PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -524
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 06 dec
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
00:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
DeLaMar
Amsterdam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater Kikker
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
00:00
Het Musiater
Zevenaar
Chassé Theater
Breda
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Bouwkunde
Deventer
Wilminktheater
Enschede
Junushoff Theater
Wageningen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Metropool
Hengelo
1
19:00
Willemeen
Arnhem
1
De Helling
Utrecht
1
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
Patronaat
Haarlem
Koninklijk Circus
Brussel
1
20:00
Pllek
Amsterdam
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
BIRD
Rotterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
EM2
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Metropool Enschede
Enschede
1
20:00
Rockhal
Mezz
Breda
20:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Charlatan
Gent
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
1
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Paradiso
Amsterdam
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Melkweg
Amsterdam
2
1
20:00
Bimhuis
Amsterdam
Hedon
Zwolle
2
1
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
P60
Amstelveen
20:30
Markant Uden
Uden
20:30
De Kleine Willem
Enschede
Paradiso
Amsterdam
1
1
20:30
De Vorstin
Hilversum
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Hall Of Fame
Tilburg
20:30
Orangerie
's-Hertogenbosch
20:30
De Duif
Amsterdam
20:30
013
Tilburg
20:30
EKKO
Utrecht
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Hedon
Zwolle
Theater Walhalla
Rotterdam
1
21:00
Luxor Live
Arnhem
22:00
Vera
Groningen
vr 07 dec
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Veste
Delft
Agnietenhof
Tiel
00:00
Het Klooster
Woerden
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Schakel
Gilze
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Het Veur Theater
Leidschendam
Fransche School Culemborg
Culemborg
TAQA Theater De Vest
Alkmaar

donderdag 06 december 2018

Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
00:00
Tania Kross - Kross2000 Schouwburg Ogterop, Meppel
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek DeLaMar, Amsterdam
Freek de Jonge - De Suppoost Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Oldenhermanns - UNSEXED Theater Kikker, Utrecht
Arie & Silvester - Wie?! Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Paul de Leeuw - Vette Pech! Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 Deventer Schouwburg, Deventer
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 Theater Walhalla, Rotterdam
Louise Korthals - Alles is er Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Richard Groenendijk - Om Alles! KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
00:00
Jasper van Kuijk - Janus Het Musiater, Zevenaar
Matroesjka - Brainwash Chassé Theater, Breda
Rayen Panday - Fenomeen Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ali B - Koorts TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Theater Bouwkunde, Deventer
The Bird Dogs - Bye Bye Love Wilminktheater, Enschede
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Junushoff Theater, Wageningen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Foto Marduk
Marduk Metropool, Hengelo
1
19:00
Kalmah (fin) + Vreid (no) + Slegest (no) Willemeen, Arnhem
1
Foto Hinds
Hinds De Helling, Utrecht
1
19:30
Launch Sugar Factory, Amsterdam
19:30
De Dijk Effenaar, Eindhoven
20:00
Altın Gün Patronaat, Haarlem
Foto Editors
Editors Koninklijk Circus, Brussel
1
20:00
Nubiyan Twist Pllek, Amsterdam
20:00
Jacqueline Govaert Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
philharmonie zuidnederland - Tsjaikovski versiert Mozart Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ryan Porter featuring The West Coast Get Down BIRD, Rotterdam
20:00
Sounds Niets te verliezen Meervaart, Amsterdam
20:00
DeWolff EM2, Groningen
20:00
Venice De Oosterpoort, Groningen
Foto Eek-A-Mouse
Eek-A-Mouse Metropool Enschede, Enschede
1
20:00
Nile Rodgers Rockhal,
Trixie Whitley Mezz, Breda
20:00
Herman Brood Academie Gebouw T, Bergen op Zoom
20:00
Fábia Rebordão TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Rilan & The Bombardiers Rotown, Rotterdam
20:00
The Trongone Band Spirit of 66, Verviers
20:00
Racoon Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
La Coka Nostra Gebr. De Nobel, Leiden
Donnie (NL) Charlatan, Gent
20:00
Mallu Magalhães Melkweg, Amsterdam
20:00
Ms. Lauryn Hill - The Miseducation Of Lauryn Hill 20Th Anniversary Tou AFAS Live, Amsterdam
Foto Green Lizard tribute to the Nineties
Green Lizard tribute to the Nineties Melkweg, Amsterdam
1
20:00
Trevor Hall + Special Guest Will Evans Effenaar, Eindhoven
20:00
Danny Vera De Oosterpoort, Groningen
20:00
De Warme Winkel & het Nederlands Kamerkoor - Gesualdo Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
PURPER’s Passie Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Club Pussycat, What's New? Podium Victorie, Alkmaar
Shht (BE) Paradiso, Amsterdam
20:00
The Dawn Brothers Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Blaudzun Podium Victorie, Alkmaar
Foto Johnny Marr
Johnny Marr Melkweg, Amsterdam
2
1
20:00
Buma Boy Edgar Prijs 2018 Bimhuis, Amsterdam
Foto Johan
Johan Hedon, Zwolle
2
1
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018 Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
The African Mamas - Christmas under African Skies Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Lebbis - De Bovengrens De Maaspoort, Venlo
20:15
Gare Du Nord Luxor Live, Arnhem
20:15
Ellen ten Damme - Paris - Berlin Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
The Bluebirds Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Tangarine Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Matt Schofield P60, Amstelveen
20:30
Esther Groenenberg - Carole King - A Natural Woman Markant Uden, Uden
20:30
Joost Spijkers - Spijkers II De Kleine Willem, Enschede
Foto Alan Walker
Alan Walker Paradiso, Amsterdam
1
1
20:30
Kim Janssen De Vorstin, Hilversum
20:30
Victor Luis van Es - Stille Strijd Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Toon Tellegen Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Feng Suave Hall Of Fame, Tilburg
20:30
Jazz Orchestra of the Concertgebouw / Michelle David Orangerie, 's-Hertogenbosch
20:30
Tina Dico De Duif, Amsterdam
20:30
Jasper Steverlinck 013, Tilburg
20:30
Roxeanne Hazes EKKO, Utrecht
21:00
Holy Bouncer V11, Rotterdam
21:00
The Travoltas Hedon, Zwolle
Foto Nathan Bell
Nathan Bell Theater Walhalla, Rotterdam
1
21:00
T-99 Luxor Live, Arnhem
22:00
Still Corners Vera, Groningen

vrijdag 07 december 2018

Tineke Schouten - Highlights TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Freek de Jonge - De Suppoost Theater de Hofnar, Valkenswaard
Paul de Leeuw - Vette Pech! Schouwburg Het Park, Hoorn
Claudia de Breij - Nu Theater De Veste, Delft
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Agnietenhof, Tiel
00:00
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda Het Klooster, Woerden
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
Maartje & Kine - Vibrato Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jochen Otten - Troosten De Schakel, Gilze
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018 Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Kasper van der Laan - Gewapend karton Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet Het Veur Theater, Leidschendam
Louise Korthals - Alles is er Fransche School Culemborg, Culemborg
Ali B - Koorts TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Pagina -524