Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Doornroosje
Nijmegen
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:00
De Regentenkamer
Den Haag
Lindenberg Theater
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
21:30
Simplon
Groningen
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
C.C. De Herbakker
Eeklo
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Paard
Den Haag
Concertgebouw
Amsterdam
C.C. De Pas
Heesch
21:00
Q-Factory
Amsterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Posttheater
Arnhem
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
30CC/Predikherenkerk
Leuven
20:00
Reflektor
Liège
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Hedon
Zwolle
23:30
Vera
Groningen
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
19:00
Dynamo
Eindhoven
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Theater de Griffioen
Amstelveen
Diligentia
Den Haag
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Agnietenhof
Tiel
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Paradiso
Amsterdam
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
22:00
PopEi
Eindhoven
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Ahoy
Rotterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater De Willem
Papendrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Simplon
Groningen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Botanique
Brussel
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Gigant
Apeldoorn
21:30
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Magasin 4
Brussel
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
18:30
Patronaat
Haarlem
21:30
So What!
Gouda
De Molenberg
Delfzijl
Burgerweeshuis
Deventer
Theater PePijn
Den Haag
22:15
Merleyn
Nijmegen
21:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Paard
Den Haag
22:30
013
Tilburg
Muziekgieterij
Maastricht
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
21:00
Bibelot
Dordrecht
23:00
Spetters
Zoetermeer
20:15
C.C. Achterolmen
Maaseik
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
De Regentenkamer
Den Haag
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
20:30
De Kargadoor
Utrecht
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:30
Theater De Kolk
Assen
Schouwburg Venray
Venray
Lux
Nijmegen
20:30
Vera
Groningen
C.C. Ter Dilft
Bornem
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
Posttheater
Arnhem
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Trix
Antwerpen
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
donderdag 22 februari 2018
Kensington
Doornroosje, Nijmegen
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater de Kappen, Haaksbergen
20:00
Kjetil Mulelid Trio
De Regentenkamer, Den Haag
Leon van der Zanden - Kameleon
Lindenberg Theater, Nijmegen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Marco Lopes - Moedt
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Martijn Koning - Koning te rijk
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Matangi Kwartet
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
21:30
Mulu / Oes
Simplon, Groningen
20:15
Nick & Simon
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Percossa - BAM!
C.C. De Herbakker, Eeklo
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Pieter Derks - Spot
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Plays Atlantic Records
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21:00
Poppy Ackroyd
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Raise the Ace
Paard, Den Haag
Randy Newman
Concertgebouw, Amsterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. De Pas, Heesch
21:00
Rhapsody Queen
Q-Factory, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Posttheater, Arnhem
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Odeon, Zwolle
Sanne Wallis de Vries - Gut
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Son Lux
Melkweg, Amsterdam
20:00
Stef Bos - Kern
30CC/Predikherenkerk, Leuven
20:00
Stef Kamil Carlens
Reflektor, Liège
Stefano Keizers - Erg heel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
STROHM
Hedon, Zwolle
23:30
Stukafeest: Korfbal & meer
Vera, Groningen
20:00
The Chainsmokers
Lotto Arena, Antwerpen
19:00
The Front Bottoms
Dynamo, Eindhoven
20:30
The Quartet
Bimhuis, Amsterdam
20:30
The Tasteless Gentleman
Boerderij, Zoetermeer
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater de Griffioen, Amstelveen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Diligentia, Den Haag
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Trijntje Oosterhuis
Agnietenhof, Tiel
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Wand
Paradiso, Amsterdam
20:30
Yentl & de Boer - Magie
Podium Hoge Woerd, De Meern
vrijdag 23 februari 2018
22:00
10 o’clock heroes
PopEi, Eindhoven
23:00
Adana Twins / Agoria / Miss Melera
Doornroosje, Nijmegen
Ali B - Koorts
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Andre Hazes Jr. / Django Wagner / Henk Dissel / John de Bever / John W
Ahoy, Rotterdam
André Manuel - De Onzen
Kennemer Theater, Beverwijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Willem, Papendrecht
21:00
Avi On Fire / The Howlin'
Bibelot, Dordrecht
20:45
Barbagallo
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
BEAUX / Kita Menari
Simplon, Groningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Billie Eilish
Botanique, Brussel
Björn Riis
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Bleeding Gods
Gigant, Apeldoorn
21:30
Bruut! / Steffen Morrison / Wicked Jazz Sounds
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:00
Bugge Wesseltoft
Simplon, Groningen
20:00
CaboCubaJazz / Dina Medina
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Catfish / Julian Sas
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Clan Of Xymox / The Arch / The Breath Of Life
Magasin 4, Brussel
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
18:30
Complexity Fest
Patronaat, Haarlem
21:30
Cookhouse / Will Whisson
So What!, Gouda
Daniël Arends - De Afterparty
De Molenberg, Delfzijl
Dayna Kurtz
Burgerweeshuis, Deventer
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater PePijn, Den Haag
22:15
De Jeugd Van Tegenwoordig
Merleyn, Nijmegen
21:00
De Likt
Rotown, Rotterdam
20:00
Def Americans
Paard, Den Haag
22:30
Dr. Lektroluv presents Elektric World
013, Tilburg
Eefje De Visser
Muziekgieterij, Maastricht
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Cpunt Theater, Hoofddorp
Emilio Guzman - Kom dan!
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater De Verwachting, Ritthem
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Eva Crutzen - Opslaan Als
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
21:00
Faith: A Tribute to George Michael
Bibelot, Dordrecht
23:00
Fleeky Friday met Famke Louise
Spetters, Zoetermeer
20:15
Frank Boeijen
C.C. Achterolmen, Maaseik
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Friday Night Live! met Simone Pormes
De Regentenkamer, Den Haag
20:15
Gare Du Nord
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
HAEVN
Paradiso, Amsterdam
20:30
Hans Vandenburg / Van Piekeren
De Kargadoor, Utrecht
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Her's
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater De Kolk, Assen
Herman van Veen
Schouwburg Venray, Venray
Huub van der Lubbe SPEELT ‘WAT SPEELT’
Lux, Nijmegen
20:30
Jacqueline Govaert
Vera, Groningen
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Ter Dilft, Bornem
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Kennemer Theater, Beverwijk
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Jeff Heijne, Bea Andrés: Flamenco-Gitaar, Cello & Bas
Beauforthuis, Austerlitz
Jeroen van Merwijk - Lucky
Posttheater, Arnhem
Jeroen Zijlstra - Waterman
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Jhené Aiko
Trix, Antwerpen
Jochen Otten - Troosten
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Jodymoon - All is Waiting
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Joep Onderdelinden - Ooit
Schouwburg Lochem, Lochem