PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -521
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 03 feb
23:45
Melkweg
Amsterdam
zo 04 feb
Theater Walhalla
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
Comedy Cafe
Amsterdam
De Roma
Antwerpen
De Kleine Komedie
Amsterdam
12:00
Munttheater
Weert
14:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
14:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
14:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
15:00
Iduna
Drachten
15:00
PopEi
Eindhoven
15:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
15:00
De Bosuil
Weert
15:00
Theater Gooiland
Hilversum
15:30
Cacaofabriek
Helmond
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
15:30
Groene Engel
Oss
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
16:00
De Vorstin
Hilversum
16:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
16:00
Luxor Live
Arnhem
16:00
Baroeg
Rotterdam
1
16:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
16:00
Theater Dina
Dedemsvaart
16:15
Gigant
Apeldoorn
1
17:30
Café Wilhelmina
Eindhoven
17:30
Beauforthuis
Austerlitz
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
19:00
Little Devil
Tilburg
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Doornroosje
Nijmegen
2
20:00
NEST
Gent
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Kavka
Antwerpen
Paradox
Tilburg
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
013
Tilburg
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:15
Cultura
Ede
20:15
De Helling
Utrecht
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Q-Factory
Amsterdam
21:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
21:00
Grounds
Rotterdam
ma 05 feb
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Lieve Vrouwe Theater
Amersfoort
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Meervaart
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
De Knoet
Aarschot
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:15
Cultura
Ede
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Vondelkerk
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
1
di 06 feb
Agnietenhof
Tiel
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
C.C. Cultura
Nootdorp
C.C. 't Dorpshuis
Heerde
19:00
Trix
Antwerpen
Effenaar
Eindhoven
1
2
20:00
Munttheater
Weert
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Muziekodroom
Hasselt
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:30
The Blue Room Sessions
's-Hertogenbosch
20:30
dB's
Utrecht
22:00
Paradiso
Amsterdam
wo 07 feb
Theater De Veste
Delft
De Harmonie
Leeuwarden
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Schalm
Veldhoven
Fulcotheater
IJsselstein
Schouwburg Ogterop
Meppel
Agnietenhof
Tiel

zaterdag 03 februari 2018

23:45
Vintage Fangs Melkweg, Amsterdam

zondag 04 februari 2018

Danny Vera Theater Walhalla, Rotterdam
Other Futures Melkweg, Amsterdam
Quirine Melssen - What the Gluck? Comedy Cafe, Amsterdam
The Bootleg Beatles De Roma, Antwerpen
Jeroen Zijlstra - Waterman De Kleine Komedie, Amsterdam
12:00
Matangi Kwartet Munttheater, Weert
14:00
Matinee: Robsjop PlusEtage, Baarle-Nassau
14:15
Beth & Flo / Claudette Verhulst / Elsbet Remijn D' Engelenburgh, Fijnaart
14:15
Academy of St Martin in the Fields & Arthur & Lucas Jussen Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
14:15
VOF de Kunst (4+): Vanaf hier nog vijf kwartier! Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
15:00
Massada Iduna, Drachten
15:00
Elisabeth daniel PopEi, Eindhoven
15:00
KRUPA & the Genes Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
15:00
King King De Bosuil, Weert
15:00
Dirk Scheele - Feest!!! Theater Gooiland, Hilversum
15:30
Greasy Tree Cacaofabriek, Helmond
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag Koninklijke Schouwburg, Den Haag
15:30
Sunday Sessions: Sven Guelen & friends in Groene Engel Groene Engel, Oss
15:30
Brooks Williams Kloosterhotel La Sonnerie, Son
16:00
Americana Rising 2018 De Vorstin, Hilversum
16:00
Billie - Lady Sings the Blues Schouwburg Odeon, Zwolle
16:00
Otis Gibbs Luxor Live, Arnhem
16:00
Comaniac / Dr. Living Dead / Razend / Rezet Baroeg, Rotterdam
1
16:00
Woiski vs. Woiski van Orkater Theater Zuidplein, Rotterdam
16:00
Frank Blueka Theater Dina, Dedemsvaart
16:15
February Moon Gigant, Apeldoorn
1
17:30
Matchbox Café Wilhelmina, Eindhoven
17:30
Kristina Fuchs - Linden Beauforthuis, Austerlitz
18:00
Bandeville Den Heilige Cornelius, Roermond
19:00
Anvil Little Devil, Tilburg
19:30
John Judkins / Scott Kelly Gebr. De Nobel, Leiden
Foto Jake Bugg
Jake Bugg Doornroosje, Nijmegen
2
20:00
Pale Waves NEST, Gent
Mother's Finest Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Meat Wave Kavka, Antwerpen
Sarah-Jane Paradox, Tilburg
20:00
Magnapop Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf! Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Broederliefde Melkweg, Amsterdam
20:00
Suzan & Freek 013, Tilburg
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Inon Barnatan Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio Cultura, Ede
20:15
Amparanoia De Helling, Utrecht
20:30
Blind Ego / Lesoir Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Charlie Parr EKKO, Utrecht
20:30
Carmen Consoli Q-Factory, Amsterdam
21:00
Joe Henry Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
21:00
David Ramirez Grounds, Rotterdam

maandag 05 februari 2018

The Bootleg Beatles C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Ntjam Rosie De Kleine Komedie, Amsterdam
Sarah-Jane Lieve Vrouwe Theater, Amersfoort
19:30
Picture This Melkweg, Amsterdam
19:30
The Menzingers Trix, Antwerpen
20:00
Joe Henry Ancienne Belgique (AB), Brussel
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond Meervaart, Amsterdam
20:00
SYML Paradiso, Amsterdam
20:00
Belle and Sebastian De Roma, Antwerpen
20:00
In Aetherium / Lucifericon / Soulburn Baroeg, Rotterdam
20:00
Otis Gibbs De Knoet, Aarschot
20:00
Laundry BigBand De Vorstin, Hilversum
20:15
Ali B - Koorts Cultura, Ede
20:15
Academy of St Martin in the Fields & Arthur en Lucas Jussen Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Mandolin Orange Vondelkerk, Amsterdam
22:00
Sextile Paradiso, Amsterdam
1

dinsdag 06 februari 2018

Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Agnietenhof, Tiel
René van Meurs - Ik beloof niks Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Martijn Koning - Koning te rijk De Kleine Komedie, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut Theater 't Speelhuis, Helmond
Roué Verveer - Heppie de Peppie C.C. Cultura, Nootdorp
Pieter Derks - Spot C.C. 't Dorpshuis, Heerde
19:00
Hollywood Undead Trix, Antwerpen
Foto Accept
Accept Effenaar, Eindhoven
1
2
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf! Munttheater, Weert
20:00
Percossa - BAM! Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Morgan Heritage De Oosterpoort, Groningen
20:00
Peach Pit Paradiso, Amsterdam
20:00
Illa J Melkweg, Amsterdam
20:00
Galantis Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Magnapop Muziekodroom, Hasselt
20:15
Zonder verdoving Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Op Sterk Water - Hotel Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Nick & Simon Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:30
Otis Gibbs The Blue Room Sessions, 's-Hertogenbosch
20:30
DBUK dB's, Utrecht
22:00
Gus Dapperton Paradiso, Amsterdam

woensdag 07 februari 2018

Stefano Keizers - Erg heel Theater De Veste, Delft
Herman van Veen De Harmonie, Leeuwarden
Roué Verveer - Heppie de Peppie Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters Theater Geert Teis, Stadskanaal
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
René van Meurs - Ik beloof niks Parktheater, Eindhoven
Martijn Koning - Koning te rijk De Kleine Komedie, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Fresku - Welkom bij de Fresku show Theater de Schalm, Veldhoven
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Fulcotheater, IJsselstein
Eva Crutzen - Opslaan Als Schouwburg Ogterop, Meppel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Agnietenhof, Tiel
Pagina -521