PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -536
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 22 nov
Veluvine
Nunspeet
00:00
Schouwburg Venray
Venray
Kaffee 't Hof
Middelburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
18:30
Neushoorn
Leeuwarden
18:30
De Helling
Utrecht
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
19:00
Trix
Antwerpen
19:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
19:00
Paradox
Tilburg
19:00
Anna Amstelveen
Amstelveen
La Madeleine
Brussel
1
19:00
Spirit of 66
Verviers
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
19:30
Metropool
Hengelo
19:30
Patronaat
Haarlem
Mezz
Breda
1
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Duycker
Hoofddorp
P3
Purmerend
1
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
2
1
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Boerderij
Zoetermeer
1
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
013
Tilburg
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Cul de Sac
Tilburg
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Rijksmuseum
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
AFAS Live
Amsterdam
1
20:00
Meervaart
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Zappa
Antwerpen
Paard
Den Haag
2
Ahoy
Rotterdam
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:15
De Weverij
Zierikzee
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Gigant
Apeldoorn
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Grenswerk
Venlo
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Gebouw T
Bergen op Zoom
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
P60
Amstelveen
Mezz
Breda
1
20:30
De Vorstin
Hilversum
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
Het Zonnehuis
Amsterdam
1
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
EKKO
Utrecht
1
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
1
20:30
Paard
Den Haag
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Vera
Groningen
21:00
LOLA050
Groningen
21:00
Luxor Live
Arnhem
22:00
Vera
Groningen
22:00
Merleyn
Nijmegen
vr 23 nov
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Meenthe
Steenwijk
De Kattendans
Bergeijk
BREStheater
Brielle
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Spiegel
Zwolle
00:00
C.C. Martien van Doorne
Deurne

donderdag 22 november 2018

Louise Korthals - Alles is er Veluvine, Nunspeet
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Schouwburg Venray, Venray
JAGD Kaffee 't Hof, Middelburg
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd De Kleine Komedie, Amsterdam
Gerard van Maasakkers - 40 jaar liedjes Schouwburg De Kring, Roosendaal
18:30
Explore the North Neushoorn, Leeuwarden
18:30
Grand Slam Tour De Helling, Utrecht
19:00
Beatles & Queen in Symphony Kursaal Oostende, Oostende
19:00
Jungle Trix, Antwerpen
19:00
Michel Leeb Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
19:00
Boo! Paradox, Tilburg
19:00
Magique Ludique bij ANNA Anna Amstelveen, Amstelveen
Foto The Breeders
The Breeders La Madeleine, Brussel
1
19:00
Damanek / Seven Steps to the Green Door / Southern Empire Spirit of 66, Verviers
19:00
Tim Akkerman sings The Boss Melkweg, Amsterdam
19:00
Omar Apollo Melkweg, Amsterdam
Roosevelt Melkweg, Amsterdam
19:30
I Against I / Richie Dagger / Rogue Minor / Zero Zero Zero Sugar Factory, Amsterdam
19:30
GOODCOOPER|BADCOOPER / HOWRAH / The Ex Metropool, Hengelo
19:30
Kim Wilde Patronaat, Haarlem
Foto KNARS
KNARS Mezz, Breda
1
19:45
Eden (IE) TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Deutsches Sinfonieorchester Berlin Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Komatsu - promo tour Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Roxeanne Hazes Paradiso, Amsterdam
20:00
Bokoesam Effenaar, Eindhoven
20:00
Frisse Duyck: Clean Pete e.a Duycker, Hoofddorp
Foto Steve Harley & Cockney Rebel
Steve Harley & Cockney Rebel P3, Purmerend
1
20:00
Thomas Acda - Motel Theater De Willem, Papendrecht
Foto The Magpie Salute
The Magpie Salute TivoliVredenburg, Utrecht
2
1
20:00
The Analogues Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Axelle Red Het Depot, Leuven
20:00
Gruppo Sportivo Q-Factory, Amsterdam
20:00
Joost Spijkers - Spijkers II Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Johan Goossens - Vlam De Maaspoort, Venlo
20:00
Soup & Liquid Landscape Boerderij, Zoetermeer
1
20:00
Ferocious Dog Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Ost+front Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Racoon Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Leonie Meijer - Hier. Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Dubioza Kolektiv 013, Tilburg
20:00
Paul de Leeuw - Vette Pech! Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Nashville comes to Holland Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Emil Landman + Jono McCleery (UK) Cul de Sac, Tilburg
20:00
Kayak Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Rico & Sticks Paard, Den Haag
20:00
Muziek in het Rijksmuseum: Jacqueline Govaert Rijksmuseum, Amsterdam
20:00
Amadou & Mariam TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Dood Paard Meervaart, Amsterdam
20:00
Trio Turmalin Theater Kerkrade, Kerkrade
Foto Kylie Minogue
Kylie Minogue AFAS Live, Amsterdam
1
20:00
Racoon Meervaart, Amsterdam
Heritage Orchestra / Pete Tong Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Bury Tomorrow Zappa, Antwerpen
Foto Maaike Ouboter
Maaike Ouboter Paard, Den Haag
2
Foto The Analogues
The Analogues Ahoy, Rotterdam
20:15
Lakshmi - Adem Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Midori / Ozgur Aydin Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
The Fureys De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:15
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn De Weverij, Zierikzee
20:15
Michiel Borstlap - Georg De Maaspoort, Venlo
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Jedi Mind Tricks Gigant, Apeldoorn
20:15
Nashville Night - Road to Bluebird Café Cultura, Ede
20:15
The Bluebirds Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Sven Hammond Grenswerk, Venlo
20:30
Makaya McCraven BIRD, Rotterdam
20:30
Stijn Meuris - Tirade Gebouw T, Bergen op Zoom
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018 Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Becca Mancari Metropool, Hengelo
20:30
Johnny Deathshadow / Unzucht P60, Amstelveen
Foto Nielson
Nielson Mezz, Breda
1
20:30
Ana Popovic De Vorstin, Hilversum
20:30
Avec TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
De Dijk Doornroosje, Nijmegen
20:30
Mathilde Santing Theaters Tilburg, Tilburg
Foto Robert Finley
Robert Finley Het Zonnehuis, Amsterdam
1
20:30
Peter Beets / Stochelo Rosenberg - Django Tribute Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Shai Maestro Trio Bimhuis, Amsterdam
20:30
Gare Du Nord Hedon, Zwolle
20:30
Paul de Munnik De Nieuwe Kolk, Assen
Foto The Grand East
The Grand East EKKO, Utrecht
1
Foto The Kilkennys
The Kilkennys Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
1
20:30
SONNDR Paard, Den Haag
21:00
Money & The Man Hedon, Zwolle
21:00
Chris Brokaw Vera, Groningen
21:00
Live at LOLA: Formosa [GER] + The Bloody Bastards LOLA050, Groningen
21:00
Marc O'Reilly Luxor Live, Arnhem
22:00
Chris Brokaw Vera, Groningen
22:00
Scram C. Baby Merleyn, Nijmegen

vrijdag 23 november 2018

Oeloek - Droeftoeters Theater de Purmaryn, Purmerend
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Schaffelaartheater, Barneveld
Maartje & Kine - Vibrato Schouwburg Hengelo, Hengelo
Brigitte Kaandorp - Eh... De Meenthe, Steenwijk
Jordyn Mallory / Rachel Kramer De Kattendans, Bergeijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij BREStheater, Brielle
Oldenhermanns - UNSEXED Schouwburg De Kring, Roosendaal
Alex Klaasen - Showponies Theater de Spiegel, Zwolle
00:00
Gerard van Maasakkers - 40 jaar liedjes C.C. Martien van Doorne, Deurne
Pagina -536