Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Kulturhus Holten
Holten
Lindenberg Theater
Nijmegen
19:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Metropool
Hengelo
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
Orpheus
Apeldoorn
20:30
P3
Purmerend
20:00
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
Podium Hoge Woerd
De Meern
Podium Reimerswaal
Rilland
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Posttheater
Arnhem
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadstheater Arnhem
Arnhem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater Ludens
Voorburg
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
21:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
TOP
Bemmel
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
22:00
Volta
Amsterdam
20:30
Vorstin
Hilversum
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
Ziggo Dome
Amsterdam
15:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
15:00
dB's
Utrecht
21:00
De Flux
Zaandam
20:00
De Pul
Uden
15:00
De Terp
Oudorp
17:00
Die Twee
Bergen op Zoom
20:15
Figi Theater
Zeist
16:15
Gigant
Apeldoorn
20:00
Little Devil
Tilburg
15:00
Mezz
Breda
Musis
Arnhem
20:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
15:30
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Patronaat
Haarlem
15:30
Podium Victorie
Alkmaar
14:00
PopEi
Eindhoven
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
15:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Theater Floralis
Lisse
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Café Café
Hasselt
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
NEST
Gent
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Stroomhuis
Eindhoven
Theater de Beun
Heiloo
Theater PePijn
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Brebl
Nijmegen
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Café Knarie
Groningen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Maagd
Bergen op Zoom
De Muze
Noordwijk
19:45
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Huiskamerconcerten Rotterdam
Rotterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Markant Uden
Uden
20:00
Melkweg
Amsterdam
18:30
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
Paard
Den Haag
21:00
Paradiso
Amsterdam
zaterdag 13 januari 2018
Rosemary & Garlic
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Emilio Guzman - Kom dan!
Kulturhus Holten, Holten
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Lindenberg Theater, Nijmegen
19:00
BlackRitual3: Malapeste (F) + Ibex Angel Order + Sammath + Grafjammer
Little Devil, Tilburg
20:00
Vintage Fangs
Melkweg, Amsterdam
Martijn Fischer
Melkweg, Amsterdam
20:00
Luwten + Tusky + EUT
Metropool, Hengelo
20:15
Liza Ferschtman
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Amsterdam Sinfonietta / Jef Neve & Typhoon
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Intergalactic Lovers
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
The Dutch Disciples
Oefenbunker, Landgraaf
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Anger Machine / Degenerate / START/OVER / Horizon Tide
P3, Purmerend
20:00
Kong / Stakbabber / Yokocola
Paard, Den Haag
19:30
Madhara EP release
Paard, Den Haag
20:00
Film: Un prophete
PlusEtage, Baarle-Nassau
André Manuel - De Onzen
Podium Hoge Woerd, De Meern
Kirsten van Teijn - Zalf
Podium Reimerswaal, Rilland
20:00
Candy Dulfer
Podium Victorie, Alkmaar
Eva Crutzen - Opslaan Als
Posttheater, Arnhem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:30
Nieuwe maan
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
BAM!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jochen Otten - Troosten
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Stefano Keizers - Erg heel
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Ali B - Koorts
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Theater de Kampanje, Den Helder
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Koornbeurs, Franeker
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Frans Bauer
Theater Gooiland, Hilversum
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater Hofpoort, Coevorden
Johan Goossens - Vlam
Theater Ludens, Voorburg
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
21:30
Altın Gün / Baris K
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
TOP, Bemmel
20:30
Flip Noorman Het Nieuwe Lied
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
22:00
Punto cubano
Volta, Amsterdam
20:30
Ground Control
Vorstin, Hilversum
20:15
Mengjie Han
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Ton Kas - Kakmaker
Zaantheater, Zaandam
Depeche Mode
Ziggo Dome, Amsterdam
zondag 14 januari 2018
15:30
Jayke Orvis & The broken band
Blue Collar Hotel, Eindhoven
15:00
Moon Moon Moon
dB's, Utrecht
21:00
Steven Brunswijk - Keihard Lachen
De Flux, Zaandam
20:00
Singer Songwriter Sunday #11
De Pul, Uden
15:00
Dark Rosie
De Terp, Oudorp
17:00
Sweet Mary Jane
Die Twee, Bergen op Zoom
20:15
The Stones
Figi Theater, Zeist
16:15
L.A.
Gigant, Apeldoorn
20:00
Burning Witches (SWI) + Savage Blood (GER)
Little Devil, Tilburg
15:00
Leonard Cohen Tribute Band
Mezz, Breda
De Raad van Toezicht / Het Gelders Orkest
Musis, Arnhem
20:00
Chasing Mavericks / Non-Alignment Pact
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Amsterdam Sinfonietta / Jef Neve & Typhoon
Muziekcentrum Enschede, Enschede
15:30
Traudes
Neushoorn, Leeuwarden
19:30
Sjako!
Patronaat, Haarlem
15:30
Wieb Zigtema
Podium Victorie, Alkmaar
14:00
Singshop unplugged
PopEi, Eindhoven
Joep Beving
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
15:00
Flip Noorman Het Nieuwe Lied
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Slagerij van Kampen
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Pumarosa
Tolhuistuin, Amsterdam
maandag 15 januari 2018
21:00
Een avond met Jacques Klöters
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Floralis, Lisse
dinsdag 16 januari 2018
20:00
Paramore
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Yungblud
Café Café, Hasselt
20:00
Carla Bruni
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Diamanda Dramm
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Pumarosa
NEST, Gent
20:00
Uniformed Fools
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Celebrating David Bowie
Paradiso, Amsterdam
20:00
Amsterdam Sinfonietta / Jef Neve & Typhoon
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ali B - Koorts
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Peter Kernel
Stroomhuis, Eindhoven
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Beun, Heiloo
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater PePijn, Den Haag
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater PePijn, Den Haag
woensdag 17 januari 2018
20:15
Stef Bos - Kern
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Tjens Matic
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Anderson-Bennink-Glerum-Van Kemenade 4tet
Brebl, Nijmegen
21:00
The Pearls
Burgerweeshuis, Deventer
Fuad Hassen - Held
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
ESNS at Cafe Knarie - dag 1
Café Knarie, Groningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ali B - Koorts
De Maagd, Bergen op Zoom
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Muze, Noordwijk
19:45
Golden Earring
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Mevrouw Tamara / Toon Tellegen
Huiskamerconcerten Rotterdam, Rotterdam
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Markant Uden, Uden
20:00
Falling In Reverse
Melkweg, Amsterdam
18:30
Phlake
Melkweg, Amsterdam
22:00
Hannah Williams & The Affirmations
Merleyn, Nijmegen
Wende Snijders
Paard, Den Haag
21:00
Lucas Jussen
Paradiso, Amsterdam