Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:30
De Flux
Zaandam
21:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
De Spot
Middelburg
Doornroosje
Nijmegen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Weijer
Boxmeer
Cpunt Theater
Hoofddorp
21:00
V11
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Bimhuis
Amsterdam
De Warande
Turnhout
20:00
Monts
Noordbroek
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
Dok6
Panningen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
Melkweg
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
20:00
De Meester
Almere
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Paard
Den Haag
20:00
NEST
Gent
Drommedaris
Enkhuizen
013
Tilburg
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Handelsbeurs
Gent
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Paard
Den Haag
20:30
Amstelkerk
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:30
Altstadt
Eindhoven
De Kreun
Kortrijk
20:45
Podium 't Beest
Goes
20:00
Baroeg
Rotterdam
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
Schaffelaartheater
Barneveld
21:00
Stathe
Utrecht
20:00
Mezz
Breda
Theater de Kom
Nieuwegein
De Meenthe
Steenwijk
19:30
Trix
Antwerpen
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
Ons Mierloos Theater
Mierlo
23:45
Melkweg
Amsterdam
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
De Helling
Utrecht
20:30
Het Podium
Hoogeveen
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
14:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
16:00
Vorstin
Hilversum
20:15
De Helling
Utrecht
19:00
Little Devil
Tilburg
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
16:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Melkweg
Amsterdam
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
EKKO
Utrecht
16:00
Baroeg
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
21:00
Grounds
Rotterdam
15:00
Theater Gooiland
Hilversum
15:00
PopEi
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
16:15
Gigant
Apeldoorn
16:00
Theater Dina
Dedemsvaart
15:30
Cacaofabriek
Helmond
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Doornroosje
Nijmegen
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
15:00
De Bosuil
Weert
17:30
Beauforthuis
Austerlitz
15:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
15:00
Iduna
Drachten
12:00
Munttheater
Weert
17:30
Café Wilhelmina
Eindhoven
zaterdag 03 februari 2018
21:30
Lilian Vieira Grupo
De Flux, Zaandam
21:00
LIVE: Vernon EP-Release + support van Smegmatics
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Magnapop
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Magnapop
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Mamilla
De Spot, Middelburg
Mandolin Orange
Doornroosje, Nijmegen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Marco Lopes - Moedt
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Weijer, Boxmeer
Martijn Koning - Koning te rijk
Cpunt Theater, Hoofddorp
21:00
Meat Wave
V11, Rotterdam
20:00
MGMT
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Mike Reed's Flesh and Bones
Bimhuis, Amsterdam
Millionaire
De Warande, Turnhout
20:00
Mr. Knowhow
Monts, Noordbroek
20:30
Murth Mossel / Rayen Panday
Meervaart, Amsterdam
20:00
New Cool Collective
Patronaat, Haarlem
Ntjam Rosie
Dok6, Panningen
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
Theater De Veste, Delft
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Orpheus, Apeldoorn
20:00
OneTwoThreeFour
Oefenbunker, Landgraaf
Other Futures
Melkweg, Amsterdam
20:30
Otis Gibbs
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Percossa - BAM!
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Peter Kuipers Munneke & Ralph van Raat
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Agora Theater Druten, Druten
20:00
philharmonie zuidnederland: Sibelius en Grieg omarmen Brahms
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Piepschuim
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Pieter Derks - Spot
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:15
Prince Tribute Band
Theater Concordia, Haastrecht
20:00
Rapalje
De Meester, Almere
René van Meurs - Ik beloof niks
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Sarah-Jane
Paard, Den Haag
20:00
Sofi Tukker
NEST, Gent
Soundos - Niets te verliezen
Drommedaris, Enkhuizen
Steel Panther
013, Tilburg
20:15
Stef Bos - Kern
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Stef Kamil Carlens
Handelsbeurs, Gent
20:00
Superstijl
Bibelot, Dordrecht
20:00
Swingin' Harlem
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Symphonic Junction: Residentie Orkest feat. Lucas Hamming
Paard, Den Haag
20:30
Taradhin Minimal
Amstelkerk, Amsterdam
The Analogues
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
21:30
The Artificial
Altstadt, Eindhoven
The Bootleg Beatles
De Kreun, Kortrijk
20:45
The Circle Remains
Podium 't Beest, Goes
20:00
The Dolmen
Baroeg, Rotterdam
21:00
The Doors in Concert
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
The Explosion Rockets
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
The Kik - Hertaalt
Schaffelaartheater, Barneveld
21:00
The Mighty Breaks
Stathe, Utrecht
20:00
The Wooden Sky
Mezz, Breda
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Kom, Nieuwegein
Tineke Schouten - T-Splitsing
De Meenthe, Steenwijk
19:30
Tjens Matic
Trix, Antwerpen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Harmonie, Leeuwarden
Vincent Geers - Als beste getest
Ons Mierloos Theater, Mierlo
23:45
Vintage Fangs
Melkweg, Amsterdam
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Singer Theater, Laren
20:15
Wang Wen
De Helling, Utrecht
20:30
While my Guitar Gently Weeps: A Tribute to George Harrison
Het Podium, Hoogeveen
William Boeva - Reset
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:00
Yung Internet
Hall Of Fame, Tilburg
20:15
Zonder verdoving
Theater de Stoep, Spijkenisse
zondag 04 februari 2018
14:15
Academy of St Martin in the Fields & Arthur & Lucas Jussen
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
16:00
Americana Rising 2018
Vorstin, Hilversum
20:15
Amparanoia
De Helling, Utrecht
19:00
Anvil
Little Devil, Tilburg
18:00
Bandeville
Den Heilige Cornelius, Roermond
14:15
Beth & Flo / Claudette Verhulst / Elsbet Remijn
D' Engelenburgh, Fijnaart
16:00
Billie - Lady Sings the Blues
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:30
Blind Ego / Lesoir
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Broederliefde
Melkweg, Amsterdam
15:30
Brooks Williams
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
20:30
Carmen Consoli
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Charlie Parr
EKKO, Utrecht
16:00
Comaniac / Dr. Living Dead / Razend / Rezet
Baroeg, Rotterdam
Danny Vera
Theater Walhalla, Rotterdam
21:00
David Ramirez
Grounds, Rotterdam
15:00
Dirk Scheele - Feest!!!
Theater Gooiland, Hilversum
15:00
Elisabeth daniel
PopEi, Eindhoven
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Cultura, Ede
16:15
February Moon
Gigant, Apeldoorn
16:00
Frank Blueka
Theater Dina, Dedemsvaart
15:30
Greasy Tree
Cacaofabriek, Helmond
20:15
Inon Barnatan
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Jake Bugg
Doornroosje, Nijmegen
Jeroen Zijlstra - Waterman
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Joe Henry
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
John Judkins / Scott Kelly
Gebr. De Nobel, Leiden
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater de Koornbeurs, Franeker
15:00
King King
De Bosuil, Weert
17:30
Kristina Fuchs - Linden
Beauforthuis, Austerlitz
15:00
KRUPA & the Genes
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Magnapop
Nieuwe Nor, Heerlen
15:00
Massada
Iduna, Drachten
12:00
Matangi Kwartet
Munttheater, Weert
17:30
Matchbox
Café Wilhelmina, Eindhoven