PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -531
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 17 jan
Markant Uden
Uden
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
1
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Muze
Noordwijk
Theater PePijn
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
18:30
Melkweg
Amsterdam
19:45
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Huiskamerconcerten Rotterdam
Rotterdam
20:00
Café Knarie
Groningen
20:00
Melkweg
Amsterdam
1
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
2
Paard
Den Haag
2
Schouwburg Odeon
Zwolle
1
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
Vera
Groningen
20:30
Brebl
Nijmegen
1
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
do 18 jan
Theater de wildeman
Linschoten
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater De Tuin
Leusden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Agora Theater Druten
Druten
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Harmonie
Leeuwarden
Lindenberg Theater
Nijmegen
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater De Omval
Diemen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
1
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Stoep
Spijkenisse
Posttheater
Arnhem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Diligentia
Den Haag
Agora Theater Druten
Druten
12:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
12:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
18:00
De Regentenkamer
Den Haag
19:30
Paardcafe
Den Haag
Mezz
Breda
2
19:30
De Vorstin
Hilversum
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Bimhuis
Amsterdam
Drommedaris
Enkhuizen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Buitenpoort
Huissen
20:00
Café Knarie
Groningen
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
1
Paradiso
Amsterdam
1
1
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Ahoy
Rotterdam
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
De Regentenkamer
Den Haag
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Volta
Amsterdam
20:30
Sugar Factory
Amsterdam
21:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
21:30
Proeflokaal 't Kantoor
Groningen
vr 19 jan
Schouwburg Lochem
Lochem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Papenstraattheater
Zwolle
De Harmonie
Leeuwarden
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
2
C.C. `t Schaliken
Herentals
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater de Griffioen
Amstelveen
Posttheater
Arnhem
Theater De Musketon
Utrecht
Agnietenhof
Tiel
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
Podium Hoge Woerd
De Meern
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Klooster
Woerden
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater De Verwachting
Ritthem
Posttheater
Arnhem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Werftheater
Utrecht
Posthuis Theater
Heerenveen
Flint
Amersfoort
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TivoliVredenburg
Utrecht
2
17:00
LOLA050
Groningen

woensdag 17 januari 2018

Richard Groenendijk - Om alles Markant Uden, Uden
Ali B - Koorts De Maagd, Bergen op Zoom
Daniël Arends - De Afterparty Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
1
Ton Kas - Kakmaker Theater de Stoep, Spijkenisse
De Partizanen - Welkom in Partizanië De Muze, Noordwijk
Roué Verveer - Heppie de Peppie Theater PePijn, Den Haag
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX Parktheater, Eindhoven
18:30
Phlake Melkweg, Amsterdam
19:45
Golden Earring Doornroosje, Nijmegen
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady Schouwburg Het Park, Hoorn
Fresku - Welkom bij de Fresku show Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Mevrouw Tamara / Toon Tellegen Huiskamerconcerten Rotterdam, Rotterdam
20:00
ESNS at Cafe Knarie - dag 1 Café Knarie, Groningen
20:00
Falling In Reverse Melkweg, Amsterdam
1
20:00
Celebrating David Bowie TivoliVredenburg, Utrecht
2
Foto Wende Snijders
Wende Snijders Paard, Den Haag
2
Foto Joep Beving
Joep Beving Schouwburg Odeon, Zwolle
1
20:00
Tjens Matic Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Stef Bos - Kern Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Eurosonic Noorderslag Vera, Groningen
20:30
Anderson-Bennink-Glerum-Van Kemenade 4tet Brebl, Nijmegen
1
21:00
The Pearls Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Lucas Jussen Paradiso, Amsterdam
22:00
Hannah Williams & The Affirmations Merleyn, Nijmegen

donderdag 18 januari 2018

Jan Jaap van der Wal - Schoon Theater de wildeman, Linschoten
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen Theater De Winsinghhof, Roden
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter Theater De Tuin, Leusden
Herman van Veen Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden Agora Theater Druten, Druten
Cameretten - Finalistentournee 2017 Theater De Verwachting, Ritthem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Theater de Griffioen, Amstelveen
Richard Groenendijk - Om alles De Harmonie, Leeuwarden
André Manuel - De Onzen Lindenberg Theater, Nijmegen
Claudia de Breij - Nu Schouwburg Lochem, Lochem
Johan Goossens - Vlam Theater De Omval, Diemen
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
1
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt Schouwburg De Kring, Roosendaal
René van Meurs - Ik beloof niks Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Martijn Koning - Koning te rijk Theater de Stoep, Spijkenisse
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Posttheater, Arnhem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Eric van Sauers - De lief en leed tour Diligentia, Den Haag
Roué Verveer - Heppie de Peppie Agora Theater Druten, Druten
12:30
Sneakpreview: Storioni Festival Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
12:30
Storioni Festival Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
18:00
Cookin’ Jazz: The Green Groove De Regentenkamer, Den Haag
19:30
Metal Café | Musicon presents Callous Intent + Razorblade Messiah + Wa Paardcafe, Den Haag
Foto WENDE
WENDE Mezz, Breda
2
19:30
Music Masters De Vorstin, Hilversum
20:00
EP Release Tim Kamphuis Hedon, Zwolle
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Munnely en Muller Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
SUSANA RAYA FEAT. IRA COLEMAN, CLIFFORD CARTER, RHANI KRIJA Bimhuis, Amsterdam
Jeroen Zijlstra - Waterman Drommedaris, Enkhuizen
20:00
Isaac Gracie Paradiso, Amsterdam
20:00
Master of Ceremony: Jeroen Pater / Paul London / Wouter Monden De Buitenpoort, Huissen
20:00
ESNS at Cafe Knarie - dag 2 Café Knarie, Groningen
20:00
Joe Sumner Podium Victorie, Alkmaar
1
Foto Fischer-Z
Fischer-Z Paradiso, Amsterdam
1
1
20:00
Matt Bianco Duycker, Hoofddorp
20:00
Smoking Alaska Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Vrienden van Amstel Live! Ahoy, Rotterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
ENNO SPAANDERMAN / REMCO HOFMAN QUINTET De Regentenkamer, Den Haag
20:15
Zonder verdoving Schouwburg Almere, Almere
20:30
De Partizanen - Welkom in Partizanië Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Sultan Volta, Amsterdam
20:30
Keir Sugar Factory, Amsterdam
21:00
Muziek op donderdag Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
21:30
Mr. Knowhow Proeflokaal 't Kantoor, Groningen

vrijdag 19 januari 2018

Claudia de Breij - Nu Schouwburg Lochem, Lochem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Lebbis - De Bovengrens Papenstraattheater, Zwolle
René van Meurs - Ik beloof niks De Harmonie, Leeuwarden
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
2
Jan Jaap van der Wal - Schoon C.C. `t Schaliken, Herentals
Leon van der Zanden - Kameleon S.C.C. De Ruchte, Someren
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Theater de Griffioen, Amstelveen
Stefano Keizers - Erg heel Posttheater, Arnhem
Kirsten van Teijn - Zalf Theater De Musketon, Utrecht
Fresku - Welkom bij de Fresku show Agnietenhof, Tiel
Richard Groenendijk - Om alles Theater aan de Schie, Schiedam
Jeroen Zijlstra - Waterman Theater Bouwkunde, Deventer
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt Theater de Kampanje, Den Helder
Eva Crutzen - Opslaan Als Podium Hoge Woerd, De Meern
Eric van Sauers - De lief en leed tour Kennemer Theater, Beverwijk
Johan Goossens - Vlam Het Klooster, Woerden
Daniël Arends - De Afterparty Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Cameretten - Finalistentournee 2017 Theater De Verwachting, Ritthem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Posttheater, Arnhem
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Schouwburg De Kring, Roosendaal
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter Werftheater, Utrecht
Fuad Hassen - Held Posthuis Theater, Heerenveen
Ton Kas - Kakmaker Flint, Amersfoort
Jeroen van Merwijk - Lucky Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Foto EMP Persistence Tour 2018
EMP Persistence Tour 2018 TivoliVredenburg, Utrecht
2
17:00
Buma Rocks! at Eurosonic Noorderslag 2018 LOLA050, Groningen
Pagina -531