Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
18:30
De Helling
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Grenswerk
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Maaspoort
Venlo
00:00
Schouwburg Venray
Venray
19:00
Spirit of 66
Verviers
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater De Leest
Waalwijk
Junushoff Theater
Wageningen
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
De Weverij
Zierikzee
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Hedon
Zwolle
20:30
Hedon
Zwolle
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
ARTIS-Planetarium
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
ARTIS-Planetarium
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
13:00
Meervaart
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Sugar Factory
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
De Roma
Antwerpen
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Luxor Live
Arnhem
00:00
DNK
Assen
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
De Kattendans
Bergeijk
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
Theater Kulturhus
Borne
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Mezz
Breda
Chassé Theater
Breda
19:30
Mezz
Breda
BREStheater
Brielle
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Theater Hofpoort
Coevorden
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Paard
Den Haag
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
00:00
C.C. Martien van Doorne
Deurne
21:15
Heeren op de Brink
Deventer
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Altstadt
Eindhoven
19:30
Effenaar
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
18:30
Dynamo
Eindhoven
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
ATLAS Theater
Emmen
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Wilminktheater
Enschede
Theater de Koornbeurs
Franeker
21:00
Podium 't Beest
Goes
De Reggehof
Goor
20:30
StudioGonz
Gouda
donderdag 22 november 2018
20:30
Avec
TivoliVredenburg, Utrecht
The Magpie Salute
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Amadou & Mariam
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Eden (IE)
TivoliVredenburg, Utrecht
18:30
Grand Slam Tour
De Helling, Utrecht
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ton Kas - Kakmaker
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Leonie Meijer - Hier.
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Sven Hammond
Grenswerk, Venlo
20:15
Michiel Borstlap - Georg
De Maaspoort, Venlo
20:00
Johan Goossens - Vlam
De Maaspoort, Venlo
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Schouwburg Venray, Venray
19:00
Damanek / Seven Steps to the Green Door / Southern Empire
Spirit of 66, Verviers
Lebbis - De Bovengrens
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater De Leest, Waalwijk
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Junushoff Theater, Wageningen
René van Meurs - Ik beloof niks
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
De Weverij, Zierikzee
Nashville comes to Holland
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Soup & Liquid Landscape
Boerderij, Zoetermeer
21:00
Money & The Man
Hedon, Zwolle
20:30
Gare Du Nord
Hedon, Zwolle
vrijdag 23 november 2018
20:00
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:30
The Overslept
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Nielson
Podium Victorie, Alkmaar
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jacco Gardner
ARTIS-Planetarium , Amsterdam
Jimmy Carr
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Flat Earth Society
Bimhuis, Amsterdam
Walter Trout
Paradiso, Amsterdam
Liam Gallagher
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Dood PaardThe Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Jacco Gardner
ARTIS-Planetarium , Amsterdam
20:00
Duckwrth
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Ferocious Dog
Melkweg, Amsterdam
20:00
Meta & The Cornerstones
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jimmy Carr
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Within Temptation
AFAS Live, Amsterdam
13:00
Médécin de campagne Oxville Cinema
Meervaart, Amsterdam
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
De Fabriek invites Same Bitches
Sugar Factory, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:00
Watain
Trix, Antwerpen
20:00
Nana Mouskouri
De Roma, Antwerpen
Jethro Tull
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
De Dijk
Gigant, Apeldoorn
20:00
Claw Boys Claw
Luxor Live, Arnhem
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
DNK, Assen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Kirsten van Teijn - Nobel
Schaffelaartheater, Barneveld
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schaffelaartheater, Barneveld
Jordyn Mallory / Rachel Kramer
De Kattendans, Bergeijk
21:00
The Wild Romance
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
De Maagd, Bergen op Zoom
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Theater Kulturhus, Borne
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Freaky Friday
Mezz, Breda
Feuerengel
Chassé Theater, Breda
19:30
Gizelle Smith
Mezz, Breda
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
BREStheater, Brielle
20:00
Lubomyr Melnyk
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Seasick Steve
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Lydmor
Ancienne Belgique (AB), Brussel
19:00
Jérémy Frérot
La Madeleine, Brussel
20:00
Leonie Meijer - Hier.
Theater Hofpoort, Coevorden
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Alcuna Wilds
Paard, Den Haag
20:15
Tom Mank & Sera Jane Smolen
Theater in de Steeg, Den Haag
20:15
Suzan Seegers
Theater in de Steeg, Den Haag
20:00
Emil Landman + Jono McCleery (UK)
Paard, Den Haag
20:00
Danny Vera
Paard, Den Haag
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Diligentia, Den Haag
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater PePijn, Den Haag
Herman van Veen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
00:00
Gerard van Maasakkers - 40 jaar liedjes
C.C. Martien van Doorne, Deurne
21:15
John Cornwill Band
Heeren op de Brink, Deventer
20:30
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Komatsu
Bibelot, Dordrecht
Kim Wilde
Bibelot, Dordrecht
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Schouwburg de Lawei, Drachten
Clean Pete
Altstadt, Eindhoven
19:30
JW Roy
Effenaar, Eindhoven
Bury Tomorrow
Effenaar, Eindhoven
18:30
Jesse Barnett
Dynamo, Eindhoven
Patrick Laureij
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Dilana Smith / Syb van der Ploeg - The Story Tellers
ATLAS Theater, Emmen
Hans Dulfer plays Blues
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Wilminktheater, Enschede
Martijn Kardol - Bang
Theater de Koornbeurs, Franeker
21:00
Yesshows
Podium 't Beest, Goes
Nathalie Baartman - Breek
De Reggehof, Goor
20:30
Boo! / Kat & Wolf
StudioGonz, Gouda