Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Zaantheater
Zaandam
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater De Leest
Waalwijk
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater Walhalla
Rotterdam
19:00
Little Devil
Tilburg
19:30
Mezz
Breda
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
Q-Factory
Amsterdam
P60
Amstelveen
Vorst Nationaal
Brussel
Musis
Arnhem
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Café Loburg
Wageningen
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Volta
Amsterdam
20:00
The Jack
Eindhoven
20:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Wolbodo
Delft
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Luxor Live
Arnhem
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
De Regentenkamer
Den Haag
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Groene Engel
Oss
Cacaofabriek
Helmond
20:30
PopEi
Eindhoven
EKKO
Utrecht
20:45
Podium 't Beest
Goes
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Nieuwe Nor
Heerlen
21:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
Vera
Groningen
Luxor Live
Arnhem
22:00
Grenswerk
Venlo
De Flux
Zaandam
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
23:00
Paard
Den Haag
23:00
Merleyn
Nijmegen
Zaantheater
Zaandam
Orpheus
Apeldoorn
BREStheater
Brielle
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Podium Hoge Woerd
De Meern
Stadstheater Arnhem
Arnhem
S.C.C. De Ruchte
Someren
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Klooster
Woerden
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Kennemer Theater
Beverwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Kulturhus Holten
Holten
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater Ludens
Voorburg
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Podium Reimerswaal
Rilland
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Posttheater
Arnhem
Lindenberg Theater
Nijmegen
12:00
Bibliotheek Tilburg Centrum
Tilburg
16:00
BHC (Bij Huize Corné)
Breda
19:00
Little Devil
Tilburg
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
vrijdag 12 januari 2018
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Zaantheater, Zaandam
Fuad Hassen - Held
Kennemer Theater, Beverwijk
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Stefano Keizers - Erg heel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Leest, Waalwijk
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Cameretten - Finalistentournee 2017
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Eva Crutzen - Opslaan Als
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater Walhalla, Rotterdam
19:00
BlackRitual3: Ggu:ll + Morast (D) + Turia + Treurwilg
Little Devil, Tilburg
19:30
Bastard Fest #2
Mezz, Breda
Joep Beving
Doornroosje, Nijmegen
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Amsterdam Sinfonietta / Jef Neve & Typhoon
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
New Cool Collective
De Spot, Middelburg
20:00
Erwin Nyhoff - ode aan Springsteen
Q-Factory, Amsterdam
Bettie Serveert
P60, Amstelveen
Alt-J
Vorst Nationaal, Brussel
De Raad van Toezicht / Het Gelders Orkest
Musis, Arnhem
20:00
De Kift
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
King Shiloh Soundsystem
Duycker, Hoofddorp
20:00
Like a Bat out of Hell / Martin van der Starre / Menno Gootjes / Mirja
Iduna, Drachten
20:00
Non-Alignment Pact
Café Loburg, Wageningen
20:00
Nieuw Nederlands Peil
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Mr. Wallace
Simplon, Groningen
20:00
3rd Machine / Hibakusha / Inferum
Vorstin, Hilversum
20:00
Frans Bauer
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Home & Away
Volta, Amsterdam
20:00
Damage Inc. / Sepultribute
The Jack, Eindhoven
20:00
Grote Prijs van Nederland Hiphop Kwartfinale: #1
Grounds, Rotterdam
20:00
Andere Koek!
Wolbodo, Delft
20:00
Physical Graffiti - Celebrating 50 Years Of The Albums Led Zeppelin I
Fluor, Amersfoort
20:00
Rene Froger - Favourites in Concert
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Julian Sas
Luxor Live, Arnhem
20:15
3MA
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Piepschuim
Hoftheater, Raalte
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Intergalactic Lovers
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Golden Earring
Effenaar, Eindhoven
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Figi Theater, Zeist
20:15
Rodrigo Parejo / Rembrandt Fredrichs “walk around the world”
De Regentenkamer, Den Haag
20:15
Flip Noorman Het Nieuwe Lied
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Mahalia Jackson, the Queen of Gospel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Ernst Glerum / Han Bennink / Paul van Kemenade / Ray Anderson
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:30
Infloyd
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
De Speeldoos, Vught
20:30
Lijf
Paard, Den Haag
20:30
Ntjam Rosie
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
In My Tree & Friends Support MOO)N
Groene Engel, Oss
Reservoir Dogs Band
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Streekvijver
PopEi, Eindhoven
Coyoco / Love The System
EKKO, Utrecht
20:45
Barrelhouse
Podium 't Beest, Goes
20:45
Joost
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Physical Graffiti
Nieuwe Nor, Heerlen
21:00
The Hillbilly Moonshiners play Mumford and Sons
Poppodium Volt, Sittard
21:00
White Boy Wasted
Altstadt, Eindhoven
21:00
Pumarosa
Rotown, Rotterdam
21:00
Hollow Men
Vera, Groningen
3voor12 Gelderland Awards
Luxor Live, Arnhem
22:00
Fisherman & Hawkins
Grenswerk, Venlo
Gare Du Nord
De Flux, Zaandam
22:30
Fabian & band
Muziekpodium DJS, Dordrecht
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Paard, Den Haag
23:00
Darko Esser / Mark Wanders
Merleyn, Nijmegen
zaterdag 13 januari 2018
Ton Kas - Kakmaker
Zaantheater, Zaandam
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Orpheus, Apeldoorn
De Partizanen - Welkom in Partizanië
BREStheater, Brielle
Lebbis - De Bovengrens
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Voorveghter, Hardenberg
André Manuel - De Onzen
Podium Hoge Woerd, De Meern
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
S.C.C. De Ruchte, Someren
Martijn Koning - Koning te rijk
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Het Klooster, Woerden
Ali B - Koorts
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Kennemer Theater, Beverwijk
Richard Groenendijk - Om alles
De Kleine Komedie, Amsterdam
Emilio Guzman - Kom dan!
Kulturhus Holten, Holten
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Koornbeurs, Franeker
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Stefano Keizers - Erg heel
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Johan Goossens - Vlam
Theater Ludens, Voorburg
Marco Lopes - Moedt
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Kirsten van Teijn - Zalf
Podium Reimerswaal, Rilland
Jochen Otten - Troosten
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Eva Crutzen - Opslaan Als
Posttheater, Arnhem
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Lindenberg Theater, Nijmegen
12:00
Kizzy
Bibliotheek Tilburg Centrum, Tilburg
16:00
Dédé and the Hedge
BHC (Bij Huize Corné), Breda
19:00
BlackRitual3: Malapeste (F) + Ibex Angel Order + Sammath + Grafjammer
Little Devil, Tilburg
Martijn Fischer
Melkweg, Amsterdam
19:30
Madhara EP release
Paard, Den Haag
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Amsterdam Sinfonietta / Jef Neve & Typhoon
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven