PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -523
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 07 dec
Theater Concordia
Enschede
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
00:00
Theater Aan de Slinger
Houten
1
Scheldetheater
Terneuzen
Spant!
Bussum
C.C. De Schakel
Waregem
De Kleine Willem
Enschede
Posttheater
Arnhem
Theater de Purmaryn
Purmerend
Het Kielzog
Hoogezand
Lindenberg Theater
Nijmegen
DeLaMar
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
C.C. Deurne
Deurne
00:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
00:00
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bouwkunde
Deventer
Schouwburg de Lawei
Drachten
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
00:00
Diligentia
Den Haag
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Pook
Oostknollendam
Podium Hoge Woerd
De Meern
00:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Zinin
Nijverdal
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Meenthe
Steenwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater de Kampanje
Den Helder
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Kaffee 't Hof
Middelburg
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Agora Theater Druten
Druten
Theater 't Pand
Gorinchem
Figi Theater
Zeist
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater 't Speelhuis
Helmond
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schaffelaartheater
Barneveld
Junushoff Theater
Wageningen
19:00
't Rozenknopje
Eindhoven
19:00
Bitterzoet
Amsterdam
19:00
La Madeleine
Brussel
19:15
Kursaal Oostende
Oostende
Baroeg
Rotterdam
1
4
Trix
Antwerpen
1
Mezz
Breda
1
19:30
Vooruit
Gent
19:30
Nieuwe Nor
Heerlen
Podium Victorie
Alkmaar
1
Melkweg
Amsterdam
1
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Metropool
Hengelo
Theater Zuidplein
Rotterdam
1
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Vorst Nationaal
Brussel
1
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
De Vorstin
Hilversum
Bibelot
Dordrecht
1
New Café Image
Assen
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
De Pul
Uden
20:00
The BOX
Hilvarenbeek
Rockhal
1
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Magasin 4
Brussel
Koninklijk Circus
Brussel
1
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
De Pul
Uden
20:00
Gelderlandfabriek
Culemborg
P60
Amstelveen
2
't Rozenknopje
Eindhoven
1
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Vondelkerk
Amsterdam
20:00
Boerderij
Zoetermeer
1
20:00
De Meester
Almere
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Caserne Fonck
Liège
20:00
Patronaat
Haarlem

vrijdag 07 december 2018

Dorona Alberti - Käsebrot Theater Concordia, Enschede
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Theater De Lampegiet, Veenendaal
Roué Verveer - Heppie de Peppie Stadsschouwburg Groningen, Groningen
00:00
Spinvis - In Werkelijkheid Theater Aan de Slinger, Houten
1
René van Meurs - Ik beloof niks Scheldetheater, Terneuzen
Peter Pannekoek - Later was alles beter Spant!, Bussum
William Boeva - Reset C.C. De Schakel, Waregem
Martijn Kardol - Bang De Kleine Willem, Enschede
Patrick Laureij Posttheater, Arnhem
Matroesjka - Brainwash Theater de Purmaryn, Purmerend
Rayen Panday - Fenomeen Het Kielzog, Hoogezand
De Partizanen - Het leven an sich Lindenberg Theater, Nijmegen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 DeLaMar, Amsterdam
Hadewych Minis - Minis Plus De Oosterpoort, Groningen
Pieter Derks - Voor wat het waard is C.C. Deurne, Deurne
00:00
Amazing Stroopwafels - Hiero De Schattelijn, Geertruidenberg
00:00
Mathilde Santing - Renaissance Theater De Winsinghhof, Roden
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Theater de Griffioen, Amstelveen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Theater Bouwkunde, Deventer
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Schouwburg de Lawei, Drachten
Lebbis - De Bovengrens Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
00:00
Jasper van Kuijk - Janus Diligentia, Den Haag
Thijs Kemperink - Bonje Theater Geert Teis, Stadskanaal
Nathalie Baartman - Breek Pook, Oostknollendam
Lenette van Dongen - Paradijskleier Podium Hoge Woerd, De Meern
00:00
Oeloek - Droeftoeters Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Ton Kas - Kakmaker Theater Zinin, Nijverdal
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Sara Kroos - Zonder Verdoving De Meenthe, Steenwijk
Henry van Loon - Onze Henry De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Anne-Marie Jung - Ram Theater de Kampanje, Den Helder
Thomas Acda - Motel De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Richard Groenendijk - Om Alles! Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Slow Crush Kaffee 't Hof, Middelburg
Alex Ploeg Ultimatum Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Agora Theater Druten, Druten
ANNE & LISA - Weltschmerz Theater 't Pand, Gorinchem
Dorine Wiersma - Gaan we katten? Figi Theater, Zeist
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
00:00
Iris Hond - Bewogen Goudse Schouwburg, Gouda
André Manuel - DREEJKLEZOEW Theater 't Speelhuis, Helmond
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jan Beuving - Rotatie Schaffelaartheater, Barneveld
Alex Roeka - En toen ineens Junushoff Theater, Wageningen
19:00
Austin Lucas 't Rozenknopje, Eindhoven
19:00
Nathan Ball Bitterzoet, Amsterdam
19:00
Grandgeorge La Madeleine, Brussel
19:15
Jacques Vermeire Kursaal Oostende, Oostende
Foto Focus / The Muff
Focus / The Muff Baroeg, Rotterdam
1
4
Foto De Jeugd Van Tegenwoordig
De Jeugd Van Tegenwoordig Trix, Antwerpen
1
Foto Clean Pete
Clean Pete Mezz, Breda
1
19:30
Nils Frahm Vooruit, Gent
19:30
The Ten Bells Nieuwe Nor, Heerlen
Foto Clawfinger
Clawfinger Podium Victorie, Alkmaar
1
Foto For I Am King
For I Am King Melkweg, Amsterdam
1
20:00
Tangarine Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Jacques Stotzem Spirit of 66, Verviers
20:00
Trevor Hall + Special Guest Will Evans Melkweg, Amsterdam
20:00
Green Lizard tribute to the Nineties Metropool, Hengelo
Foto Lakshmi - Adem
Lakshmi - Adem Theater Zuidplein, Rotterdam
1
20:00
Joost Spijkers - Spijkers II Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Foto The Prodigy
The Prodigy Vorst Nationaal, Brussel
1
20:00
The Mauskovic Dance Band BIRD, Rotterdam
20:00
Micheline van Hautem& met ’n plaatselijke harmonie - Brel & Brass ECI Cultuurfabriek, Roermond
Postmen De Vorstin, Hilversum
Foto Kovacs
Kovacs Bibelot, Dordrecht
1
The Atavists New Café Image, Assen
PastPresentFuture Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:00
Rahzel (The Roots) feat. The X-Executioners Paard, Den Haag
20:00
JP & The Seeger Session Band Iduna, Drachten
20:00
Jacqueline Govaert Orpheus, Apeldoorn
20:00
T-99 / The Trongone Band De Pul, Uden
20:00
Voltage: Tom Petty tribute The BOX, Hilvarenbeek
Foto Alan Walker
Alan Walker Rockhal,
1
20:00
Lebbis - De Bovengrens Theater Kerkrade, Kerkrade
Foto The War On Drugs
The War On Drugs Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Symfo Classics - Sound and Senses II Schouwburg Venray, Venray
20:00
Adult. / Dive Magasin 4, Brussel
Foto Editors
Editors Koninklijk Circus, Brussel
1
20:00
Def Americans Scheldetheater, Terneuzen
20:00
De Dijk De Oosterpoort, Groningen
20:00
Kim Janssen Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Best Of Foo De Pul, Uden
20:00
Leif de Leeuw Band Gelderlandfabriek, Culemborg
Foto DeWolff
DeWolff P60, Amstelveen
2
Foto Austin Lucas
Austin Lucas 't Rozenknopje, Eindhoven
1
20:00
Racoon Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
The Travoltas Simplon, Groningen
20:00
The Damned Few Metropool, Hengelo
20:00
Candy Dulfer Fluor, Amersfoort
20:00
Stef Kamil Carlens Vondelkerk, Amsterdam
20:00
Spock's Beard & Flower Kings Revisited Boerderij, Zoetermeer
1
20:00
Freakout 36UP: Freakout Partyband & DJ's De Meester, Almere
20:00
Mac Ayres Paradiso, Amsterdam
20:00
Ellen ten Damme - Paris - Berlin Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Jasper Steverlinck Caserne Fonck, Liège
20:00
Davina Michelle Patronaat, Haarlem
Pagina -523