Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater 't Pand
Gorinchem
23:30
Melkweg
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
00:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
Luxor Live
Arnhem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Junushoff Theater
Wageningen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
Magasin 4
Brussel
Lotto Arena
Antwerpen
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
De Dialoog
Ermelo
19:30
Baroeg
Rotterdam
20:00
De Grote Kerk
Alkmaar
Theater de Voorveghter
Hardenberg
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Schouwburg de Lawei
Drachten
Merleyn
Nijmegen
20:00
Spirit of 66
Verviers
Poppodium Volt
Sittard
22:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Cinetol
Amsterdam
Theater de Bussel
Oosterhout
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
Metropool Enschede
Enschede
Chassé Theater
Breda
Spant!
Bussum
Ziggo Dome
Amsterdam
19:00
Meervaart
Amsterdam
Rockhal
Esch zur Alzette
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
21:45
Manifesto
Hoorn
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
De Stenge
Heinkenszand
The Cave
Amsterdam
20:15
C.C. Achterolmen
Maaseik
23:00
Podium Victorie
Alkmaar
00:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Paard
Den Haag
21:00
De Bosuil
Weert
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
21:00
De Hip
Deventer
20:00
Doopsgezinde Kerk
Utrecht
Hedon
Zwolle
Cultura
Ede
Bitterzoet
Amsterdam
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Annabel
Rotterdam
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:30
013
Tilburg
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
21:30
The Jack
Eindhoven
Posttheater
Arnhem
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
23:00
Hedon
Zwolle
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Fort33
Leusden
De Flux
Zaandam
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
21:00
Q-Factory
Amsterdam
23:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Orpheus
Apeldoorn
21:00
Het Bolwerk
Sneek
23:00
Corneel
Lelystad
Theater De Molen
Beuningen
Overasselt Theater
Overasselt
Schouwburg Venray
Venray
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis
Amsterdam
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Vorstin
Hilversum
19:00
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
23:30
Vera
Groningen
20:30
DeMess
Naarden
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Hof 88
Almelo
BREStheater
Brielle
Theater De Tuin
Leusden
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
vrijdag 07 december 2018
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater 't Pand, Gorinchem
23:30
André Power
Melkweg, Amsterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater 't Speelhuis, Helmond
00:00
Amazing Stroopwafels - Hiero
De Schattelijn, Geertruidenberg
Altın Gün
Luxor Live, Arnhem
Ali B - Koorts
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Alex Roeka - En toen ineens
Junushoff Theater, Wageningen
Alex Ploeg Ultimatum
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Alan Walker
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
Adult. / Dive
Magasin 4, Brussel
A Perfect Circle
Lotto Arena, Antwerpen
zaterdag 08 december 2018
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater de Schalm, Veldhoven
William Boeva - Reset
De Dialoog, Ermelo
19:30
Wavefest presents: She Past Away + The Essence
Baroeg, Rotterdam
20:00
Venice
De Grote Kerk, Alkmaar
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Voorveghter, Hardenberg
21:00
Vandenberg's Moonkings
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Van Dik Hout - Het beste van
Schouwburg de Lawei, Drachten
Upon the My-O-My: Motorpsycho + Ryan Porter featuring The West Coast G
Merleyn, Nijmegen
20:00
Up The Irons
Spirit of 66, Verviers
Trixie Whitley GEANNULEERD!
Poppodium Volt, Sittard
22:00
Trapped: Dread Pitt / Yuri Viroj
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Town of Saints
Cinetol, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Bussel, Oosterhout
Tineke Schouten - Highlights
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
Tim Knol
Metropool Enschede, Enschede
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Chassé Theater, Breda
Thomas Acda - Motel
Spant!, Bussum
The War On Drugs
Ziggo Dome, Amsterdam
19:00
The State Against Mandela and the Others Oxville Cinema
Meervaart, Amsterdam
The Prodigy
Rockhal, Esch zur Alzette
19:00
The Orb
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Elvis Concert - Christmas Edition
Schouwburg Hengelo, Hengelo
21:45
The Doors in Concert
Manifesto, Hoorn
20:00
The Bluebirds
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
The Bird Dogs - Bye Bye Love
De Stenge, Heinkenszand
The Atavists
The Cave, Amsterdam
20:15
The African Mamas - Christmas under African Skies
C.C. Achterolmen, Maaseik
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Podium Victorie, Alkmaar
00:00
Tania Kross - Kross2000
Agnietenhof, Tiel
20:00
Tangarine
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
SYMPHONIC JUNCTION: Reidentie Orkest ft. Tim Kliphuis
Paard, Den Haag
21:00
Symfo Classics - Sound and Senses II
De Bosuil, Weert
20:00
Sven Ratzke - It's Wunderbar
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Still Corners
Q-Factory, Amsterdam
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Deventer Schouwburg, Deventer
Stefano Keizers - Erg Heel
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Stefano Battaglia Trio
Bimhuis, Amsterdam
21:00
Stef Woestenenk
De Hip, Deventer
20:00
Stef Kamil Carlens
Doopsgezinde Kerk, Utrecht
Spock's Beard / The Flower Kings
Hedon, Zwolle
Spinvis - in werkelijkheid
Cultura, Ede
SOB x RBE
Bitterzoet, Amsterdam
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Skepta
Annabel, Rotterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Silbersee & Ulrike Quade Company
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Sandra van Nieuwland Human Alien
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Sandra van Nieuwland - Human Alien
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:30
Sabrina Starke
013, Tilburg
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
21:30
Rough Silk (DE)
The Jack, Eindhoven
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Posttheater, Arnhem
20:00
Rene Froger - Favourites in Concert
Deventer Schouwburg, Deventer
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Kampanje, Den Helder
23:00
REGGAE YARD - 7 YEAR ANNIVERSARY
Hedon, Zwolle
21:00
Rebelsurgeons
TivoliVredenburg, Utrecht
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Ray Wilson
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Raw Medicine
Fort33, Leusden
Rapha Pico & The Roots Rockers / The Dubbeez
De Flux, Zaandam
20:00
Racoon
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
21:00
Qurated by Dikke Dennis: Komatsu
Q-Factory, Amsterdam
23:30
Pyke
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Purper - Purper's Passie
Orpheus, Apeldoorn
21:00
Purpendicular
Het Bolwerk, Sneek
23:00
Pina
Corneel, Lelystad
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater De Molen, Beuningen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Overasselt Theater, Overasselt
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Venray, Venray
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Patrick Laureij
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Paint
Paradiso, Amsterdam
20:00
Oriënt Express
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis, Amsterdam
20:00
Op Sterk Water - Een magische kerst
Theater Berkelland, Eibergen
Oldenhermanns - UNSEXED
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Nu of nooit 2018 - Finale
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Nirvana + Alice in Chains, tributes by Bleach + Alice in Veins
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Night Fever
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Nielson
Vorstin, Hilversum
19:00
Nathan Ball
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
23:30
My Friend Television
Vera, Groningen
20:30
Murth Mossel - Pauwer
DeMess, Naarden
20:00
Mnozil Brass - Cirque
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Matroesjka - Brainwash
Theater Hof 88, Almelo
Martijn Kardol - Bang
BREStheater, Brielle
Maartje & Kine - Vibrato
Theater De Tuin, Leusden
Louise Korthals - Alles is er
Theater Piet Mondriaan, Abcoude