Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Boerderij
Zoetermeer
00:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
P3
Purmerend
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Grenswerk
Venlo
Ahoy
Rotterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
La Madeleine
Brussel
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
EKKO
Utrecht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater PePijn
Den Haag
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
19:00
Melkweg
Amsterdam
Theater Harderwijk
Harderwijk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Dorpshuis Heerde
Heerde
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Paard
Den Haag
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater De Tuin
Leusden
20:30
StudioGonz
Gouda
De Meenthe
Steenwijk
Effenaar
Eindhoven
20:15
EKKO
Utrecht
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Luxor Live
Arnhem
Altstadt
Eindhoven
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Gigant
Apeldoorn
00:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Figi Theater
Zeist
20:00
Paard
Den Haag
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
19:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Melkweg
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:15
LantarenVenster
Rotterdam
00:00
C.C. Martien van Doorne
Deurne
19:30
Mezz
Breda
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
P3
Purmerend
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Wilminktheater
Enschede
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Molen De Ster
Utrecht
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Lindenberg Theater
Nijmegen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
21:00
Hedon
Zwolle
22:00
Merleyn
Nijmegen
ARTIS-Planetarium
Amsterdam
ARTIS-Planetarium
Amsterdam
Annabel
Rotterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Schaffelaartheater
Barneveld
00:00
DNK
Assen
21:30
De Flux
Zaandam
19:00
La Madeleine
Brussel
Goudse Schouwburg
Gouda
18:30
Dynamo
Eindhoven
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
van Beresteyn
Veendam
21:15
Heeren op de Brink
Deventer
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kattendans
Bergeijk
00:00
Theater 't Onderdak
Sassenheim
22:15
CHV Noordkade
Veghel
19:30
Effenaar
Eindhoven
BREStheater
Brielle
20:00
Patronaat
Haarlem
donderdag 22 november 2018
20:00
Soup & Liquid Landscape
Boerderij, Zoetermeer
00:00
Spinvis - In Werkelijkheid
Podium Hoge Woerd, De Meern
Steve Harley & Cockney Rebel
P3, Purmerend
20:30
Stijn Meuris - Tirade
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Sven Hammond
Grenswerk, Venlo
The Analogues
Ahoy, Rotterdam
20:00
The Analogues
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
The Bluebirds
Theater 't Speelhuis, Helmond
The Breeders
La Madeleine, Brussel
20:15
The Fureys
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
The Grand East
EKKO, Utrecht
The Kilkennys
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
The Magpie Salute
TivoliVredenburg, Utrecht
Thijs Kemperink - Bonje
Theater PePijn, Den Haag
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Thomas Acda - Motel
Theater De Willem, Papendrecht
19:00
Tim Akkerman sings The Boss
Melkweg, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
Theater Harderwijk, Harderwijk
Ton Kas - Kakmaker
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Trio Turmalin
Theater Kerkrade, Kerkrade
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Dorpshuis Heerde, Heerde
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater Zuidplein, Rotterdam
Yentl en de Boer - Magie
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
vrijdag 23 november 2018
20:30
Alcuna Wilds
Paard, Den Haag
Alex Klaasen - Showponies
Theater de Spiegel, Zwolle
Ali B - Koorts
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Walhalla, Rotterdam
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Arie Vuyk - Oudejaarsconference
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
19:00
Axelle Red
Kursaal Oostende, Oostende
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Blue
Theater De Tuin, Leusden
20:30
Boo! / Kat & Wolf
StudioGonz, Gouda
Brigitte Kaandorp - Eh...
De Meenthe, Steenwijk
Bury Tomorrow
Effenaar, Eindhoven
20:15
Check 1-2-3: Robin Kester / Price / Gamma
EKKO, Utrecht
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Claw Boys Claw
Luxor Live, Arnhem
Clean Pete
Altstadt, Eindhoven
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:00
Danny Vera
Paard, Den Haag
20:00
De Dijk
Gigant, Apeldoorn
00:00
De Fabriek invites Same Bitches
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Def Americans - Johny Cash live at Folsom Prison
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Dilana Smith / Syb van der Ploeg - The Story Tellers
ATLAS Theater, Emmen
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Dood PaardThe Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
20:00
Douwe Bob
Patronaat, Haarlem
20:00
Duckwrth
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Figi Theater, Zeist
20:00
Emil Landman + Jono McCleery (UK)
Paard, Den Haag
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
19:00
Explore the North
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Ferocious Dog
Melkweg, Amsterdam
Feuerengel
Chassé Theater, Breda
20:30
Flat Earth Society
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Freaky Friday
Mezz, Breda
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
21:00
Future Old People Are Wizards / Onmens / Shht
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:15
Gare Du Nord
LantarenVenster, Rotterdam
00:00
Gerard van Maasakkers - 40 jaar liedjes
C.C. Martien van Doorne, Deurne
19:30
Gizelle Smith
Mezz, Breda
Green Lizard tribute to the Nineties
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Gruppo Sportivo
P3, Purmerend
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Wilminktheater, Enschede
Hans Dulfer plays Blues
ATLAS Theater, Emmen
20:30
HEBE / Tim Dawn
Molen De Ster, Utrecht
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Lindenberg Theater, Nijmegen
Herman van Veen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
21:00
I Against I
Hedon, Zwolle
22:00
J.C. Satàn
Merleyn, Nijmegen
Jacco Gardner
ARTIS-Planetarium , Amsterdam
Jacco Gardner
ARTIS-Planetarium , Amsterdam
Jacin Trill
Annabel, Rotterdam
20:15
Jan Smit - Met andere woorden
Theater aan de Schie, Schiedam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schaffelaartheater, Barneveld
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
DNK, Assen
21:30
Jennie Lena
De Flux, Zaandam
19:00
Jérémy Frérot
La Madeleine, Brussel
Jeroen van Merwijk - Lucky
Goudse Schouwburg, Gouda
18:30
Jesse Barnett
Dynamo, Eindhoven
Jethro Tull
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Jimmy Carr
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jimmy Carr
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Joel Borelli - The Weddingcrasher
Markant Uden, Uden
Johan Goossens - Vlam
van Beresteyn, Veendam
21:15
John Cornwill Band
Heeren op de Brink, Deventer
20:15
Joost Spijkers - Spijkers II
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
De Maagd, Bergen op Zoom
Jordyn Mallory / Rachel Kramer
De Kattendans, Bergeijk
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Theater 't Onderdak, Sassenheim
22:15
Judith Nijland Feat. Libor Smoldas & Joost van Sprundel
CHV Noordkade, Veghel
19:30
JW Roy
Effenaar, Eindhoven
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
BREStheater, Brielle
20:00
Kayak
Patronaat, Haarlem