PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -523
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 08 feb
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
De Kleine Komedie
Amsterdam
Het Wennekerpand
Schiedam
Deventer Schouwburg
Deventer
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater Concordia
Enschede
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Schouwburg Almere
Almere
18:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
1
2
013
Tilburg
4
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
The Cave
Amsterdam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Singer
Rijkevorsel
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Paard
Den Haag
1
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Vooruit
Gent
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
C.C. Breughelzaal
Bree
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
1
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Cultura
Ede
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Grounds
Rotterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
1
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
C.C. Westrand
Dilbeek
21:00
Cul de Sac
Tilburg
21:00
Café The Pocket
Katwijk
1
EKKO
Utrecht
22:00
Vera
Groningen
22:15
Paradiso
Amsterdam
vr 09 feb
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Gooiland
Hilversum
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Meenthe
Steenwijk
Scheldetheater
Terneuzen
Figi Theater
Zeist
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Posttheater
Arnhem
Theater Bellevue
Amsterdam
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
C.C. De Meent
Alsemberg
1
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Flint
Amersfoort
Het Klooster
Woerden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Omval
Diemen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater De Kolk
Assen
BREStheater
Brielle
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
C.C Warenar
Wassenaar
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater de Stoep
Spijkenisse
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Agnietenhof
Tiel
Orpheus
Apeldoorn
19:00
Little Devil
Tilburg
19:30
Paard
Den Haag
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
dB's
Utrecht
1
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Eden
Charleroi
20:00
Paard
Den Haag
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Spant!
Bussum
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
1
20:00
P3
Purmerend
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Doornroosje
Nijmegen
De Vorstin
Hilversum
1
Q-Factory
Amsterdam
1

donderdag 08 februari 2018

Pieter Derks - Spot Theater Harderwijk, Harderwijk
The Kik - Hertaalt Theater de Kom, Nieuwegein
Martijn Koning - Koning te rijk De Kleine Komedie, Amsterdam
Fresku - Welkom bij de Fresku show Het Wennekerpand, Schiedam
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters Deventer Schouwburg, Deventer
René van Meurs - Ik beloof niks Parktheater, Eindhoven
Eric van Sauers - De lief en leed tour Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Marco Lopes - Moedt Theater Concordia, Enschede
Danny Vera Het Postkantoor, Bovenkarspel
Eva Crutzen - Opslaan Als Theater Geert Teis, Stadskanaal
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen Schouwburg Almere, Almere
18:30
Coasts / The Hunna Melkweg, Amsterdam
Foto Escape the Fate
Escape the Fate Melkweg, Amsterdam
1
2
Foto Nile + Terrorizer + Art of Deception
Nile + Terrorizer + Art of Deception 013, Tilburg
4
20:00
Benjamin Fro Paradiso, Amsterdam
20:00
Beethoven @ Neushoorn: Symfonie nr. 5 door het NNO Neushoorn, Leeuwarden
New Deadline The Cave, Amsterdam
20:00
Stef Bos - Kern Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Galantis Paradiso, Amsterdam
20:00
Magnapop De Singer, Rijkevorsel
20:00
Goeiemiddag! / Man Up! / `t Vlaggenschip P60, Amstelveen
20:00
Green Lizard Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Kings Of Schrobbeler Altstadt, Eindhoven
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Nils Frahm Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Johnny Dowd & Melle de Boer Paard, Den Haag
1
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio Schaffelaartheater, Barneveld
Triggerfinger Vooruit, Gent
20:00
Harry Sacksioni TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Otis Gibbs C.C. Breughelzaal, Bree
20:15
De Nederlandse Bachvereniging Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
1
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Veluvine, Nunspeet
20:15
Zonder verdoving Diligentia, Den Haag
20:15
Nick & Simon Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Billie - Lady Sings the Blues Het Klooster, Woerden
20:15
Sanne Franssen en Christian van Eijkelenburg - De Fransse Eijkel Cultura, Ede
20:30
André Manuel - De Onzen Meervaart, Amsterdam
20:30
Hiphop Café Grounds, Rotterdam
20:30
Rash Boerderij, Zoetermeer
20:30
Morgan Heritage TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Agora Theater Lelystad, Lelystad
1
20:30
Herman Brood Academie on Tour Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Lee Fields & The Expressions Doornroosje, Nijmegen
20:30
155 / Artvark Saxophone Quartet / Binkbeats - Pulse Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Frank Boeijen C.C. Westrand, Dilbeek
21:00
Boo! Cul de Sac, Tilburg
21:00
The Scientists Café The Pocket, Katwijk
1
Aestrid (uitgesteld) EKKO, Utrecht
22:00
Carlton Melton Vera, Groningen
22:15
The Dubbeez Paradiso, Amsterdam

vrijdag 09 februari 2018

Leon van der Zanden - Kameleon Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Schouwburg Amphion, Doetinchem
Daniël Arends - De Afterparty Theater Gooiland, Hilversum
André Manuel - De Onzen Theater de Griffioen, Amstelveen
Kirsten van Teijn - Zalf De Meenthe, Steenwijk
Karin Bloemen - Volle Bloei Scheldetheater, Terneuzen
Pieter Derks - Spot Figi Theater, Zeist
René van Meurs - Ik beloof niks Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt Posttheater, Arnhem
Jochen Otten - Troosten Theater Bellevue, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Schoon C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Foto The Bootleg Beatles
The Bootleg Beatles C.C. De Meent, Alsemberg
1
The Kik - Hertaalt Theater De Lampegiet, Veenendaal
Eric van Sauers - De lief en leed tour Flint, Amersfoort
Sarah-Jane Het Klooster, Woerden
Martijn Koning - Koning te rijk De Kleine Komedie, Amsterdam
Marco Lopes - Moedt Theater De Omval, Diemen
Lebbis - De Bovengrens Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Johan Goossens - Vlam Theater De Kolk, Assen
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters BREStheater, Brielle
Ashton Brothers - Enfants Terribles Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Roué Verveer - Heppie de Peppie C.C Warenar, Wassenaar
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Schouwburg Ogterop, Meppel
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko Theater de Stoep, Spijkenisse
Richard Groenendijk - Om alles Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Claudia de Breij - Nu Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Sanne Wallis de Vries - Gut Agnietenhof, Tiel
Herman van Veen Orpheus, Apeldoorn
19:00
Facelifter Little Devil, Tilburg
19:30
New Dosis Audio Paard, Den Haag
19:30
The Wooden Sky Melkweg, Amsterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Foto Green Lizard
Green Lizard dB's, Utrecht
1
20:00
Mecano Unltd / Mekanik Kommando Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Tjens Matic Eden, Charleroi
20:00
Broederliefde Paard, Den Haag
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Uit de hoge hoed, improv comedy Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Pinutz DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Maan Patronaat, Haarlem
20:00
Famke Louise & Bokoesam Hedon, Zwolle
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf! Spant!, Bussum
Foto Nils Frahm
Nils Frahm Ancienne Belgique (AB), Brussel
1
20:00
Bullfrog Taste Express P3, Purmerend
20:00
The Overslept Metropool, Hengelo
20:00
Morgan Heritage Doornroosje, Nijmegen
Foto Hans Dulfer
Hans Dulfer De Vorstin, Hilversum
1
Foto Magnapop
Magnapop Q-Factory, Amsterdam
1
Pagina -523