Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
11:00
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
Theater de Kom
Nieuwegein
Schaffelaartheater
Barneveld
12:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Koningshof
Maassluis
Theater De Veste
Delft
013
Tilburg
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
013
Tilburg
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Muze
Noordwijk
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
De Molenberg
Delfzijl
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
21:30
Simplon
Groningen
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:30
De Spot
Middelburg
20:30
LOLA050
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Volta
Amsterdam
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:15
De Regentenkamer
Den Haag
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
19:30
Melkweg
Amsterdam
21:00
Café The Pocket
Katwijk
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Cultura
Ede
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Carrousel
Ommen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Zaal Nova,
Nazareth
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Grounds
Rotterdam
20:30
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:30
Oude Kerkje
Kortenhoef
Theater de Griffioen
Amstelveen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
Schaffelaartheater
Barneveld
Mezz
Breda
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
De Oosterpoort
Groningen
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Kattendans
Bergeijk
21:00
Poppodium Volt
Sittard
23:00
Paard
Den Haag
20:30
PopEi
Eindhoven
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
De Regentenkamer
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cacaofabriek
Helmond
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Figi Theater
Zeist
21:00
Rotown
Rotterdam
20:15
Hoftheater
Raalte
20:00
Fluor
Amersfoort
21:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Orpheus
Apeldoorn
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Café Loburg
Wageningen
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
Simplon
Groningen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Iduna
Drachten
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Duycker
Hoofddorp
Luxor Live
Arnhem
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
Doornroosje
Nijmegen
Zaantheater
Zaandam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Groene Engel
Oss
20:00
Volta
Amsterdam
21:00
Vera
Groningen
20:00
Grounds
Rotterdam
20:15
Effenaar
Eindhoven
woensdag 10 januari 2018
11:00
Dirk Scheele - Z’n leukste liedjes
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater de Kom, Nieuwegein
Claudia de Breij - Nu
Schaffelaartheater, Barneveld
12:30
Catarina Gomes
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Cameretten - Finalistentournee 2017
Koningshof, Maassluis
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Veste, Delft
Batushka
013, Tilburg
20:00
Awkward I
Burgerweeshuis, Deventer
André Manuel - De Onzen
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Anderson – Bennink – Glerum – van Kemenade
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Amsterdam Sinfonietta / Jef Neve & Typhoon
TivoliVredenburg, Utrecht
donderdag 11 januari 2018
Watain
013, Tilburg
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Ton Kas - Kakmaker
De Muze, Noordwijk
20:30
Tomatito
TivoliVredenburg, Utrecht
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
De Molenberg, Delfzijl
Stef Bos
Paradiso, Amsterdam
19:30
Souad Massi
Melkweg, Amsterdam
21:30
Seewolf / The Spooks
Simplon, Groningen
20:30
Rundfunk - Wachtstumsschmerzen
De Kleine Willem, Enschede
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Romi Cage
De Spot, Middelburg
20:30
Robbert Redert in Lola
LOLA050, Groningen
Richard Groenendijk - Om alles
De Kleine Komedie, Amsterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Rene Froger - Favourites in Concert
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Panthause + Jibber Jabber & the Jams@Volta's local playground
Volta, Amsterdam
20:00
New Cool Collective
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:00
Muziek op donderdag
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:15
MATEUSZ PULAWSKI LUNAR QUARTET
De Regentenkamer, Den Haag
Martijn Koning - Koning te rijk
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
19:30
Lust For Youth
Melkweg, Amsterdam
21:00
Ludwig
Café The Pocket, Katwijk
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Joris Linssen & caramba
Cultura, Ede
Johan Goossens - Vlam
Theater de Kampanje, Den Helder
Jochen Otten - Troosten
Theater Carrousel, Ommen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Zaal Nova,, Nazareth
20:00
Intergalactic Lovers
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Hiphop Café
Grounds, Rotterdam
20:30
Flip Noorman Het Nieuwe Lied
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:30
Fay Claassen
Oude Kerkje, Kortenhoef
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Griffioen, Amstelveen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
Claudia de Breij - Nu
Schaffelaartheater, Barneveld
Candy Dulfer
Mezz, Breda
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Binkbeats
Burgerweeshuis, Deventer
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
3MA
De Oosterpoort, Groningen
vrijdag 12 januari 2018
21:00
White Boy Wasted
Altstadt, Eindhoven
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg de Lawei, Drachten
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kattendans, Bergeijk
21:00
The Hillbilly Moonshiners play Mumford and Sons
Poppodium Volt, Sittard
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Paard, Den Haag
20:30
Streekvijver
PopEi, Eindhoven
Stefano Keizers - Erg heel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Rodrigo Parejo / Rembrandt Fredrichs “walk around the world”
De Regentenkamer, Den Haag
Richard Groenendijk - Om alles
De Kleine Komedie, Amsterdam
Reservoir Dogs Band
Cacaofabriek, Helmond
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Rene Froger - Favourites in Concert
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Figi Theater, Zeist
21:00
Pumarosa
Rotown, Rotterdam
20:15
Piepschuim
Hoftheater, Raalte
20:00
Physical Graffiti - Celebrating 50 Years Of The Albums Led Zeppelin I
Fluor, Amersfoort
21:00
Physical Graffiti
Nieuwe Nor, Heerlen
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Orpheus, Apeldoorn
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Ntjam Rosie
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Non-Alignment Pact
Café Loburg, Wageningen
20:00
Nieuw Nederlands Peil
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
New Cool Collective
De Spot, Middelburg
20:00
Mr. Wallace
Simplon, Groningen
Martijn Koning - Koning te rijk
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Mahalia Jackson, the Queen of Gospel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Like a Bat out of Hell / Martin van der Starre / Menno Gootjes / Mirja
Iduna, Drachten
20:30
Lijf
Paard, Den Haag
20:00
King Shiloh Soundsystem
Duycker, Hoofddorp
Julian Sas
Luxor Live, Arnhem
20:45
Joost
Neushoorn, Leeuwarden
Joep Beving
Doornroosje, Nijmegen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Zaantheater, Zaandam
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:15
Intergalactic Lovers
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Infloyd
Boerderij, Zoetermeer
20:30
In My Tree & Friends Support MOO)N
Groene Engel, Oss
20:00
Home & Away
Volta, Amsterdam
21:00
Hollow Men
Vera, Groningen
20:00
Grote Prijs van Nederland Hiphop Kwartfinale: #1
Grounds, Rotterdam
20:15
Golden Earring
Effenaar, Eindhoven