Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Paradiso
Amsterdam
16:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
20:00
Hedon
Zwolle
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
20:15
De Helling
Utrecht
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
Botanique
Brussel
Paard
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Hedon
Zwolle
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Scheldetheater
Terneuzen
Melkweg
Amsterdam
20:15
Area 51 Skatepark
Eindhoven
Merleyn
Nijmegen
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Botanique
Brussel
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Meervaart
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
013
Tilburg
20:00
AFAS Live
Amsterdam
Het Kielzog
Hoogezand
Theater de Kom
Nieuwegein
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Trix
Antwerpen
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
NEST
Gent
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
P60
Amstelveen
Scheldetheater
Terneuzen
22:15
Paradiso
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Meervaart
Amsterdam
De Weijer
Boxmeer
Schouwburg Het Park
Hoorn
21:00
't Rozenknopje
Eindhoven
Melkweg
Amsterdam
De Roma
Antwerpen
20:15
Cultura
Ede
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Paradiso
Amsterdam
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
12:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:15
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Leidse Schouwburg
Leiden
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Paard
Den Haag
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Paradiso
Amsterdam
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Theater de Spiegel
Zwolle
Posttheater
Arnhem
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Huiskamerconcerten Rotterdam
Rotterdam
20:30
Stathe
Utrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
21:00
Rotown
Rotterdam
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
19:00
Melkweg
Amsterdam
21:30
Vera
Groningen
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Lieve Vrouwe Theater
Amersfoort
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Paard
Den Haag
20:00
dB's
Utrecht
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
zondag 18 februari 2018
20:00
Tom James
Paradiso, Amsterdam
16:00
Voor Het Zingen De Kerk In
Paradiso, Amsterdam
20:00
Will Samson + Josefien Deloof
Mezz, Breda
20:00
Wucan
Hedon, Zwolle
maandag 19 februari 2018
Belle and Sebastian
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
De Jeugd Van Tegenwoordig
Rotown, Rotterdam
20:15
Hollie Cook
De Helling, Utrecht
Imagine Dragons
Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
Lewis Capaldi
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Leyya
Sugar Factory, Amsterdam
Marmozets
Melkweg, Amsterdam
20:00
PartyNextDoor
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
Planteijdt, Spanjers en Dijsseldonk
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Simple Minds
Paradiso, Amsterdam
Superorganism
Botanique, Brussel
dinsdag 20 februari 2018
Algiers
Paard, Den Haag
20:15
Ali B - Koorts
Diligentia, Den Haag
20:00
Alien Ant Farm
Hedon, Zwolle
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Scheldetheater, Terneuzen
Billie Eilish
Melkweg, Amsterdam
20:15
De Jeugd Van Tegenwoordig
Area 51 Skatepark, Eindhoven
Hollie Cook
Merleyn, Nijmegen
Huub van der Lubbe SPEELT ‘WAT SPEELT’
Theater Bouwkunde, Deventer
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Lewis Capaldi
Botanique, Brussel
20:15
Nick & Simon
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Meervaart, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Russ
013, Tilburg
20:00
Russell Brand
AFAS Live, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut
Het Kielzog, Hoogezand
Sarah-Jane
Theater de Kom, Nieuwegein
Superorganism
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Zonder verdoving
Schouwburg Cuijk, Cuijk
woensdag 21 februari 2018
155 / Artvark / Binkbeats Pulse
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Alan Walker
Trix, Antwerpen
22:00
Algiers
Merleyn, Nijmegen
20:15
Ali B - Koorts
Diligentia, Den Haag
20:00
Andrew Hung
NEST, Gent
20:00
Autobahn / Partisan
Patronaat, Haarlem
20:30
Band of Friends
P60, Amstelveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Scheldetheater, Terneuzen
22:15
Bilal
Paradiso, Amsterdam
Carole King - A Natural Woman - Esther Groenenberg
Theater De Veste, Delft
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
Dayna Kurtz
De Weijer, Boxmeer
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Schouwburg Het Park, Hoorn
21:00
Demi Knight Band / Maria & The Bandit
't Rozenknopje, Eindhoven
Dreamcatcher
Melkweg, Amsterdam
Eefje De Visser
De Roma, Antwerpen
20:15
Emilio Guzman - Kom dan!
Cultura, Ede
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Agnietenhof, Tiel
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Eva Crutzen - Opslaan Als
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Frank Boeijen
Schouwburg Ogterop, Meppel
Herman van Veen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Huub van der Lubbe SPEELT ‘WAT SPEELT’
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Jamila Woods
Paradiso, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Johan Goossens - Vlam
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Karin Bloemen - Volle Bloei
Parktheater, Eindhoven
20:00
Kern
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Lebbis - De Bovengrens
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Louane
Ancienne Belgique (AB), Brussel
12:30
Lunchconcert: Mario Miguel Rey
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:15
Maaike Ouboter
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Leidse Schouwburg, Leiden
Martijn Koning - Koning te rijk
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Nick & Simon
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Paardcafé: Projazz presents Jerôme Hol Trio
Paard, Den Haag
Percossa - BAM!
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Pieter Derks - Spot
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Pink Floyd Project
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Pinkpop Persconferentie 2018
Paradiso, Amsterdam
20:15
Prince Tribute Band
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Reiger
Burgerweeshuis, Deventer
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Spiegel, Zwolle
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Posttheater, Arnhem
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Spinvis / St. Maane
Huiskamerconcerten Rotterdam, Rotterdam
20:30
Stathe Sessie: Blue Marble (EP release)
Stathe, Utrecht
Stefano Keizers - Erg heel
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
21:00
The Molochs
Rotown, Rotterdam
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Kerkrade, Kerkrade
19:00
VanWyck
Melkweg, Amsterdam
21:30
Wand
Vera, Groningen
20:00
Zonder verdoving
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
donderdag 22 februari 2018
155 / Artvark / Binkbeats Pulse
Lieve Vrouwe Theater, Amersfoort
20:15
3J'S
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
3J'S
Paard, Den Haag
20:00
Adam & The Relevants / Frank / Yip Roc
dB's, Utrecht
20:30
Afterpartees
Effenaar, Eindhoven
20:00
Afterpartees
Blue Collar Hotel, Eindhoven