PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -516
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 22 feb
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theaters Tilburg
Tilburg
Diligentia
Den Haag
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Idea
Soest
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater De Leest
Waalwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Concordia
Enschede
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater Dakota
Den Haag
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Kunstgreep
Oostzaan
De Meenthe
Steenwijk
C.C. De Herbakker
Eeklo
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater 't Speelhuis
Helmond
18:30
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
2
19:00
Dynamo
Eindhoven
19:30
Patronaat
Haarlem
19:30
Paard
Den Haag
Doornroosje
Nijmegen
5
1
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
The Dirty Rabbit
Antwerpen
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Paard
Den Haag
1
20:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Spot
Middelburg
Agnietenhof
Tiel
1
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Toomler Theater
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Paard
Den Haag
20:00
De Regentenkamer
Den Haag
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
013
Tilburg
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Reflektor
Liège
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Kavka
Antwerpen
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
30CC/Predikherenkerk
Leuven
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:15
De Muze
Noordwijk
Doornroosje
Nijmegen
1
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
De Vorstin
Hilversum
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
De Zwerver
Oostende
20:30
De Kleine Willem
Enschede
21:00
't Rozenknopje
Eindhoven
21:00
Simplon
Groningen
21:00
Q-Factory
Amsterdam
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:15
EKKO
Utrecht
21:30
Simplon
Groningen
23:30
Vera
Groningen
vr 23 feb
C.C. Martien van Doorne
Deurne
Munttheater
Weert
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater de Kom
Nieuwegein
Agora Theater Druten
Druten
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Alter Schlachthof
Eupen
Podium Reimerswaal
Rilland
Schouwburg Venray
Venray
De Nieuwe Regentes
Den Haag
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Posttheater
Arnhem
Theater in de Steeg
Den Haag
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Molenberg
Delfzijl
1
Burgerweeshuis
Deventer

donderdag 22 februari 2018

Marc-Marie Huijbregts - Getekend Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Stefano Keizers - Erg heel Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Dayna Kurtz Theaters Tilburg, Tilburg
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Diligentia, Den Haag
Claudia de Breij - Nu Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Fuad Hassen - Held Theater Idea, Soest
Richard Groenendijk - Om alles Theater de Stoep, Spijkenisse
Emilio Guzman - Kom dan! Schouwburg Lochem, Lochem
Billie - Lady Sings the Blues Theater De Leest, Waalwijk
JW Roy Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Cameretten - Finalistentournee 2017 Theater Concordia, Enschede
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko Schouwburg Cuijk, Cuijk
Fresku - Welkom bij de Fresku show Theater Dakota, Den Haag
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Danny Vera De Kunstgreep, Oostzaan
Eva Crutzen - Opslaan Als De Meenthe, Steenwijk
Percossa - BAM! C.C. De Herbakker, Eeklo
Marco Lopes - Moedt Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pieter Derks - Spot Theater 't Speelhuis, Helmond
18:30
Indiestadt Paradiso, Amsterdam
Foto Wand
Wand Paradiso, Amsterdam
2
19:00
The Front Bottoms Dynamo, Eindhoven
19:30
Jacobs Ladder Patronaat, Haarlem
19:30
Raise the Ace Paard, Den Haag
Foto Kensington
Kensington Doornroosje, Nijmegen
5
1
Foto Randy Newman
Randy Newman Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Fleddy Melculy Het Depot, Leuven
20:00
Bilal The Dirty Rabbit, Antwerpen
20:00
Adam & The Relevants / Frank / Yip Roc dB's, Utrecht
20:00
Catfish Paard, Den Haag
1
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Son Lux Melkweg, Amsterdam
20:00
BEAUX De Spot, Middelburg
Foto Trijntje Oosterhuis
Trijntje Oosterhuis Agnietenhof, Tiel
1
20:00
Afterpartees Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:00
Hypergoods / Lisa Nora / Loose Air Sugar Factory, Amsterdam
Kasper van der Laan Toomler Theater, Amsterdam
20:00
Gidge TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
3J'S Paard, Den Haag
20:00
Kjetil Mulelid Trio De Regentenkamer, Den Haag
20:00
STROHM Hedon, Zwolle
20:00
De Kift 013, Tilburg
20:00
Ernst Jansz TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Chainsmokers Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Stef Kamil Carlens Reflektor, Liège
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
As It Is Kavka, Antwerpen
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Stef Bos - Kern 30CC/Predikherenkerk, Leuven
20:15
3J'S TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Nick & Simon Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Matangi Kwartet Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio De Muze, Noordwijk
Foto Jacqueline Govaert
Jacqueline Govaert Doornroosje, Nijmegen
1
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Aynur - Muziekgebouw Eindhoven Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Daniël Arends - De Afterparty Meervaart, Amsterdam
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen Theater De Leest, Waalwijk
20:30
The Quartet Bimhuis, Amsterdam
20:30
The Tasteless Gentleman Boerderij, Zoetermeer
20:30
Afterpartees Effenaar, Eindhoven
20:30
Plays Atlantic Records Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Comedy Cowboys De Vorstin, Hilversum
20:30
Yentl & de Boer - Magie Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Buying the Band Melkweg, Amsterdam
20:30
Rob en Emiel- Blow me away Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Her's De Zwerver, Oostende
20:30
Comedy Night @ De Kleine Willem De Kleine Willem, Enschede
21:00
Aidan / Gildor / Glenn Foreman / Harold K / Rose Marin 't Rozenknopje, Eindhoven
21:00
De Jeugd Van Tegenwoordig Simplon, Groningen
21:00
Rhapsody Queen Q-Factory, Amsterdam
21:00
Barbagallo Luxor Live, Arnhem
21:00
Poppy Ackroyd TivoliVredenburg, Utrecht
21:15
Fire! EKKO, Utrecht
21:30
Mulu / Oes Simplon, Groningen
23:30
Stukafeest: Korfbal & meer Vera, Groningen

vrijdag 23 februari 2018

René van Meurs - Ik beloof niks C.C. Martien van Doorne, Deurne
Leon van der Zanden - Kameleon Munttheater, Weert
Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater De Willem, Papendrecht
Karin Bloemen - Volle Bloei Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Richard Groenendijk - Om alles Theater de Stoep, Spijkenisse
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Agora Theater Lelystad, Lelystad
Fresku - Welkom bij de Fresku show Theater de Kom, Nieuwegein
Emilio Guzman - Kom dan! Agora Theater Druten, Druten
Eva Crutzen - Opslaan Als C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Millionaire Alter Schlachthof, Eupen
William Boeva - Reset Podium Reimerswaal, Rilland
Herman van Veen Schouwburg Venray, Venray
Sarah-Jane De Nieuwe Regentes, Den Haag
Claudia de Breij - Nu Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jeroen van Merwijk - Lucky Posttheater, Arnhem
Stephanie Struijk Theater in de Steeg, Den Haag
Maaike Ouboter Schouwburg Ogterop, Meppel
Daniël Arends - De Afterparty De Molenberg, Delfzijl
1
Dayna Kurtz Burgerweeshuis, Deventer
Pagina -516