PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -520
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 15 feb
Baroeg
Rotterdam
2
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
1
Sugar Factory
Amsterdam
1
2
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Parkgebouw
Rijssen
20:00
Botanique
Brussel
De Oosterpoort
Groningen
1
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Effenaar
Eindhoven
1
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
21:00
Cul de Sac
Tilburg
21:00
Vera
Groningen
21:30
Simplon
Groningen
vr 16 feb
Theater PePijn
Den Haag
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Theater De Klinker
Winschoten
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
SplotsZ
Roelofarendsveen
De Maaspoort
Venlo
Orpheus
Apeldoorn
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
Schouwburg Lochem
Lochem
Jan van Besouw
Goirle
Schouwburg Het Park
Hoorn
Fluor
Amersfoort
Junushoff Theater
Wageningen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Het Klooster
Woerden
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Het Trefpunt
Warmond
1
Theaters Tilburg
Tilburg
C.C. René Magritte
Lessines
Theater de Kampanje
Den Helder
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Posttheater
Arnhem
Theater De Kolk
Assen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Figi Theater
Zeist
Diligentia
Den Haag
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Orpheus
Apeldoorn
Sportpaleis
Antwerpen
3
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Fransche School Culemborg
Culemborg
17:00
Concerto
Amsterdam
19:00
Patronaat
Haarlem
Melkweg
Amsterdam
1
19:30
JK2470
Retie
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
2
20:00
De Meester
Almere
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Q-Factory
Amsterdam
1
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
De Roma
Antwerpen
Bitterzoet
Amsterdam
1
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
P3
Purmerend
Q-Factory
Amsterdam
1
1
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Wolbodo
Delft
20:00
Paard
Den Haag
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
De Basiliek
Veenendaal
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Magdalenazaal (MaZ)
Brugge
20:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
20:00
013
Tilburg
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
LOLA050
Groningen
Trix
Antwerpen
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
1
20:00
Rotown
Rotterdam

donderdag 15 februari 2018

Foto Green Lizard
Green Lizard Baroeg, Rotterdam
2
Foto The Soft Moon
The Soft Moon Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
1
Foto Grim Tim / The Silverfaces
Grim Tim / The Silverfaces Sugar Factory, Amsterdam
1
2
20:00
Electric Six De Oosterpoort, Groningen
20:00
Matangi Kwartet Parkgebouw, Rijssen
20:00
Sevdaliza Botanique, Brussel
Foto Triggerfinger
Triggerfinger De Oosterpoort, Groningen
1
20:00
Vreemde Kostgangers Goudse Schouwburg, Gouda
Foto The Bootleg Beatles
The Bootleg Beatles Effenaar, Eindhoven
1
20:00
Suzan & Freek Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Total Seclusion P60, Amstelveen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Varukers Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Jandino Asporaat - Keihard De Muze, Noordwijk
20:15
Caroline Sanders Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:15
Stef Kamil Carlens Doornroosje, Nijmegen
20:15
Flip Noorman Het Nieuwe Lied (Samen Solo) Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Rob en Emiel- Blow me away Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Welke show Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Tini Thomsen - Maxsax Bimhuis, Amsterdam
20:30
Eva Crutzen - Opslaan als Meervaart, Amsterdam
21:00
Avi On Fire / The Howlin' Cul de Sac, Tilburg
21:00
Golden Void + Dommengang Vera, Groningen
21:30
DJHAGY / The Day Simplon, Groningen

vrijdag 16 februari 2018

Kirsten van Teijn - Zalf Theater PePijn, Den Haag
Martijn Koning - Koning te rijk DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater De Klinker, Winschoten
Eric van Sauers - De lief en leed tour Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Thomas Smith - Strak SplotsZ, Roelofarendsveen
Claudia de Breij - Nu De Maaspoort, Venlo
Jon van Eerd - Harrie & Eva Orpheus, Apeldoorn
William Boeva - Reset C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters Schouwburg Lochem, Lochem
Johan Goossens - Vlam Jan van Besouw, Goirle
Jeroen Zijlstra - Waterman Schouwburg Het Park, Hoorn
Like a Bat out of Hell / Martin van der Starre / Menno Gootjes / Mirja Fluor, Amersfoort
Karin Bloemen - Volle Bloei Junushoff Theater, Wageningen
Richard Groenendijk - Om alles Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
André Manuel - De Onzen Het Klooster, Woerden
Herman van Veen Goudse Schouwburg, Gouda
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Roué Verveer - Heppie de Peppie Het Trefpunt, Warmond
1
Leon van der Zanden - Kameleon Theaters Tilburg, Tilburg
Millionaire C.C. René Magritte, Lessines
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko Theater de Kampanje, Den Helder
Stefano Keizers - Erg heel Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Lebbis - De Bovengrens Posttheater, Arnhem
Sanne Wallis de Vries - Gut Theater De Kolk, Assen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Fresku - Welkom bij de Fresku show Figi Theater, Zeist
Pieter Derks - Spot Diligentia, Den Haag
Marco Lopes - Moedt Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Emilio Guzman - Kom dan! Orpheus, Apeldoorn
Foto Imagine Dragons
Imagine Dragons Sportpaleis, Antwerpen
3
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jeroen van Merwijk - Lucky Fransche School Culemborg, Culemborg
17:00
Stephanie Struijk Concerto, Amsterdam
19:00
Rob Acda Award 2017-2018 - vierde voorronde Patronaat, Haarlem
Foto Kensington
Kensington Melkweg, Amsterdam
1
19:30
Drab Majesty JK2470, Retie
19:45
Jacqueline Govaert TivoliVredenburg, Utrecht
Foto Triggerfinger
Triggerfinger TivoliVredenburg, Utrecht
2
20:00
Small Town Revival De Meester, Almere
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas ATLAS Theater, Emmen
20:00
Concertgebouw Jazz Orchestra / Madeline Bell - Tribute to Ray Charles Q-Factory, Amsterdam
1
20:00
The Bootleg Beatles Metropool, Hengelo
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Agnietenhof, Tiel
20:00
Pokey Lafarge De Roma, Antwerpen
Foto Afterpartees
Afterpartees Bitterzoet, Amsterdam
1
20:00
Memphis Maniacs Bibelot, Dordrecht
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Benefietconcert Music For Amref P3, Purmerend
Foto Physical Graffiti
Physical Graffiti Q-Factory, Amsterdam
1
1
20:00
Circle J dB's, Utrecht
20:00
Punkfest: UK Subs, Varukers Iduna, Drachten
20:00
Wolpop Jazz meets Blues Wolbodo, Delft
20:00
Benjamin Fro Paard, Den Haag
20:00
The Rose La Madeleine, Brussel
20:00
Maan Gigant, Apeldoorn
20:00
Skankin' Friday: Mr. Wallace + The Sketchers + 10 To Go Neushoorn, Leeuwarden
Pink Floyd Project De Basiliek, Veenendaal
20:00
Ricky Gervais - Humanity World Tour AFAS Live, Amsterdam
20:00
Gallowstreet Paradiso, Amsterdam
20:00
Kenji Minogue Magdalenazaal (MaZ), Brugge
20:00
Kenji Minogue M.C. Cactus, Sint-Andries
20:00
The Mavericks 013, Tilburg
20:00
Bonne Aparte + Shht + Cosmute Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Green Lizard Willemeen, Arnhem
20:00
The Overslept Hedon, Zwolle
20:00
Broederliefde Patronaat, Haarlem
20:00
EP Release Don't Feed The Panda; voorafgegaan door LEAP LOLA050, Groningen
Kraantje Pappie Trix, Antwerpen
20:00
Rob en Emiel- Blow me away Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Foto Birth of Joy
Birth of Joy Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
1
20:00
Boner Petit / Das bisschen Totschlag / Niko / Slack Attack / JSSY Rotown, Rotterdam
Pagina -520