Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
dB's
Utrecht
Spant!
Bussum
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Jan van Besouw
Goirle
C.C. Guldenberg
Wevelgem
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Toomler Theater
Amsterdam
12:30
Patronaat
Haarlem
14:00
Plato / Boekhandel Praamstra
Deventer
17:00
Mansion24
Apeldoorn
18:30
Trinitatiskapel
Dordrecht
Dynamo
Eindhoven
19:00
Musykfabryk
Heerenveen
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Paard
Den Haag
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Effenaar
Eindhoven
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Bibelot
Dordrecht
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
J.C. De Bunker
Gemert
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Le Forum
Liège
20:00
Wesopa Weesp
Weesp
20:00
EKKO
Utrecht
20:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
De Meester
Almere
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
De Bres
Leeuwarden
20:00
De Woeste Wieven
Diepenheim
Burcht
Zaandam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Cultura
Ede
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:15
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
20:15
Podium Victorie
Alkmaar
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Bon theater
Medemblik
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
De Regentenkamer
Den Haag
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Oefenbunker
Landgraaf
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Iduna
Drachten
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
De Pul
Uden
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:30
De Bosuil
Weert
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
AINSI
Maastricht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Artishock
Soest
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater De Molen
Beuningen
20:30
Theater De Kik
Elst
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Muziekgieterij
Maastricht
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
The Jack
Eindhoven
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
Manifesto
Hoorn
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
't Rozenknopje
Eindhoven
21:30
P3
Purmerend
21:30
LOLA050
Groningen
22:00
Vera
Groningen
zaterdag 24 februari 2018
Jochen Otten - Troosten
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
The Midnight Ghost Train
dB's, Utrecht
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Spant!, Bussum
Cameretten - Finalistentournee 2017
De Schattelijn, Geertruidenberg
Vreemde Kostgangers
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater De Lievekamp, Oss
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
William Boeva - Reset
Jan van Besouw, Goirle
Percossa - BAM!
C.C. Guldenberg, Wevelgem
Huub van der Lubbe SPEELT ‘WAT SPEELT’
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Kasper van der Laan
Toomler Theater, Amsterdam
12:30
Complexity Fest
Patronaat, Haarlem
14:00
Stephanie Struijk
Plato / Boekhandel Praamstra, Deventer
17:00
Stephanie Struijk
Mansion24, Apeldoorn
18:30
Charles Henri Maulini / David Ahlen / Fieldhead
Trinitatiskapel, Dordrecht
Despised Icon
Dynamo, Eindhoven
19:00
From The Heart / Krupskaya / Massive Assault / My Minds Mine / Swim or
Musykfabryk, Heerenveen
19:30
Frank McComb
Melkweg, Amsterdam
19:30
Barbagallo
Melkweg, Amsterdam
19:45
Mary Black
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Dayna Kurtz
TivoliVredenburg, Utrecht
Kensington
Paard, Den Haag
20:00
'Star'. The Lating Side of Earth, Wind & Fire
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Bettie Serveert
Effenaar, Eindhoven
20:00
Maaike Ouboter
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
philharmonie zuidnederland: Dmitri Liss eert Sibelius, Stian Westerhui
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Huub van der Lubbe, Pop aan de Parade
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Maan
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Rhapsody
Trix, Antwerpen
20:00
Catfish
Bibelot, Dordrecht
Clean Pete
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Broederliefde
Het Depot, Leuven
20:00
Hommage aan George Harrison
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
Non-Alignment Pact / Palais Ideal
J.C. De Bunker, Gemert
20:00
Joon Moon
Botanique, Brussel
20:00
Keen'V
Le Forum, Liège
20:00
Saskia Laroo Band
Wesopa Weesp, Weesp
20:00
Uncloud Festival
EKKO, Utrecht
20:00
A Song Journey
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
20:00
Get Lit - met o.a. Dani, Rollàn en Sepa
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Meesterlijk Metaal XXVII
De Meester, Almere
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Zsa Zsa Su!
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
J R&B / Sequens
De Bres, Leeuwarden
20:00
Esther de Jong
De Woeste Wieven , Diepenheim
Samantha Steenwijk
Burcht, Zaandam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
LOS - VAST
Cultura, Ede
20:15
Taurus Quartet
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
20:15
Skotwal
Podium Victorie, Alkmaar
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Prince Tribute Band
De Maaspoort, Venlo
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Bon theater, Medemblik
20:15
Martijn Kardol
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Karsu
Theater De Veste, Delft
20:15
Billie - Lady Sings the Blues
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Basily Gipsy Band
De Regentenkamer, Den Haag
20:30
Beets, Bennink, Herman & Jacobs
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Memphis Maniacs
Effenaar, Eindhoven
20:30
Jodymoon - All is Waiting
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Avi On Fire / The Howlin'
Oefenbunker, Landgraaf
20:30
The Pilgrims
Metropool, Hengelo
20:30
De Kift
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Bertus Borgers & The Young Retro's
Iduna, Drachten
20:30
Nightmares on Wax
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Roxeanne Hazes
De Pul, Uden
20:30
Xavier Pamplona Septet
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:30
NemQ
De Bosuil, Weert
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Verheyen / Copland / Gress / Hart
Bimhuis, Amsterdam
20:30
PopPunkFest
Vorstin, Hilversum
20:30
Drive By Wire
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Matangi Kwartet
AINSI, Maastricht
20:30
Silje Nergaard
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Björn Riis
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Richard van Bergen & Rootbag
Artishock, Soest
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater De Molen, Beuningen
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater De Kik, Elst
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Posttheater, Arnhem
20:30
The Ones to Blame
Boerderij, Zoetermeer
20:45
Blues & Roots Night: Baker & Ford / H.O.S. / T-99
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Tjens Matic
Muziekgieterij, Maastricht
21:00
Rhapsody Queen
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Komatsu
The Jack, Eindhoven
21:00
Yung Internet
Rotown, Rotterdam
21:00
Mad Dogs & English Band
Manifesto, Hoorn
21:00
Tape Toy
Altstadt, Eindhoven
21:00
Colorwave / The Interns
Metropool, Hengelo
21:00
Oghene Kologbo OKB
Grounds, Rotterdam
21:00
Aidan & the Wild Louis Coupe (UK) Judy Blank
't Rozenknopje, Eindhoven
21:30
Ali B met Live band
P3, Purmerend
21:30
10e Editie Blues Tour Groningen: Matt T Mahony
LOLA050, Groningen
22:00
The Babe Rainbow
Vera, Groningen