Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Mythe
Goes
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
00:00
Sugar Factory
Amsterdam
21:00
Statenzaal
Zwolle
20:00
Statenzaal
Zwolle
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
22:30
So What!
Gouda
20:45
Simplon
Groningen
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Rodahal
Kerkrade
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
21:00
Q-Factory
Amsterdam
21:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
00:00
Posttheater
Arnhem
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
23:00
Podium Victorie
Alkmaar
Podium Victorie
Alkmaar
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
23:00
Patronaat
Haarlem
19:30
Patronaat
Haarlem
19:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paco Plumtrek
Almelo
20:30
Paard
Den Haag
22:00
P60
Amstelveen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
19:15
Nieuwe Nor
Heerlen
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Nederlandse Hervormde Kerk
Hollum
21:00
N.H. Kerk
Heino
20:30
Mezz
Breda
20:30
Metropool Enschede
Enschede
Metropool Enschede
Enschede
20:30
Metropool
Hengelo
Merleyn
Nijmegen
20:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
21:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
13:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Manifesto
Hoorn
20:00
Luxor Live
Arnhem
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
LOLA050
Groningen
19:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kulturhus Holten
Holten
00:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
00:00
Kennemer Theater
Beverwijk
Junushoff Theater
Wageningen
19:30
JK2470
Retie
20:30
Jan van Besouw
Goirle
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Iduna
Drachten
20:30
Heyhoef-Backstage
Tilburg
20:30
Het Trefpunt
Warmond
20:00
Het Nieuwe Dijkhuis
Doetinchem
20:15
Het Klooster
Woerden
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Het Depot
Leuven
21:00
Het Bolwerk
Sneek
23:00
Hedon
Zwolle
23:00
Hedon
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Grounds
Rotterdam
Grenswerk
Venlo
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
zaterdag 17 november 2018
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Mythe, Goes
20:15
The Bluebirds
Theater de Kampanje, Den Helder
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:30
Joost Spijkers - Spijkers II
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
de Règâhs - De Bètels & de Stenuh!
Theater Berkelland, Eibergen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Pater Moeskroen - De Reservebelgen
Theater 't Onderdak, Sassenheim
00:00
Galactic Funk w/ Blind Observatory & Valentino Mora
Sugar Factory, Amsterdam
21:00
Pitou
Statenzaal, Zwolle
20:00
Pitou
Statenzaal, Zwolle
20:30
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
iona&rineke | Orkater - Kill All Kids
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Symfo Classics - Sound and Senses II
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:15
Jacqueline Govaert
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
22:30
Lekker Raven Ouwe!
So What!, Gouda
20:45
Rico & Sticks
Simplon, Groningen
20:15
Van Dik Hout - Het beste van
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Thomas Acda - Motel
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Benediction
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
Schouwburg de Lawei, Drachten
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Philharmonie Zuidnederland - TEMKO: Darkness rises
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Hans Dulfer plays blues
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
William Boeva - Reset
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Doe Maar
Rodahal, Kerkrade
20:00
Angèle / Eddy De Pretto
Rockhal, Esch zur Alzette
21:00
Glenn Hughes performs Classic Deep Purple Live
Q-Factory, Amsterdam
21:00
Bob Wayne
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Alec Todd
Q-Factory, Amsterdam
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Posttheater, Arnhem
Brigitte Kaandorp - Eh...
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Nederpop Classics
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
23:00
PIÑA
Podium Victorie, Alkmaar
Johan
Podium Victorie, Alkmaar
Martijn Koning - Koning van de dieren
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Gratkowski & Tramontana
PlusEtage, Baarle-Nassau
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Patronaat, Haarlem
19:30
Mexican Surf / Tony Clifton
Patronaat, Haarlem
19:00
JazzOUT!
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:00
SuperSonic Jazz
Paradiso, Amsterdam
20:30
Stereo Naked
Paco Plumtrek, Almelo
20:30
Yesshows
Paard, Den Haag
22:00
r_AWunion
P60, Amstelveen
20:00
Racoon
Orpheus, Apeldoorn
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Orpheus, Apeldoorn
19:15
JazzOUT!
Nieuwe Nor, Heerlen
Black Sun Empire
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Tangarine
Nederlandse Hervormde Kerk, Hollum
21:00
Steely Fan
N.H. Kerk, Heino
20:30
Jane Willow
Mezz, Breda
20:30
Douwe Bob
Metropool Enschede, Enschede
Bettie Serveert
Metropool Enschede, Enschede
20:30
Wende Snijders - Mens
Metropool, Hengelo
Tusky
Merleyn, Nijmegen
20:30
De Jeugd Van Tegenwoordig
Melkweg, Amsterdam
20:00
Shantel & Bucovina Club Orkestar
Melkweg, Amsterdam
19:30
FFOOSS / JAGD / Ploegendienst
Melkweg, Amsterdam
21:00
Hereditary Oxville Horror Night
Meervaart, Amsterdam
20:15
Bacon
Meervaart, Amsterdam
20:00
Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
13:00
The Race Cinekid
Meervaart, Amsterdam
20:15
Ellen ten Damme
Markant Uden, Uden
20:00
Rootsriders
Manifesto, Hoorn
20:00
Sven Hammond
Luxor Live, Arnhem
Within Temptation
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Antillectual @ LOLA Groningen with Long Way Down and Hoist the Colours
LOLA050, Groningen
19:00
Columbine
La Madeleine, Brussel
20:00
The Human League
Kursaal Oostende, Oostende
20:15
Jan Smit - Met andere woorden
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Louise Korthals - Alles is er
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Henry van Loon - Onze Henry
Kulturhus Holten, Holten
00:00
Spinvis - In Werkelijkheid
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Bijelo Dugme
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Hooverphonic
Koninklijk Circus, Brussel
00:00
Iris Hond - Bewogen
Kennemer Theater, Beverwijk
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Junushoff Theater, Wageningen
19:30
the obsCURE / Underviewer
JK2470, Retie
20:30
Lavalu - Solitary High
Jan van Besouw, Goirle
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
KNARS
Iduna, Drachten
20:30
Leif de Leeuw Band
Heyhoef-Backstage, Tilburg
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Het Trefpunt, Warmond
20:00
Stephen Fearing
Het Nieuwe Dijkhuis, Doetinchem
20:15
Paul de Munnik
Het Klooster, Woerden
20:00
Woodgrain BluesRockNight 2018
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Luka Bloom
Het Depot, Leuven
21:00
Memphis Maniacs
Het Bolwerk, Sneek
23:00
LUX
Hedon, Zwolle
23:00
LUX ft. ABSTRACT
Hedon, Zwolle
21:00
Marc O'Reilly
Hedon, Zwolle
21:00
Vaudou Game
Grounds, Rotterdam
Jacin Trill
Grenswerk, Venlo
Maartje & Kine - Vibrato
Goudse Schouwburg, Gouda
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Goudse Schouwburg, Gouda