PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -525
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 01 dec
TivoliVredenburg
Utrecht
1
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
3
20:00
Het Bolwerk
Sneek
Metropool Enschede
Enschede
1
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:00
De Lantaarn
Hellendoorn
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
De Dialoog
Ermelo
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Het Huis Verloren
Hoorn
20:00
Het Huis Verloren
Hoorn
20:00
CC Den Herd
Bladel
Bitterzoet
Amsterdam
2
1
20:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
20:00
Metropool
Hengelo
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De Helling
Utrecht
2
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
BaronTheater
Opende
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Cultura
Ede
20:30
Vera
Groningen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Vorstin
Hilversum
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
O.J.C. Maddogs
Groesbeek
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
1
20:30
De Pul
Uden
Boerderij
Zoetermeer
1
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:45
Doornroosje
Nijmegen
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
Rotown
Rotterdam
1
21:00
De Witte Bal
Assen
21:00
De Kromme Haring
Utrecht
1
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Corneel
Lelystad
21:00
P3
Purmerend
De Vorstin
Hilversum
1
21:00
Simplon
Groningen
21:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
21:00
Het Podium
Hoogeveen
1
21:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
De Harmonie
Leeuwarden
22:00
Gebr. De Nobel
Leiden
22:00
Merleyn
Nijmegen
1
22:00
Groene Engel
Oss
22:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:00
Patronaat
Haarlem
22:00
De Spot
Middelburg
23:00
Hedon
Zwolle
23:00
Melkweg
Amsterdam
23:00
Burgerweeshuis
Deventer
23:00
013
Tilburg
23:30
Paard
Den Haag
23:30
Vera
Groningen
23:45
Luxor Live
Arnhem
zo 02 dec
00:00
Het Wennekerpand
Schiedam
Gebouw T
Bergen op Zoom
1
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kattendans
Bergeijk
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
00:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
12:00
Paradiso
Amsterdam
14:30
Theater Dakota
Den Haag
15:00
Beauforthuis
Austerlitz
15:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
15:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
15:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
15:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
15:00
CHV Noordkade
Veghel
15:00
Landgoed Thedinghsweert
Kerk-Avezaath
15:00
Maaspodium
Rotterdam
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son

zaterdag 01 december 2018

Foto Madeleine Peyroux
Madeleine Peyroux TivoliVredenburg, Utrecht
1
20:00
Marco Borsato Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Bladee Melkweg, Amsterdam
Foto Pinegrove
Pinegrove Sugar Factory, Amsterdam
3
20:00
Gare Du Nord Het Bolwerk, Sneek
Foto Birth of Joy
Birth of Joy Metropool Enschede, Enschede
1
20:00
Defunkt De Vorstin, Hilversum
20:00
George Fitzgerald Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:00
Undercoversessie De Lantaarn, Hellendoorn
20:00
Pepijn Schoneveld - Stante Pede Theater Berkelland, Eibergen
20:00
Finale Amsterdamse Popprijs Melkweg, Amsterdam
20:00
Doe Maar Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Venice Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Leonie Meijer - Hier. De Dialoog, Ermelo
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Pink Project Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Keep an Eye - The Records Bimhuis, Amsterdam
20:00
Engel (NL) Het Huis Verloren, Hoorn
20:00
DJ DNS Het Huis Verloren, Hoorn
20:00
Def Americans CC Den Herd, Bladel
Foto We Were Promised Jetpacks
We Were Promised Jetpacks Bitterzoet, Amsterdam
2
1
20:00
Nathan Bell Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
20:00
Kovacs Metropool, Hengelo
20:15
Erik van Muiswinkel - De Oplossing De Maaspoort, Venlo
20:15
Purper - Purper's Passie De Muze, Noordwijk
20:15
The Bird Dogs - Bye Bye Love C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Foto Sam Fender
Sam Fender De Helling, Utrecht
2
20:15
Jeroen van der Boom - Dit ben ik Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Spant!, Bussum
20:15
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Dilana Smith / Syb van der Ploeg - The Story Tellers Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon Theater Idea, Soest
20:15
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Jan Smit - Met andere woorden Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Ellen ten Damme - Paris - Berlin Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:15
Murth Mossel - Pauwer BaronTheater, Opende
20:15
Jacqueline Govaert Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018 Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Jan Akkerman & Band - 70 anniversary tour Cultura, Ede
20:30
Skegss Vera, Groningen
20:30
Kiki Schippers - Waar Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Joost Spijkers - Spijkers II De Oosterpoort, Groningen
20:30
Lavalu De Vorstin, Hilversum
20:30
Kawina in concert KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Frank van Pamelen / Jan J Pieterse / John Schleipen - TALK Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
The All-Star Weddingband O.J.C. Maddogs, Groesbeek
Foto DeWolff
DeWolff DRU-Cultuurfabriek, Ulft
1
20:30
Big One: Tribute to Pink Floyd De Pul, Uden
Foto Mostly Autumn
Mostly Autumn Boerderij, Zoetermeer
1
20:30
Sandra van Nieuwland Human Alien Zaantheater, Zaandam
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Rietveld Theater, Delft
20:30
Maria Mendes Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Van Dik Hout - Het beste van Fulcotheater, IJsselstein
20:45
Kraantje Pappie Doornroosje, Nijmegen
20:45
While My Guitar Gently Weeps - A Tribute to George Harrison Podium Victorie, Alkmaar
Foto The Overslept
The Overslept Rotown, Rotterdam
1
21:00
Black Bottle Riot De Witte Bal, Assen
21:00
Kittiwake De Kromme Haring, Utrecht
1
21:00
Glow: Cry / Jiri11 Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Glennis Grace Corneel, Lelystad
21:00
At First / Beyond God / Phantom Elite P3, Purmerend
Foto Davina Michelle
Davina Michelle De Vorstin, Hilversum
1
21:00
Scram C. Baby Simplon, Groningen
21:00
Archie Lee Hooker / Coast To Coast Café de Gouden Leeuw, Nispen
21:00
Overruled Het Podium, Hoogeveen
1
21:00
Transformer Paradiso, Amsterdam
21:00
De Dijk De Harmonie, Leeuwarden
22:00
BLCKPRTY X Schuren bij de Buren - Fresku Gebr. De Nobel, Leiden
22:00
Rotor Merleyn, Nijmegen
1
22:00
Nieuw Verbond: William Djoko Groene Engel, Oss
22:00
40 UP Doornroosje, Nijmegen
22:00
LIVE: FOOB Muziekcafé Helmond, Helmond
22:00
90's Now Patronaat, Haarlem
22:00
Stenders Platenbonanza feat. De Coronas Live De Spot, Middelburg
23:00
Singlefeestje Hedon, Zwolle
23:00
Grum Melkweg, Amsterdam
23:00
Nachtparlement Burgerweeshuis, Deventer
23:00
Claptone 013, Tilburg
23:30
Banditas Paard, Den Haag
23:30
Dumb Punts Vera, Groningen
23:45
Knock On Wood ft. ziggy phunk Luxor Live, Arnhem

zondag 02 december 2018

00:00
Iris Hond - Bewogen Het Wennekerpand, Schiedam
Foto Alpha Blondy
Alpha Blondy Gebouw T, Bergen op Zoom
1
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018 Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Femke Weidema De Kattendans, Bergeijk
00:00
Tania Kross - Kross2000 Theater de Schalm, Veldhoven
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
00:00
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
12:00
Sofie Winterson Paradiso, Amsterdam
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018 Theater Dakota, Den Haag
15:00
Spinvis Beauforthuis, Austerlitz
15:00
Archell Thompson / Jandino Asporaat / Murth Mossel Theater Zuidplein, Rotterdam
15:00
Michiel Borstlap - Georg Theater de Stoep, Spijkenisse
15:00
Marco Borsato Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
15:00
H.E.A.T. - Special Guests City Venue ECI Cultuurfabriek, Roermond
15:00
Los Fulanos CHV Noordkade, Veghel
15:00
Nathan Bell Landgoed Thedinghsweert, Kerk-Avezaath
15:00
Howard Komproe / Joris Lutz Maaspodium, Rotterdam
15:30
Harrie Jekkers - Achter De Duinen Koninklijke Schouwburg, Den Haag
15:30
Grunting Pigs Kloosterhotel La Sonnerie, Son
Pagina -525