Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
21:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:00
RAI Theater
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Prinsenhof
Best
Posttheater
Arnhem
20:15
Podium Victorie
Alkmaar
19:30
Podium Victorie
Alkmaar
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
12:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
19:00
P60
Amstelveen
21:00
P3
Purmerend
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
21:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Muziekcoöperatie
Meppel
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:30
Molen De Ster
Utrecht
20:00
Metropool Enschede
Enschede
21:00
Metropool
Hengelo
19:30
Metropool
Hengelo
21:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
23:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Little Devil
Tilburg
Lindenberg Theater
Nijmegen
LantarenVenster
Rotterdam
19:30
Kursaal Oostende
Oostende
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Hoftheater
Raalte
20:30
Het Trefpunt
Warmond
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:30
Hedon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
Groene Engel
Oss
20:00
Grenswerk
Venlo
18:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Fluor
Amersfoort
Flint
Amersfoort
Fidei et Arti
Oudenbosch
15:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
De Spot
Middelburg
De Speeldoos
Vught
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
De Pul
Uden
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
De Oosterpoort
Groningen
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
De Muze
Noordwijk
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
00:00
De Kunstgreep
Oostzaan
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
00:00
De hoogte
Winsum
De Helling
Utrecht
De Domijnen
Sittard
De Bosuil
Weert
00:00
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Cultuurcentrum GO
Leerdam
Caserne Fonck
Liège
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:30
Cacaofabriek
Helmond
C.C. Merksem
Merksem
C.C. Deurne
Deurne
20:00
C.C. De Fabriek
Sint-Lievens-Houtem
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
23:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
Boerderij
Zoetermeer
vrijdag 14 december 2018
Iris Hond - Bewogen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Richard Groenendijk - Om Alles!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Leonie Meijer - Hier.
Schaffelaartheater, Barneveld
Arie & Silvester - Wie?!
Schaffelaartheater, Barneveld
21:00
Life's Electric
Rotown, Rotterdam
20:00
Lauryn Hill
Rockhal, Esch zur Alzette
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:00
Şafak Sezer
RAI Theater, Amsterdam
20:00
Schoolly D & DJ Code Money
Q-Factory, Amsterdam
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Prinsenhof, Best
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Posttheater, Arnhem
20:15
Sven Hammond
Podium Victorie, Alkmaar
19:30
DeWolff
Podium Victorie, Alkmaar
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Skeve Hindoe
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
To Live Among Wolves
Podium 't Beest, Goes
20:30
De Fransse Eijkel speelt
Perron-3, Rosmalen
20:30
Joost Spijkers - Spijkers II
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
The Color Purple
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
12:00
Solozang en Opera - Conservatorium Maastrich
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
The Damned and Dirty
Paradiso, Amsterdam
Tamino
Paradiso, Amsterdam
19:00
Véras Fawaz
Paradiso, Amsterdam
20:30
Niekse
Paard, Den Haag
19:00
VAV
P60, Amstelveen
21:00
Damian Wilson
P3, Purmerend
Patrick Laureij
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Lavalu - Solitary High
Orpheus, Apeldoorn
Lebbis - De Bovengrens
Orpheus, Apeldoorn
21:00
The Cosmic Carnival
Nieuwe Nor, Heerlen
20:15
The Bluebirds
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Orgel Vreten
Muziekcoöperatie, Meppel
20:00
Bökkers
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:30
Man From The South
Molen De Ster, Utrecht
20:00
Gallowstreet
Metropool Enschede, Enschede
21:00
EUT
Metropool, Hengelo
19:30
Danny Vera
Metropool, Hengelo
21:00
JP / Tom Harding
Melkweg, Amsterdam
19:30
CKY
Melkweg, Amsterdam
20:15
Asma Lmnawar Tarab Night
Meervaart, Amsterdam
Jan Smit - Met andere woorden
Martiniplaza, Groningen
23:00
Altoooooh!
Luxor Live, Arnhem
21:00
Matthews Southern Comfort
Luxor Live, Arnhem
Buzzcocks
Luxor Live, Arnhem
Trixie Whitley
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Diepenhorst
Little Devil, Tilburg
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Lindenberg Theater, Nijmegen
Sabrina Starke
LantarenVenster, Rotterdam
19:30
Helmut Lotti
Kursaal Oostende, Oostende
Matroesjka - Brainwash
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Thijs Kemperink - Bonje
Hoftheater, Raalte
20:30
The Bird Dogs - Bye Bye Love
Het Trefpunt, Warmond
20:00
Comedy cafe Sneek
Het Bolwerk, Sneek
20:30
De Jeugd Van Tegenwoordig
Hedon, Zwolle
20:00
Magnetic Spacemen / Switch Bones / The Muff
Hedon, Zwolle
21:00
Anthony Joseph
Grounds, Rotterdam
21:00
Leif de Leeuw Band plays the allman brothers band
Groene Engel, Oss
20:00
Delinquent Habits
Grenswerk, Venlo
18:30
Stone Broken
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Altın Gün
Fluor, Amersfoort
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Flint, Amersfoort
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Fidei et Arti, Oudenbosch
15:00
Eindhoven Metal Meeting
Effenaar, Eindhoven
20:00
Calefax - In het hoofd van de Componist
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Prof. Nomad plays The Cure
Duycker, Hoofddorp
20:00
Enge Buren - Vreemde Vogels
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Braaknoot Ensemble / Mauro Pawlowski
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Postmen
De Spot, Middelburg
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Speeldoos, Vught
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Charlotte Gainsbourg
De Roma, Antwerpen
20:00
Bizzey / The Partysquad
De Pul, Uden
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Nielson
De Oosterpoort, Groningen
René van Meurs - Ik beloof niks
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
De Muze, Noordwijk
De Partizanen - Het leven an sich
De Meenthe, Steenwijk
20:15
De Zeve Hemele - Kers op de taart
De Maaspoort, Venlo
00:00
Spinvis - In Werkelijkheid
De Kunstgreep, Oostzaan
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
De Kattendans, Bergeijk
00:00
Dorona Alberti - Käsebrot
De hoogte, Winsum
Tusky
De Helling, Utrecht
Anne-Marie Jung - Ram
De Domijnen, Sittard
Stahlzeit
De Bosuil, Weert
00:00
Gerard van Maasakkers - 40 jaar liedjes
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Murth Mossel - Pauwer
Cultuurcentrum GO, Leerdam
Hooverphonic
Caserne Fonck, Liège
Paceshifters
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:30
Jasper Steverlinck
Cacaofabriek, Helmond
William Boeva - Reset
C.C. Merksem, Merksem
Martijn Kardol - Bang
C.C. Deurne, Deurne
20:00
Harlem Gospel Choir
C.C. De Fabriek, Sint-Lievens-Houtem
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
23:30
Hot Stuff
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Kraak & Smaak
Burgerweeshuis, Deventer
The Doors Alive
Boerderij, Zoetermeer