Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Het Trefpunt
Warmond
Junushoff Theater
Wageningen
23:00
Showtime Vlaardingen
Vlaardingen
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
De Maaspoort
Venlo
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Basiliek
Veenendaal
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
013
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Poppodium Volt
Sittard
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
21:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
SplotsZ
Roelofarendsveen
19:30
JK2470
Retie
20:15
Hoftheater
Raalte
20:00
P3
Purmerend
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
22:00
Merleyn
Nijmegen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Lochem
Lochem
C.C. René Magritte
Lessines
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Duycker
Hoofddorp
20:30
Muzykkafee DeVille
Hieslum
21:00
Metropool
Hengelo
20:00
Metropool
Hengelo
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
23:00
Patronaat
Haarlem
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
19:00
Patronaat
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
21:00
Vera
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
LOLA050
Groningen
21:30
So What!
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Jan van Besouw
Goirle
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Cultura
Ede
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Bibelot
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Paard
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Wolbodo
Delft
Fransche School Culemborg
Culemborg
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Magdalenazaal (MaZ)
Brugge
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
21:00
Mezz
Breda
Theater De Kolk
Assen
Luxor Live
Arnhem
20:00
Willemeen
Arnhem
Posttheater
Arnhem
20:00
Gigant
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
20:00
De Roma
Antwerpen
Trix
Antwerpen
Sportpaleis
Antwerpen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
17:00
Concerto
Amsterdam
Fluor
Amersfoort
20:00
De Meester
Almere
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
vrijdag 16 februari 2018
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Het Trefpunt, Warmond
Karin Bloemen - Volle Bloei
Junushoff Theater, Wageningen
23:00
Wazig met Famke Louise
Showtime Vlaardingen, Vlaardingen
21:00
Altitude / Bounds of Modesty / Jason Waterfalls / The Positives
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Claudia de Breij - Nu
De Maaspoort, Venlo
20:15
Zonder verdoving
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Pink Floyd Project
De Basiliek, Veenendaal
20:30
Stef Kamil Carlens
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Circle J
dB's, Utrecht
Triggerfinger
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Jacqueline Govaert
TivoliVredenburg, Utrecht
Martijn Koning - Koning te rijk
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
The Mavericks
013, Tilburg
Leon van der Zanden - Kameleon
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Agnietenhof, Tiel
20:30
Tribute Night
Poppodium Volt, Sittard
20:15
Prince Tribute Band
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Pieter van Breevoort / Rima Kawuwung
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Boner Petit / Das bisschen Totschlag / Niko / Slack Attack / JSSY
Rotown, Rotterdam
21:00
Rhoda Scott feat. Benjamin Herman & Ries Doms
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Thomas Smith - Strak
SplotsZ, Roelofarendsveen
19:30
Drab Majesty
JK2470, Retie
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Hoftheater, Raalte
20:00
Benefietconcert Music For Amref
P3, Purmerend
20:15
Flip Noorman De Biecht
Theater De Lievekamp, Oss
22:00
Avi On Fire / The Howlin'
Merleyn, Nijmegen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Schouwburg Lochem, Lochem
Millionaire
C.C. René Magritte, Lessines
William Boeva - Reset
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
20:30
Zij en ik - Spruijt en Opperman
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Bonne Aparte + Shht + Cosmute
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Skankin' Friday: Mr. Wallace + The Sketchers + 10 To Go
Neushoorn, Leeuwarden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Jeroen Zijlstra - Waterman
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Dagoba
Duycker, Hoofddorp
20:30
Na Leanai
Muzykkafee DeVille, Hieslum
21:00
Clan Of Xymox
Metropool, Hengelo
20:00
The Bootleg Beatles
Metropool, Hengelo
20:30
Black Hammer Voodoo
Cacaofabriek, Helmond
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Percossa - BAM!
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Marco Lopes - Moedt
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Patronaat, Haarlem
20:15
Billie - Lady Sings the Blues
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Broederliefde
Patronaat, Haarlem
19:00
Rob Acda Award 2017-2018 - vierde voorronde
Patronaat, Haarlem
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
21:00
Plaatpresentatie: Sexton Creeps
Vera, Groningen
20:30
Steve Forbert
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Joris Teepe
De Oosterpoort, Groningen
20:00
EP Release Don't Feed The Panda; voorafgegaan door LEAP
LOLA050, Groningen
21:30
Lack of Morality / Slavery Farm
So What!, Gouda
Herman van Veen
Goudse Schouwburg, Gouda
Johan Goossens - Vlam
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Eva Crutzen - Opslaan Als
Cultura, Ede
20:15
Joep Onderdelinden - Ooit
De Meerpaal, Dronten
20:15
Frank Boeijen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Punkfest: UK Subs, The Varukers
Iduna, Drachten
20:00
Memphis Maniacs
Bibelot, Dordrecht
Stefano Keizers - Erg heel
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Benjamin Fro
Paard, Den Haag
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater PePijn, Den Haag
Pieter Derks - Spot
Diligentia, Den Haag
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater De Veste, Delft
20:00
Wolpop Jazz meets Blues
Wolbodo, Delft
Jeroen van Merwijk - Lucky
Fransche School Culemborg, Culemborg
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
The Rose
La Madeleine, Brussel
20:00
Kenji Minogue
Magdalenazaal (MaZ), Brugge
20:00
Kenji Minogue
Cactus Muziekcentrum, Brugge
21:00
The Bruceband
Mezz, Breda
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater De Kolk, Assen
Robin Borneman
Luxor Live, Arnhem
20:00
Green Lizard
Willemeen, Arnhem
Lebbis - De Bovengrens
Posttheater, Arnhem
20:00
Maan
Gigant, Apeldoorn
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Orpheus, Apeldoorn
Emilio Guzman - Kom dan!
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Pokey Lafarge
De Roma, Antwerpen
Kraantje Pappie
Trix, Antwerpen
Imagine Dragons
Sportpaleis, Antwerpen
20:30
Omer Klein Trio
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Amsterdams Andalusisch Orkest - Flamenco Andalusi
Meervaart, Amsterdam
20:00
Concertgebouw Jazz Orchestra / Madeline Bell - Tribute to Ray Charles
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Ricky Gervais - Humanity World Tour
AFAS Live, Amsterdam
Afterpartees
Bitterzoet, Amsterdam
Birth of Joy
Tolhuistuin, Amsterdam
Physical Graffiti
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Gallowstreet
Paradiso, Amsterdam
Kensington
Melkweg, Amsterdam
17:00
Stephanie Struijk
Concerto, Amsterdam
Like a Bat out of Hell / Martin van der Starre / Menno Gootjes / Mirja
Fluor, Amersfoort
20:00
Small Town Revival
De Meester, Almere
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Piepschuim
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch