Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
22:00
Vera
Groningen
21:00
Cul de Sac
Tilburg
20:15
Het Klooster
Woerden
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Meervaart
Amsterdam
EKKO
Utrecht
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:30
De Helling
Utrecht
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Iduna
Drachten
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Eden
Charleroi
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
BREStheater
Brielle
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Metropool
Hengelo
Theater De Lampegiet
Veenendaal
C.C. De Meent
Alsemberg
20:30
Bimhuis
Amsterdam
22:00
The Bull's Eye
Assen
Het Klooster
Woerden
Agnietenhof
Tiel
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Spant!
Bussum
C.C Warenar
Wassenaar
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
21:00
De Kubus
Lelystad
Figi Theater
Zeist
20:15
De Zwaan
Uitgeest
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Vorstin
Hilversum
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
De Meenthe
Steenwijk
19:30
Paard
Den Haag
22:00
Vera
Groningen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
EKKO
Utrecht
20:15
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
Theater De Omval
Diemen
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Gigant
Apeldoorn
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
BIRD
Rotterdam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
De Meenthe
Steenwijk
21:00
De Zwerver
Oostende
Scheldetheater
Terneuzen
23:45
Melkweg
Amsterdam
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Kolk
Assen
20:30
De Spot
Middelburg
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Koningshof
Maassluis
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Paradiso
Amsterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Vorstin
Hilversum
dB's
Utrecht
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Hedon
Zwolle
19:00
Little Devil
Tilburg
Schouwburg Ogterop
Meppel
Flint
Amersfoort
21:00
V11
Rotterdam
Posttheater
Arnhem
21:00
LOLA050
Groningen
Theater Gooiland
Hilversum
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
P3
Purmerend
20:00
Paard
Den Haag
20:30
P60
Amstelveen
21:00
StudioGonz
Gouda
20:15
Theater Dakota
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
donderdag 08 februari 2018
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
22:00
Carlton Melton
Vera, Groningen
21:00
Boo!
Cul de Sac, Tilburg
20:15
Billie - Lady Sings the Blues
Het Klooster, Woerden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Benjamin Fro
Paradiso, Amsterdam
20:00
Beethoven @ Neushoorn: Symfonie nr. 5 door het NNO
Neushoorn, Leeuwarden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Parktheater, Eindhoven
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Schouwburg Almere, Almere
20:30
André Manuel - De Onzen
Meervaart, Amsterdam
Aestrid (uitgesteld)
EKKO, Utrecht
20:30
155 / Artvark Saxophone Quartet / Binkbeats - Pulse
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
vrijdag 09 februari 2018
21:30
Yung Internet
De Helling, Utrecht
21:00
Willy Vlautin plays Richmond Fontaine and The Delines
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Voltage
Iduna, Drachten
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Uit de hoge hoed, improv comedy
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
TootArd
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Tony Hadley (ex-Spandau Ballet)
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Tjens Matic
Eden, Charleroi
20:00
Tiny Legs Tim
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Kom, Nieuwegein
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
BREStheater, Brielle
19:30
The Wooden Sky
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Overslept
Metropool, Hengelo
The Kik - Hertaalt
Theater De Lampegiet, Veenendaal
The Bootleg Beatles
C.C. De Meent, Alsemberg
20:30
Susana Santos Silva - Life and other transient storms
Bimhuis, Amsterdam
22:00
Seafire
The Bull's Eye, Assen
Sarah-Jane
Het Klooster, Woerden
Sanne Wallis de Vries - Gut
Agnietenhof, Tiel
20:30
Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
Spant!, Bussum
Roué Verveer - Heppie de Peppie
C.C Warenar, Wassenaar
Richard Groenendijk - Om alles
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
René van Meurs - Ik beloof niks
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Pinutz
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
21:00
Pink Floyd Project
De Kubus, Lelystad
Pieter Derks - Spot
Figi Theater, Zeist
20:15
Piepschuim
De Zwaan, Uitgeest
20:15
Percossa - BAM!
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Otis Gibbs
Theater in de Steeg, Den Haag
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
No Turning Back / Take No Prisoners / WRCKG
Vorstin, Hilversum
Nils Frahm
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Nick & Simon
De Meenthe, Steenwijk
19:30
New Dosis Audio
Paard, Den Haag
22:00
Motorama
Vera, Groningen
20:00
Morgan Heritage
Doornroosje, Nijmegen
20:30
MONDAYS#5: Ulrika Spacek e.a.
EKKO, Utrecht
20:15
Meesters&Gezellen o.l.v. Daniel Reuss
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Mecano Unltd / Mekanik Kommando
Gebr. De Nobel, Leiden
Martijn Koning - Koning te rijk
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Marjolijn van Kooten - Ik zie de bui al hangen
Cultura, Ede
Marco Lopes - Moedt
Theater De Omval, Diemen
Magnapop
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Maan
Patronaat, Haarlem
20:30
Like a Bat out of Hell / Martin van der Starre / Menno Gootjes / Mirja
Gigant, Apeldoorn
Leon van der Zanden - Kameleon
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Lee Fields & The Expressions
BIRD, Rotterdam
Lebbis - De Bovengrens
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Kirsten van Teijn - Zalf
De Meenthe, Steenwijk
21:00
King Dick / Moar
De Zwerver, Oostende
Karin Bloemen - Volle Bloei
Scheldetheater, Terneuzen
23:45
Joost van Bellen All Night
Melkweg, Amsterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Johan Goossens - Vlam
Theater De Kolk, Assen
20:30
Joep Pelt
De Spot, Middelburg
Jochen Otten - Troosten
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Koningshof, Maassluis
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Herman van Veen
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Herman Brood Academie on Tour
Paradiso, Amsterdam
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Theater de Stoep, Spijkenisse
Hans Dulfer
Vorstin, Hilversum
Green Lizard
dB's, Utrecht
20:00
Frank Vander Linden
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:15
Frank Boeijen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Famke Louise & Bokoesam
Hedon, Zwolle
19:00
Facelifter
Little Devil, Tilburg
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Ogterop, Meppel
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Flint, Amersfoort
21:00
Dichter
V11, Rotterdam
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Posttheater, Arnhem
21:00
De B-kant / De Waanzin
LOLA050, Groningen
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Gooiland, Hilversum
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Bullfrog Taste Express
P3, Purmerend
20:00
Broederliefde
Paard, Den Haag
20:30
Brain Traffic / Horizon Tide / The Estate
P60, Amstelveen
21:00
Boo!
StudioGonz, Gouda
20:15
Billie - Lady Sings the Blues
Theater Dakota, Den Haag
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
André Manuel - De Onzen
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Amsterdam Klezmer Band
Podium 't Beest, Goes
zaterdag 10 februari 2018
20:00
Winter Wooferland
Paradiso, Amsterdam
20:30
William Boeva - Reset
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Deventer Schouwburg, Deventer