PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -537
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 22 nov
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Boerderij
Zoetermeer
1
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Cultura
Ede
20:15
De Weverij
Zierikzee
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:15
Gigant
Apeldoorn
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
1
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Grenswerk
Venlo
Mezz
Breda
1
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
De Vorstin
Hilversum
20:30
Gebouw T
Bergen op Zoom
20:30
P60
Amstelveen
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Het Zonnehuis
Amsterdam
1
EKKO
Utrecht
1
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Vera
Groningen
21:00
LOLA050
Groningen
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Vera
Groningen
vr 23 nov
00:00
DNK
Assen
Het Veur Theater
Leidschendam
Lindenberg Theater
Nijmegen
van Beresteyn
Veendam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Zaantheater
Zaandam
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Annabel
Rotterdam
Het Klooster
Woerden
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
ATLAS Theater
Emmen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
BREStheater
Brielle
Theater de Purmaryn
Purmerend
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Reggehof
Goor
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Spiegel
Zwolle
Diligentia
Den Haag
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Bibelot
Dordrecht
2
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
De Meenthe
Steenwijk
Theater De Musketon
Utrecht
Schouwburg Cuijk
Cuijk
00:00
C.C. Martien van Doorne
Deurne
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kattendans
Bergeijk
C.C. De tippe
Vledder
Schaffelaartheater
Barneveld
Junushoff Theater
Wageningen
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
Theater Kulturhus
Borne
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
Theater de Koornbeurs
Franeker
De Muze
Noordwijk
00:00
Sugar Factory
Amsterdam
Schaffelaartheater
Barneveld
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Purmaryn
Purmerend
00:00
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Agnietenhof
Tiel

donderdag 22 november 2018

20:00
Axelle Red Het Depot, Leuven
20:00
Soup & Liquid Landscape Boerderij, Zoetermeer
1
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Leonie Meijer - Hier. Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Gruppo Sportivo Q-Factory, Amsterdam
20:00
Roxeanne Hazes Paradiso, Amsterdam
20:00
Racoon Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Joost Spijkers - Spijkers II Het Postkantoor, Bovenkarspel
Komatsu - promo tour Neushoorn, Leeuwarden
20:15
The Bluebirds Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Nashville Night - Road to Bluebird Café Cultura, Ede
20:15
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn De Weverij, Zierikzee
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Lakshmi - Adem Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Midori / Ozgur Aydin Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
The Fureys De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:15
Jedi Mind Tricks Gigant, Apeldoorn
20:15
Michiel Borstlap - Georg De Maaspoort, Venlo
20:30
Mathilde Santing Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Peter Beets / Stochelo Rosenberg - Django Tribute Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Foto The Kilkennys
The Kilkennys Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
1
20:30
Becca Mancari Metropool, Hengelo
20:30
Gare Du Nord Hedon, Zwolle
20:30
Paul de Munnik De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
SONNDR Paard, Den Haag
20:30
Sven Hammond Grenswerk, Venlo
Foto Nielson
Nielson Mezz, Breda
1
20:30
Shai Maestro Trio Bimhuis, Amsterdam
20:30
Ana Popovic De Vorstin, Hilversum
20:30
Stijn Meuris - Tirade Gebouw T, Bergen op Zoom
20:30
Johnny Deathshadow / Unzucht P60, Amstelveen
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018 Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Avec TivoliVredenburg, Utrecht
Foto Robert Finley
Robert Finley Het Zonnehuis, Amsterdam
1
Foto The Grand East
The Grand East EKKO, Utrecht
1
20:30
Makaya McCraven BIRD, Rotterdam
20:30
De Dijk Doornroosje, Nijmegen
21:00
Money & The Man Hedon, Zwolle
21:00
Marc O'Reilly Luxor Live, Arnhem
21:00
Chris Brokaw Vera, Groningen
21:00
Live at LOLA: Formosa [GER] + The Bloody Bastards LOLA050, Groningen
22:00
Scram C. Baby Merleyn, Nijmegen
22:00
Chris Brokaw Vera, Groningen

vrijdag 23 november 2018

00:00
Jasper van Kuijk - Janus DNK, Assen
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat Het Veur Theater, Leidschendam
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen Lindenberg Theater, Nijmegen
Johan Goossens - Vlam van Beresteyn, Veendam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd De Kleine Komedie, Amsterdam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Zaantheater, Zaandam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Jacin Trill Annabel, Rotterdam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Het Klooster, Woerden
Henry van Loon - Onze Henry Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Hans Dulfer plays Blues ATLAS Theater, Emmen
Herman van Veen Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Richard Groenendijk - Om Alles! Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij BREStheater, Brielle
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theater de Purmaryn, Purmerend
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd Schouwburg de Lawei, Drachten
Nathalie Baartman - Breek De Reggehof, Goor
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet Theater PePijn, Den Haag
Alex Klaasen - Showponies Theater de Spiegel, Zwolle
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Diligentia, Den Haag
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Mathilde Santing - Renaissance Theater Walhalla, Rotterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie Theater de Speeldoos, Baarn
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Foto Kim Wilde
Kim Wilde Bibelot, Dordrecht
2
Patrick Laureij Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Brigitte Kaandorp - Eh... De Meenthe, Steenwijk
Stefano Keizers - Erg Heel Theater De Musketon, Utrecht
Arie & Silvester - Wie?! Schouwburg Cuijk, Cuijk
00:00
Gerard van Maasakkers - 40 jaar liedjes C.C. Martien van Doorne, Deurne
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater de Griffioen, Amstelveen
Jordyn Mallory / Rachel Kramer De Kattendans, Bergeijk
Marco Lopes - Moedt C.C. De tippe, Vledder
Kirsten van Teijn - Nobel Schaffelaartheater, Barneveld
Sandra van Nieuwland Human Alien Junushoff Theater, Wageningen
The Space Age Travellers Kloosterhotel La Sonnerie, Son
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel Theater Kulturhus, Borne
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
Martijn Kardol - Bang Theater de Koornbeurs, Franeker
Louise Korthals - Alles is er De Muze, Noordwijk
00:00
De Fabriek invites Same Bitches Sugar Factory, Amsterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Schaffelaartheater, Barneveld
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018 Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Oeloek - Droeftoeters Theater de Purmaryn, Purmerend
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak! Theater 't Onderdak, Sassenheim
Ali B - Koorts Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Claudia de Breij - Nu Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Freek de Jonge - De Suppoost Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Lenette van Dongen - Paradijskleier Het Postkantoor, Bovenkarspel
Oldenhermanns - UNSEXED Schouwburg De Kring, Roosendaal
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon Theater Bellevue, Amsterdam
Maartje & Kine - Vibrato Schouwburg Hengelo, Hengelo
Matroesjka - Brainwash Agnietenhof, Tiel
Pagina -537