PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -521
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 06 dec
Theater de Koornbeurs
Franeker
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Kikker
Utrecht
Theater Bouwkunde
Deventer
Munttheater
Weert
DeLaMar
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
Chassé Theater
Breda
Theater de Griffioen
Amstelveen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Domijnen
Sittard
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Junushoff Theater
Wageningen
Metropool
Hengelo
1
19:00
Willemeen
Arnhem
1
De Helling
Utrecht
1
19:30
Effenaar
Eindhoven
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Koninklijk Circus
Brussel
1
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
BIRD
Rotterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
Melkweg
Amsterdam
2
1
20:00
Pllek
Amsterdam
20:00
Bimhuis
Amsterdam
Metropool Enschede
Enschede
1
20:00
Rockhal
Paradiso
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
Mezz
Breda
Melkweg
Amsterdam
1
Charlatan
Gent
20:00
EM2
Groningen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Hedon
Zwolle
2
1
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
P60
Amstelveen
20:30
013
Tilburg
20:30
Hall Of Fame
Tilburg
20:30
Orangerie
's-Hertogenbosch
Paradiso
Amsterdam
1
1
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
De Vorstin
Hilversum
20:30
De Duif
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Markant Uden
Uden
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Hedon
Zwolle
Theater Walhalla
Rotterdam
1
22:00
Vera
Groningen
vr 07 dec
Theater 't Speelhuis
Helmond
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Zinin
Nijverdal
DeLaMar
Amsterdam
Theater 't Pand
Gorinchem
C.C. De Schakel
Waregem
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Junushoff Theater
Wageningen
Agora Theater Druten
Druten
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Posttheater
Arnhem
De Oosterpoort
Groningen
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater de Kampanje
Den Helder
Kaffee 't Hof
Middelburg
Theater Bouwkunde
Deventer
De Schakel
Gilze

donderdag 06 december 2018

Martijn Koning - Koning van de dieren Theater de Koornbeurs, Franeker
Johan Goossens - Vlam Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 Deventer Schouwburg, Deventer
Freek de Jonge - De Suppoost Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Thomas Acda - Motel Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Paul de Leeuw - Vette Pech! Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Oldenhermanns - UNSEXED Theater Kikker, Utrecht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Theater Bouwkunde, Deventer
Roué Verveer - Heppie de Peppie Munttheater, Weert
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek DeLaMar, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu Theater De Veste, Delft
Matroesjka - Brainwash Chassé Theater, Breda
De Partizanen - Het leven an sich Theater de Griffioen, Amstelveen
Alex Ploeg Ultimatum Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Richard Groenendijk - Om Alles! KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Tineke Schouten - Highlights De Domijnen, Sittard
Ali B - Koorts TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Junushoff Theater, Wageningen
Foto Marduk
Marduk Metropool, Hengelo
1
19:00
Kalmah (fin) + Vreid (no) + Slegest (no) Willemeen, Arnhem
1
Foto Hinds
Hinds De Helling, Utrecht
1
19:30
De Dijk Effenaar, Eindhoven
19:30
Launch Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Racoon Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Club Pussycat, What's New? Podium Victorie, Alkmaar
20:00
La Coka Nostra Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Trevor Hall + Special Guest Will Evans Effenaar, Eindhoven
20:00
De Warme Winkel & het Nederlands Kamerkoor - Gesualdo Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Foto Editors
Editors Koninklijk Circus, Brussel
1
20:00
Danny Vera De Oosterpoort, Groningen
20:00
Mallu Magalhães Melkweg, Amsterdam
20:00
Venice De Oosterpoort, Groningen
20:00
Rilan & The Bombardiers Rotown, Rotterdam
20:00
Sounds Niets te verliezen Meervaart, Amsterdam
20:00
The Dawn Brothers Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Altın Gün Patronaat, Haarlem
20:00
The Trongone Band Spirit of 66, Verviers
20:00
Blaudzun Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Jacqueline Govaert Theater De Lievekamp, Oss
Ryan Porter featuring The West Coast Get Down BIRD, Rotterdam
20:00
philharmonie zuidnederland - Tsjaikovski versiert Mozart Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Herman Brood Academie Gebouw T, Bergen op Zoom
Foto Johnny Marr
Johnny Marr Melkweg, Amsterdam
2
1
20:00
Nubiyan Twist Pllek, Amsterdam
20:00
Buma Boy Edgar Prijs 2018 Bimhuis, Amsterdam
Foto Eek-A-Mouse
Eek-A-Mouse Metropool Enschede, Enschede
1
20:00
Nile Rodgers Rockhal,
Shht (BE) Paradiso, Amsterdam
20:00
Ms. Lauryn Hill - The Miseducation Of Lauryn Hill 20Th Anniversary Tou AFAS Live, Amsterdam
Trixie Whitley Mezz, Breda
Foto Green Lizard tribute to the Nineties
Green Lizard tribute to the Nineties Melkweg, Amsterdam
1
Donnie (NL) Charlatan, Gent
20:00
DeWolff EM2, Groningen
20:00
PURPER’s Passie Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Fábia Rebordão TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Ellen ten Damme - Paris - Berlin Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
The African Mamas - Christmas under African Skies Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
The Bluebirds Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Tangarine Schouwburg de Lawei, Drachten
Foto Johan
Johan Hedon, Zwolle
2
1
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018 Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Gare Du Nord Luxor Live, Arnhem
20:15
Lebbis - De Bovengrens De Maaspoort, Venlo
20:30
Toon Tellegen Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Matt Schofield P60, Amstelveen
20:30
Jasper Steverlinck 013, Tilburg
20:30
Feng Suave Hall Of Fame, Tilburg
20:30
Jazz Orchestra of the Concertgebouw / Michelle David Orangerie, 's-Hertogenbosch
Foto Alan Walker
Alan Walker Paradiso, Amsterdam
1
1
20:30
Joost Spijkers - Spijkers II De Kleine Willem, Enschede
20:30
Kim Janssen De Vorstin, Hilversum
20:30
Tina Dico De Duif, Amsterdam
20:30
Victor Luis van Es - Stille Strijd Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Roxeanne Hazes EKKO, Utrecht
20:30
Esther Groenenberg - Carole King - A Natural Woman Markant Uden, Uden
21:00
Holy Bouncer V11, Rotterdam
21:00
T-99 Luxor Live, Arnhem
21:00
The Travoltas Hedon, Zwolle
Foto Nathan Bell
Nathan Bell Theater Walhalla, Rotterdam
1
22:00
Still Corners Vera, Groningen

vrijdag 07 december 2018

André Manuel - DREEJKLEZOEW Theater 't Speelhuis, Helmond
Henry van Loon - Onze Henry De Kleine Komedie, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker Theater Zinin, Nijverdal
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 DeLaMar, Amsterdam
ANNE & LISA - Weltschmerz Theater 't Pand, Gorinchem
William Boeva - Reset C.C. De Schakel, Waregem
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Alex Roeka - En toen ineens Junushoff Theater, Wageningen
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Agora Theater Druten, Druten
00:00
Iris Hond - Bewogen Goudse Schouwburg, Gouda
Patrick Laureij Posttheater, Arnhem
Hadewych Minis - Minis Plus De Oosterpoort, Groningen
Louise Korthals - Alles is er Fransche School Culemborg, Culemborg
Anne-Marie Jung - Ram Theater de Kampanje, Den Helder
Slow Crush Kaffee 't Hof, Middelburg
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Theater Bouwkunde, Deventer
Jochen Otten - Troosten De Schakel, Gilze
Pagina -521