Vera, Groningen
20:00
Shantel & Bucovina Club Orkestar De Pul, Uden
20:00
Scott Bradlee's Postmodern Jukebox Le Forum, Liège
20:00
Charm Designer The Cave, Amsterdam
20:00
Austin Miller / Juneville Gigant, Apeldoorn
Foto The Rumjacks
The Rumjacks Paard, Den Haag
1
Pagina -542