PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -513
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
ma 17 dec
20:00
Gigant
Apeldoorn
3
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
1
di 18 dec
Theaterhotel Almelo
Almelo
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
DeLaMar
Amsterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
00:00
Theater De Lievekamp
Oss
Het Musiater
Zevenaar
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
Het Klooster
Woerden
Theater De Klinker
Winschoten
1
00:00
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
14:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
1
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
The Rock Station
Reuver
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
wo 19 dec
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Singer Theater
Laren
Junushoff Theater
Wageningen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater De Lievekamp
Oss
Dok6
Panningen
De Meenthe
Steenwijk
Theater De Boerderij
Huizen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Flint
Amersfoort
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Pitboel Theater
Sittard
DeLaMar
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Zaantheater
Zaandam
Theater PePijn
Den Haag
AINSI
Maastricht
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Het Klooster
Woerden
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater De Leest
Waalwijk
Martiniplaza
Groningen
Meervaart
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Theater De Willem
Papendrecht
19:30
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
2
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
De Vorstin
Hilversum
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
1
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
Cacaofabriek
Helmond
2
21:00
ACU
Utrecht
1
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Paardcafe
Den Haag
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
22:00
Merleyn
Nijmegen
do 20 dec
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Orpheus
Apeldoorn

maandag 17 december 2018

20:00
Ensiferum / Trio de Facto Gigant, Apeldoorn
3
20:00
A Christmas Carol Concert Martiniplaza, Groningen
20:00
Harlem Gospel Choir Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:15
Jan Smit - Met andere woorden Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018 Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Hari Kondabolu Boom Chicago, Amsterdam
Foto YG
YG Paradiso, Amsterdam
1

dinsdag 18 december 2018

Ton Kas - Kakmaker Theaterhotel Almelo, Almelo
Brigitte Kaandorp - Eh... Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Thomas Acda - Motel DeLaMar, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
00:00
Tania Kross - Kross2000 Theater De Lievekamp, Oss
Ali B - Koorts Het Musiater, Zevenaar
Spinvis - In Werkelijkheid Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Mathilde Santing - Renaissance Het Klooster, Woerden
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Theater De Klinker, Winschoten
1
00:00
Amazing Stroopwafels - Hiero Theater Peeriscoop, Gorinchem
Martijn Kardol - Bang Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Isala Theater, Capelle aan den IJssel
14:30
Gerhardt / Peter faber Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Harlem Gospel Choir Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
The African Mamas - Christmas under African Skies Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Rhye TivoliVredenburg, Utrecht
Foto Luwten
Luwten TivoliVredenburg, Utrecht
1
20:00
philharmonie zuidnederland - Scandinavische Kerst Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Something Blue ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Clara Zoerbier / Jack Vinders - Krismesselerei Theater Kerkrade, Kerkrade
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Meervaart, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018 Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
The Bird Dogs - Bye Bye Love Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Sandra van Nieuwland Human Alien Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Ananazz + Funk It Up Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Ismena Goossen The Rock Station, Reuver
20:30
Ulrike Quade Company/Silbersee - Dorian Gray Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

woensdag 19 december 2018

Erik van Muiswinkel - De Oplossing Theater Geert Teis, Stadskanaal
Pieter Derks - Voor wat het waard is Singer Theater, Laren
Peter Pannekoek - Later was alles beter Junushoff Theater, Wageningen
Martijn Koning - Koning van de dieren Theater de Stoep, Spijkenisse
Martijn Kardol - Bang Agora Theater Lelystad, Lelystad
Brigitte Kaandorp - Eh... Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Patrick Laureij Theater De Lievekamp, Oss
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Dok6, Panningen
Matroesjka - Brainwash De Meenthe, Steenwijk
Eric Vaarzon Morel Theater De Boerderij, Huizen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Freek de Jonge - De Suppoost Flint, Amersfoort
Oldenhermanns - UNSEXED Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Arie Vuyk - Oudejaarsconference Pitboel Theater, Sittard
Thomas Acda - Motel DeLaMar, Amsterdam
Louise Korthals - Alles is er Theater de Purmaryn, Purmerend
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 Zaantheater, Zaandam
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat Theater PePijn, Den Haag
William Boeva - Reset AINSI, Maastricht
00:00
Jasper van Kuijk - Janus Theater De Leest, Waalwijk
Anne-Marie Jung - Ram De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Het Klooster, Woerden
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018 Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Theater De Leest, Waalwijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Martiniplaza, Groningen
Ton Kas - Kakmaker Meervaart, Amsterdam
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Jan Beuving - Rotatie Theater De Willem, Papendrecht
19:30
Spinvis Paradiso, Amsterdam
Foto All That Remains
All That Remains Melkweg, Amsterdam
2
20:00
Kraantje Pappie Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Weihnachts-Oratorium - Il Gardellino Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
The African Mamas - Christmas under African Skies Orpheus, Apeldoorn
20:00
Jack Vinders - Clara Zoerbier/ Krismesselerei Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Purper - Purper's Passie Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Lanz Paradiso, Amsterdam
20:00
Ellen ten Damme - Paris - Berlin Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Sabrina Starke Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:00
Ali B - Koorts Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Rosemary & Garlic Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:00
Jan Smit - Met andere woorden Theater de Spiegel, Zwolle
Efe Erdem Quintet & Lady Shaynah De Vorstin, Hilversum
20:15
De Jeugd Van Tegenwoordig TivoliVredenburg, Utrecht
Foto The Bluebirds
The Bluebirds Leidse Schouwburg, Leiden
1
20:15
Still Collins - The very best of Phil Collins and Genesis Markant Uden, Uden
20:15
Stanley en de Menzo's De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Lakshmi - Adem De Maaspoort, Venlo
20:30
Suzan Seegers - SuuS zingt… uch de kerst in! Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Alex Roeka - En toen ineens Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Mensen Zeggen Dingen EKKO, Utrecht
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018 Parktheater, Eindhoven
20:30
DOX & Black sheep can fly - In het hol van de Leeuw Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Marc Sinan & Oğuz Büyükberber Bimhuis, Amsterdam
20:30
Nits Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Theaters Tilburg, Tilburg
Foto Geoff Tate
Geoff Tate Cacaofabriek, Helmond
2
21:00
It It Anita ACU, Utrecht
1
21:00
The Grey Pants Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Kid Simius Paradiso, Amsterdam
21:00
Max Meser Paardcafe, Den Haag
21:00
Melle de Boer Burgerweeshuis, Deventer
22:00
EUT Merleyn, Nijmegen

donderdag 20 december 2018

Lebbis - De Bovengrens Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Ali B - Koorts Orpheus, Apeldoorn
Pagina -513