Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Harderwijk
Harderwijk
Dorpshuis Heerde
Heerde
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Theater de Beun
Heiloo
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Metropool
Hengelo
19:30
Metropool
Hengelo
20:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Neushoorn
Leeuwarden
18:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
00:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:00
Het Depot
Leuven
Kaffee 't Hof
Middelburg
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
Doornroosje
Nijmegen
Veluvine
Nunspeet
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
Dok6
Panningen
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
P3
Purmerend
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
BIRD
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Cul de Sac
Tilburg
20:00
013
Tilburg
19:00
Paradox
Tilburg
EKKO
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
18:30
De Helling
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Grenswerk
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Maaspoort
Venlo
00:00
Schouwburg Venray
Venray
19:00
Spirit of 66
Verviers
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater De Leest
Waalwijk
Junushoff Theater
Wageningen
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
De Weverij
Zierikzee
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Hedon
Zwolle
20:30
Hedon
Zwolle
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
ARTIS-Planetarium
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
ARTIS-Planetarium
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
13:00
Meervaart
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Sugar Factory
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
De Roma
Antwerpen
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Luxor Live
Arnhem
00:00
DNK
Assen
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
De Kattendans
Bergeijk
donderdag 22 november 2018
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Tineke Schouten - Highlights
Theater Harderwijk, Harderwijk
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Dorpshuis Heerde, Heerde
The Kilkennys
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Ferocious Dog
Nieuwe Nor, Heerlen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Beun, Heiloo
20:15
The Bluebirds
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Becca Mancari
Metropool, Hengelo
19:30
GOODCOOPER|BADCOOPER / HOWRAH / The Ex
Metropool, Hengelo
20:30
Ana Popovic
Vorstin, Hilversum
20:00
Frisse Duyck: Clean Pete e.a
Duycker, Hoofddorp
20:15
Lakshmi - Adem
Theater Aan de Slinger, Houten
Yentl en de Boer - Magie
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Trio Turmalin
Theater Kerkrade, Kerkrade
Komatsu - promo tour
Neushoorn, Leeuwarden
18:30
Explore the North
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Ost+front
Gebr. De Nobel, Leiden
00:00
Marco Lopes - Moedt
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:00
Axelle Red
Het Depot, Leuven
JAGD
Kaffee 't Hof, Middelburg
22:00
Scram C. Baby
Merleyn, Nijmegen
20:30
De Dijk
Doornroosje, Nijmegen
Louise Korthals - Alles is er
Veluvine, Nunspeet
19:00
Beatles & Queen in Symphony
Kursaal Oostende, Oostende
Freek de Jonge - De Suppoost
Dok6, Panningen
20:00
Thomas Acda - Motel
Theater De Willem, Papendrecht
Steve Harley & Cockney Rebel
P3, Purmerend
Gerard van Maasakkers - 40 jaar liedjes
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jochen Otten - Troosten
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Makaya McCraven
BIRD, Rotterdam
The Analogues
Ahoy, Rotterdam
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Racoon
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Kantine Walhalla, Rotterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Mathilde Santing
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Emil Landman + Jono McCleery (UK)
Cul de Sac, Tilburg
20:00
Dubioza Kolektiv
013, Tilburg
19:00
Boo!
Paradox, Tilburg
The Grand East
EKKO, Utrecht
20:30
Avec
TivoliVredenburg, Utrecht
The Magpie Salute
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Amadou & Mariam
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Eden (IE)
TivoliVredenburg, Utrecht
18:30
Grand Slam Tour
De Helling, Utrecht
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ton Kas - Kakmaker
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Leonie Meijer - Hier.
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Sven Hammond
Grenswerk, Venlo
20:15
Michiel Borstlap - Georg
De Maaspoort, Venlo
20:00
Johan Goossens - Vlam
De Maaspoort, Venlo
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Schouwburg Venray, Venray
19:00
Damanek / Seven Steps to the Green Door / Southern Empire
Spirit of 66, Verviers
Lebbis - De Bovengrens
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater De Leest, Waalwijk
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Junushoff Theater, Wageningen
René van Meurs - Ik beloof niks
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
De Weverij, Zierikzee
Nashville comes to Holland
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Soup & Liquid Landscape
Boerderij, Zoetermeer
21:00
Money & The Man
Hedon, Zwolle
20:30
Gare Du Nord
Hedon, Zwolle
vrijdag 23 november 2018
20:00
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:30
The Overslept
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Nielson
Podium Victorie, Alkmaar
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jacco Gardner
ARTIS-Planetarium , Amsterdam
Jimmy Carr
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Flat Earth Society
Bimhuis, Amsterdam
Walter Trout
Paradiso, Amsterdam
Liam Gallagher
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Dood PaardThe Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Jacco Gardner
ARTIS-Planetarium , Amsterdam
20:00
Duckwrth
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Ferocious Dog
Melkweg, Amsterdam
20:00
Meta & The Cornerstones
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jimmy Carr
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Within Temptation
AFAS Live, Amsterdam
13:00
Médécin de campagne Oxville Cinema
Meervaart, Amsterdam
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
De Fabriek invites Same Bitches
Sugar Factory, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:00
Watain
Trix, Antwerpen
20:00
Nana Mouskouri
De Roma, Antwerpen
Jethro Tull
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
De Dijk
Gigant, Apeldoorn
20:00
Claw Boys Claw
Luxor Live, Arnhem
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
DNK, Assen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Kirsten van Teijn - Nobel
Schaffelaartheater, Barneveld
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schaffelaartheater, Barneveld
Jordyn Mallory / Rachel Kramer
De Kattendans, Bergeijk