PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -533
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 11 jan
21:30
Simplon
Groningen
vr 12 jan
Zaantheater
Zaandam
1
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
De Kattendans
Bergeijk
Theater De Leest
Waalwijk
1
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Spant!
Bussum
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater 't Onderdak
Sassenheim
1
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Hof 88
Almelo
Orpheus
Apeldoorn
19:00
Little Devil
Tilburg
19:30
Mezz
Breda
Doornroosje
Nijmegen
1
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Volta
Amsterdam
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Café Loburg
Wageningen
20:00
The Jack
Eindhoven
P60
Amstelveen
1
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
Wolbodo
Delft
Musis
Arnhem
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
De Regentenkamer
Den Haag
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Effenaar
Eindhoven
Luxor Live
Arnhem
1
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
PopEi
Eindhoven
20:30
Groene Engel
Oss
1
EKKO
Utrecht
20:30
Cacaofabriek
Helmond
1
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:45
Podium 't Beest
Goes
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Rotown
Rotterdam
1
21:00
Luxor Live
Arnhem
1
21:00
Vera
Groningen
21:00
Nieuwe Nor
Heerlen
21:00
Altstadt
Eindhoven
1
22:00
Grenswerk
Venlo
De Flux
Zaandam
6
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
23:00
Merleyn
Nijmegen
23:00
Paard
Den Haag
za 13 jan
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
1
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater Ludens
Voorburg
Stadstheater Arnhem
Arnhem
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Theater de Voorveghter
Hardenberg
1
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
S.C.C. De Ruchte
Someren
Orpheus
Apeldoorn
Lindenberg Theater
Nijmegen
Het Klooster
Woerden
Posttheater
Arnhem
Theaters Tilburg
Tilburg
Kulturhus Holten
Holten
BREStheater
Brielle
Podium Hoge Woerd
De Meern
Zaantheater
Zaandam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Isala Theater
Capelle aan den IJssel

donderdag 11 januari 2018

21:30
Seewolf / The Spooks Simplon, Groningen

vrijdag 12 januari 2018

Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Zaantheater, Zaandam
1
René van Meurs - Ik beloof niks Theater De Lampegiet, Veenendaal
Eva Crutzen - Opslaan Als Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid De Kattendans, Bergeijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater De Leest, Waalwijk
1
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter Theater Walhalla, Rotterdam
Emilio Guzman - Kom dan! Theater Bouwkunde, Deventer
Richard Groenendijk - Om alles De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jan Jaap van der Wal - Schoon Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Daniël Arends - De Afterparty Spant!, Bussum
Claudia de Breij - Nu Schaffelaartheater, Barneveld
Stefano Keizers - Erg heel Theater de Blauwe Kei, Veghel
Ton Kas - Kakmaker Schouwburg de Lawei, Drachten
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen Theater 't Onderdak, Sassenheim
1
Cameretten - Finalistentournee 2017 Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Fuad Hassen - Held Kennemer Theater, Beverwijk
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt Theater Hof 88, Almelo
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles Orpheus, Apeldoorn
19:00
BlackRitual3: Ggu:ll + Morast (D) + Turia + Treurwilg Little Devil, Tilburg
19:30
Bastard Fest #2 Mezz, Breda
Foto Joep Beving
Joep Beving Doornroosje, Nijmegen
1
20:00
Rene Froger - Favourites in Concert Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Home & Away Volta, Amsterdam
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
3rd Machine / Hibakusha / Inferum De Vorstin, Hilversum
20:00
Physical Graffiti - Celebrating 50 Years Of The Albums Led Zeppelin I Fluor, Amersfoort
20:00
Nieuw Nederlands Peil Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Like a Bat out of Hell / Martin van der Starre / Menno Gootjes / Mirja Iduna, Drachten
20:00
Erwin Nyhoff - ode aan Springsteen Q-Factory, Amsterdam
20:00
Non-Alignment Pact Café Loburg, Wageningen
20:00
Damage Inc. / Sepultribute The Jack, Eindhoven
Foto Bettie Serveert
Bettie Serveert P60, Amstelveen
1
20:00
New Cool Collective De Spot, Middelburg
20:00
Andere Koek! Wolbodo, Delft
De Raad van Toezicht / Het Gelders Orkest Musis, Arnhem
20:00
Frans Bauer Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
King Shiloh Soundsystem Duycker, Hoofddorp
20:00
Mr. Wallace Simplon, Groningen
20:00
De Kift Burgerweeshuis, Deventer
Alt-J Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Grote Prijs van Nederland Hiphop Kwartfinale: #1 Grounds, Rotterdam
20:00
Amsterdam Sinfonietta / Jef Neve & Typhoon Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Rodrigo Parejo / Rembrandt Fredrichs “walk around the world” De Regentenkamer, Den Haag
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort Figi Theater, Zeist
20:15
Intergalactic Lovers Doornroosje, Nijmegen
20:15
3MA Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Flip Noorman Het Nieuwe Lied Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Golden Earring Effenaar, Eindhoven
Foto Julian Sas
Julian Sas Luxor Live, Arnhem
1
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
Piepschuim Hoftheater, Raalte
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Lijf Paard, Den Haag
20:30
Infloyd Boerderij, Zoetermeer
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels De Speeldoos, Vught
20:30
Streekvijver PopEi, Eindhoven
20:30
In My Tree & Friends Support MOO)N Groene Engel, Oss
1
Coyoco / Love The System EKKO, Utrecht
20:30
Reservoir Dogs Band Cacaofabriek, Helmond
1
20:30
Mahalia Jackson, the Queen of Gospel Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Ntjam Rosie Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Ernst Glerum / Han Bennink / Paul van Kemenade / Ray Anderson Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:45
Barrelhouse Podium 't Beest, Goes
20:45
Joost Neushoorn, Leeuwarden
21:00
The Hillbilly Moonshiners play Mumford and Sons Poppodium Volt, Sittard
21:00
Pumarosa Rotown, Rotterdam
1
21:00
3voor12 Gelderland Awards Luxor Live, Arnhem
1
21:00
Hollow Men Vera, Groningen
21:00
Physical Graffiti Nieuwe Nor, Heerlen
21:00
White Boy Wasted Altstadt, Eindhoven
1
22:00
Fisherman & Hawkins Grenswerk, Venlo
Foto Gare Du Nord
Gare Du Nord De Flux, Zaandam
6
22:30
Fabian & band Muziekpodium DJS, Dordrecht
23:00
Darko Esser / Mark Wanders Merleyn, Nijmegen
23:00
Tante Joke Karaoke Band Paard, Den Haag

zaterdag 13 januari 2018

Marco Lopes - Moedt Het Postkantoor, Bovenkarspel
Cameretten - Finalistentournee 2017 Theater ’t Mozaïek, Wijchen
1
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Theater de Koornbeurs, Franeker
Johan Goossens - Vlam Theater Ludens, Voorburg
Eric van Sauers - De lief en leed tour Stadstheater Arnhem, Arnhem
Lebbis - De Bovengrens C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Daniël Arends - De Afterparty Theater de Voorveghter, Hardenberg
1
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt Kennemer Theater, Beverwijk
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing S.C.C. De Ruchte, Someren
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles Orpheus, Apeldoorn
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter Lindenberg Theater, Nijmegen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Het Klooster, Woerden
Eva Crutzen - Opslaan Als Posttheater, Arnhem
Jochen Otten - Troosten Theaters Tilburg, Tilburg
Emilio Guzman - Kom dan! Kulturhus Holten, Holten
De Partizanen - Welkom in Partizanië BREStheater, Brielle
André Manuel - De Onzen Podium Hoge Woerd, De Meern
Ton Kas - Kakmaker Zaantheater, Zaandam
Richard Groenendijk - Om alles De Kleine Komedie, Amsterdam
Stefano Keizers - Erg heel Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Martijn Koning - Koning te rijk Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Pagina -533