Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
LOLA050
Groningen
20:30
De Spot
Middelburg
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:30
De Kleine Willem
Enschede
21:30
Simplon
Groningen
19:30
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
De Molenberg
Delfzijl
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
De Muze
Noordwijk
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
013
Tilburg
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Vorstin
Hilversum
Luxor Live
Arnhem
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Wolbodo
Delft
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:45
Podium 't Beest
Goes
19:30
Mezz
Breda
Theater De Leest
Waalwijk
P60
Amstelveen
19:00
Little Devil
Tilburg
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schaffelaartheater
Barneveld
EKKO
Utrecht
20:00
The Jack
Eindhoven
Spant!
Bussum
23:00
Merleyn
Nijmegen
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Musis
Arnhem
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
22:00
Grenswerk
Venlo
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Kennemer Theater
Beverwijk
De Flux
Zaandam
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:00
Grounds
Rotterdam
21:00
Vera
Groningen
20:00
Volta
Amsterdam
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Zaantheater
Zaandam
Doornroosje
Nijmegen
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
Luxor Live
Arnhem
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Iduna
Drachten
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Simplon
Groningen
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Café Loburg
Wageningen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Walhalla
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
21:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Fluor
Amersfoort
20:15
Hoftheater
Raalte
21:00
Rotown
Rotterdam
20:15
Figi Theater
Zeist
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Cacaofabriek
Helmond
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Regentenkamer
Den Haag
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
PopEi
Eindhoven
23:00
Paard
Den Haag
21:00
Poppodium Volt
Sittard
De Kattendans
Bergeijk
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Grounds
Rotterdam
Effenaar
Eindhoven
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
P3
Purmerend
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
19:00
Little Devil
Tilburg
donderdag 11 januari 2018
20:30
Robbert Redert in Lola
LOLA050, Groningen
20:30
Romi Cage
De Spot, Middelburg
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Rundfunk - Wachtstumsschmerzen
De Kleine Willem, Enschede
21:30
Seewolf / The Spooks
Simplon, Groningen
19:30
Souad Massi
Melkweg, Amsterdam
Stef Bos
Paradiso, Amsterdam
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Tomatito
TivoliVredenburg, Utrecht
Ton Kas - Kakmaker
De Muze, Noordwijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Watain
013, Tilburg
vrijdag 12 januari 2018
20:15
3MA
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
3rd Machine / Hibakusha / Inferum
Vorstin, Hilversum
3voor12 Gelderland Awards
Luxor Live, Arnhem
Alt-J
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Amsterdam Sinfonietta / Jef Neve & Typhoon
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Andere Koek!
Wolbodo, Delft
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:45
Barrelhouse
Podium 't Beest, Goes
19:30
Bastard Fest #2
Mezz, Breda
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Leest, Waalwijk
Bettie Serveert
P60, Amstelveen
19:00
BlackRitual3: Ggu:ll + Morast (D) + Turia + Treurwilg
Little Devil, Tilburg
Cameretten - Finalistentournee 2017
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Claudia de Breij - Nu
Schaffelaartheater, Barneveld
Coyoco / Love The System
EKKO, Utrecht
20:00
Damage Inc. / Sepultribute
The Jack, Eindhoven
Daniël Arends - De Afterparty
Spant!, Bussum
23:00
Darko Esser / Mark Wanders
Merleyn, Nijmegen
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater Hof 88, Almelo
20:00
De Kift
Burgerweeshuis, Deventer
De Raad van Toezicht / Het Gelders Orkest
Musis, Arnhem
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
De Speeldoos, Vught
20:30
Ernst Glerum / Han Bennink / Paul van Kemenade / Ray Anderson
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
Erwin Nyhoff - ode aan Springsteen
Q-Factory, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
22:30
Fabian & band
Muziekpodium DJS, Dordrecht
22:00
Fisherman & Hawkins
Grenswerk, Venlo
20:15
Flip Noorman Het Nieuwe Lied
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Frans Bauer
Theaterhotel Almelo, Almelo
Fuad Hassen - Held
Kennemer Theater, Beverwijk
Gare Du Nord
De Flux, Zaandam
20:15
Golden Earring
Effenaar, Eindhoven
20:00
Grote Prijs van Nederland Hiphop Kwartfinale: #1
Grounds, Rotterdam
21:00
Hollow Men
Vera, Groningen
20:00
Home & Away
Volta, Amsterdam
20:30
In My Tree & Friends Support MOO)N
Groene Engel, Oss
20:30
Infloyd
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Intergalactic Lovers
Doornroosje, Nijmegen
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Zaantheater, Zaandam
Joep Beving
Doornroosje, Nijmegen
20:45
Joost
Neushoorn, Leeuwarden
Julian Sas
Luxor Live, Arnhem
20:00
King Shiloh Soundsystem
Duycker, Hoofddorp
20:30
Lijf
Paard, Den Haag
20:00
Like a Bat out of Hell / Martin van der Starre / Menno Gootjes / Mirja
Iduna, Drachten
20:30
Mahalia Jackson, the Queen of Gospel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Martijn Koning - Koning te rijk
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Mr. Wallace
Simplon, Groningen
20:00
New Cool Collective
De Spot, Middelburg
20:00
Nieuw Nederlands Peil
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Non-Alignment Pact
Café Loburg, Wageningen
20:30
Ntjam Rosie
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater Walhalla, Rotterdam
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Orpheus, Apeldoorn
21:00
Physical Graffiti
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Physical Graffiti - Celebrating 50 Years Of The Albums Led Zeppelin I
Fluor, Amersfoort
20:15
Piepschuim
Hoftheater, Raalte
21:00
Pumarosa
Rotown, Rotterdam
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Figi Theater, Zeist
20:00
Rene Froger - Favourites in Concert
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Reservoir Dogs Band
Cacaofabriek, Helmond
Richard Groenendijk - Om alles
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Rodrigo Parejo / Rembrandt Fredrichs “walk around the world”
De Regentenkamer, Den Haag
Stefano Keizers - Erg heel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Streekvijver
PopEi, Eindhoven
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Paard, Den Haag
21:00
The Hillbilly Moonshiners play Mumford and Sons
Poppodium Volt, Sittard
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kattendans, Bergeijk
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater Hofpoort, Coevorden
21:00
White Boy Wasted
Altstadt, Eindhoven
zaterdag 13 januari 2018
21:00
The Black Marble Selection + Tamarin Desert
Grounds, Rotterdam
50 years of LED ZEPPELIN by Physical Graffiti
Effenaar, Eindhoven
Ali B - Koorts
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:30
Altın Gün / Baris K
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Amsterdam Sinfonietta / Jef Neve & Typhoon
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
André Manuel - De Onzen
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Anger Machine / Degenerate / START/OVER / Horizon Tide
P3, Purmerend
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
BAM!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Ben van Gelder Quartet
Bimhuis, Amsterdam
19:00
BlackRitual3: Malapeste (F) + Ibex Angel Order + Sammath + Grafjammer
Little Devil, Tilburg