Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Cacaofabriek
Helmond
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Metropool
Hengelo
Metropool
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Kulturhus Holten
Holten
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Manifesto
Hoorn
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Rodahal
Kerkrade
De Harmonie
Leeuwarden
Koepeltheater
Leeuwarden
Gebr. De Nobel
Leiden
Marekerk
Leiden
Fort33
Leusden
In the Woods
Leusden
Theater De Tuin
Leusden
Het Depot
Leuven
C.C. Achterolmen
Maaseik
C.C. Achterolmen
Maaseik
Pesthuyspodium
Maastricht
Muziekgieterij
Maastricht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Grand Café M'ooije Waard
Millingen aan de Rijn
Dommelhof
Neerpelt
Theater de Kom
Nieuwegein
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Sint-Jacobskapel
Nijmegen
Merleyn
Nijmegen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Zinin
Nijverdal
Razzmatazz
Oost-Souburg
Kursaal Oostende
Oostende
Pook
Oostknollendam
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Willem
Papendrecht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
ECI Cultuurfabriek
Roermond
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Grounds
Rotterdam
Annabel
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Doelen
Rotterdam
City Theater
Schijndel
De Domijnen
Sittard
De Domijnen
Sittard
Theater Sneek
Sneek
Vestzaktheater
Son
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Scheldetheater
Terneuzen
Agnietenhof
Tiel
Agnietenhof
Tiel
Little Devil
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
013
Tilburg
013
Tilburg
Markant Uden
Uden
EKKO
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Schalm
Veldhoven
De Maaspoort
Venlo
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Venray
Venray
Spirit of 66
Verviers
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Leest
Waalwijk
Junushoff Theater
Wageningen
C.C. De Schakel
Waregem
Munttheater
Weert
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Figi Theater
Zeist
Boerderij
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
C.C. Zundert
Zundert
Schouwburg Odeon
Zwolle
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
De Oude Veiling
Aalsmeer
C.C. De Werf
Aalst
Podium Victorie
Alkmaar
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Corrosia Theater, Expo & Film
Almere
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
zaterdag 21 maart 2020
John Mitchell
Cacaofabriek, Helmond
Enge Buren - BASTA!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Tony MacAlpine
Metropool, Hengelo
Miss Montreal
Metropool, Hengelo
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac, the incredible story (reprise)
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Oldenhermanns - Unsexed
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Kulturhus Holten, Holten
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Cpunt Theater, Hoofddorp
Dominic Seldis
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Amsterdam Klezmer Band
Schouwburg Het Park, Hoorn
Soy de Cuba
Schouwburg Het Park, Hoorn
Mercy John
Manifesto, Hoorn
The Doors in Concert - Fifty Years of Sex and Death
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Andre Hazes Jr.
Rodahal, Kerkrade
Ali B - Koorts
De Harmonie, Leeuwarden
Wibi Soerjadi - Wibi @ The Movies
Koepeltheater, Leeuwarden
Roxeanne Hazes
Gebr. De Nobel, Leiden
Pieter Jan Leusink - Matthaus Passion
Marekerk, Leiden
In the Woods - Kerri Powers Trio
Fort33, Leusden
Kerri Powers
In the Woods, Leusden
Peter van Rooijen - Liefde, dood en zwaartekracht
Theater De Tuin, Leusden
Roosbeef
Het Depot, Leuven
The Soul Preacher - Intense En Opzwepende Theatershow
C.C. Achterolmen, Maaseik
The Soul Preacher
C.C. Achterolmen, Maaseik
Frank Blueka
Pesthuyspodium, Maastricht
Thank God It's Donna - The Original Donna Summer Tribute
Muziekgieterij, Maastricht
Dorona Alberti - The Music from James Bond
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Dries
Grand Café M'ooije Waard, Millingen aan de Rijn
Dayna Kurtz / Robert Maché
Dommelhof, Neerpelt
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater de Kom, Nieuwegein
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Het Dorpshuis, Nigtevecht
GIAN / Shinra
Doornroosje, Nijmegen
Pocahontas
Doornroosje, Nijmegen
Little G Weevil
Sint-Jacobskapel, Nijmegen
ANBU
Merleyn, Nijmegen
X Raiders
Lindenberg Theater, Nijmegen
Van Dik Hout
Theater Zinin, Nijverdal
Lynne Hanson
Razzmatazz, Oost-Souburg
The Three Degrees
Kursaal Oostende, Oostende
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Pook, Oostknollendam
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
De Kunstgreep, Oostzaan
Gerard van Maasakkers - Ik Loop
Theater De Lievekamp, Oss
Dutch Eagles
Theater De Willem, Papendrecht
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Bill Laurance Trio
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
The Wieners
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Harouna Samake
Grounds, Rotterdam
Fresku
Annabel, Rotterdam
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Salvador Sobral
De Doelen, Rotterdam
Bon Scotch
City Theater, Schijndel
Huub Stapel - Het Huwelijk
De Domijnen, Sittard
Tim Knol - Lost & Found II
De Domijnen, Sittard
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater Sneek, Sneek
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Vestzaktheater, Son
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Scheldetheater, Terneuzen
Daan Boom - De Eerste
Agnietenhof, Tiel
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Agnietenhof, Tiel
A Tribute To Thin Lizzy: Roisin Dubh
Little Devil, Tilburg
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Maan
013, Tilburg
Kraantje Pappie
013, Tilburg
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Markant Uden, Uden
Jerusalem In My Heart (uitgesteld)
EKKO, Utrecht
CATCH Festival
TivoliVredenburg, Utrecht
Henry van Loon - Onze Henry
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Iris Hond
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Theater de Schalm, Veldhoven
Martijn Kardol
De Maaspoort, Venlo
Dwaze Tijd - Carel Kraayenhof en Juan Pablo Dobal
De Maaspoort, Venlo
Debby Petter - De liefde voorbij
Schouwburg Venray, Venray
98% Maximum Soul
Spirit of 66, Verviers
O'G3NE
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
Theater De Leest, Waalwijk
Rayen Panday - Trigger
Theater De Leest, Waalwijk
René van Meurs - Hunkert
Junushoff Theater, Wageningen
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
C.C. De Schakel, Waregem
Petra Berger - Tribute to Barbra Streisand
Munttheater, Weert
Percossa - Unplugged
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Figi Theater, Zeist
Pearl Jam UK
Boerderij, Zoetermeer
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Zundert, Zundert
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Schouwburg Odeon, Zwolle
zondag 22 maart 2020
Calling Occupants: Eyes Of Albion (UK) + Unkh
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Duo Mader/Papandreopoulos
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Lynne Hanson
De Oude Veiling, Aalsmeer
Hooverphonic
C.C. De Werf, Aalst
Wies en De Liefde Albumpresentatie
Podium Victorie, Alkmaar
Rayen Panday - Trigger
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
In `t Veld / MC DRT
Corrosia Theater, Expo & Film, Almere
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Stef Bos - Tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
La Famiglia
Melkweg, Amsterdam
The Three Degrees
Q-Factory, Amsterdam
Edwin Evers Band
Melkweg, Amsterdam
Pieter Jan Leusink - Matthaus Passion
Concertgebouw, Amsterdam