Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater PePijn
Den Haag
Theater Sneek
Sneek
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Toomler Theater
Amsterdam
18:30
Trinitatiskapel
Dordrecht
20:00
Trix
Antwerpen
23:00
Utopia Cascade
Zoeterwoude
23:30
Vera
Groningen
22:00
Vera
Groningen
20:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Wesopa Weesp
Weesp
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
ZIMIHC theater Wittevrouwen
Utrecht
15:30
Amstelkerk
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
11:00
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
Bimhuis
Amsterdam
14:30
Boerderij
Zoetermeer
11:00
C.C. Achterolmen
Maaseik
15:30
Cacaofabriek
Helmond
Chassé Theater
Breda
20:15
Cultura
Ede
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
15:30
De Bosuil
Weert
20:15
De Helling
Utrecht
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Pul
Uden
15:00
De Regentenkamer
Den Haag
20:30
De Toegift
Den Hoorn
20:30
De Zwerver
Oostende
19:45
Duycker
Hoofddorp
19:00
Dynamo
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
15:00
Gebr. De Nobel
Leiden
16:15
Gigant
Apeldoorn
20:00
Grand Cafe Carambole
Winschoten
18:00
Grenswerk
Venlo
12:30
Grounds
Rotterdam
20:00
Het Nieuwe Dijkhuis
Doetinchem
16:00
Het Tijdelijke Verblijf
Rutten
16:00
Huistheater De Steenakker
Haps
15:00
Meervaart
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
18:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
12:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
15:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:30
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
13:00
PopEi
Eindhoven
15:00
Porgy en Bess
Terneuzen
15:30
Roepaen
Ottersum
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:00
Sugar Factory
Amsterdam
15:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
22:00
AFAS Live
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
De Doelen
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:00
Merleyn
Nijmegen
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Vorstin
Hilversum
013
Tilburg
20:30
AINSI
Maastricht
19:30
Baroeg
Rotterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Botanique
Brussel
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:30
De Spot
Middelburg
Diligentia
Den Haag
EKKO
Utrecht
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Kopstootbar
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Lotto Arena
Antwerpen
zaterdag 24 februari 2018
20:30
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Karsu
Theater De Veste, Delft
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater De Willem, Papendrecht
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater PePijn, Den Haag
Pieter Derks - Spot
Theater Sneek, Sneek
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Martijn Kardol
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Silje Nergaard
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Dayna Kurtz
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Mary Black
TivoliVredenburg, Utrecht
Kasper van der Laan
Toomler Theater, Amsterdam
18:30
Charles Henri Maulini / David Ahlen / Fieldhead
Trinitatiskapel, Dordrecht
20:00
Rhapsody
Trix, Antwerpen
23:00
Wazig met Famke Louise
Utopia Cascade, Zoeterwoude
23:30
OOO
Vera, Groningen
22:00
The Babe Rainbow
Vera, Groningen
20:30
PopPunkFest
Vorstin, Hilversum
20:00
Saskia Laroo Band
Wesopa Weesp, Weesp
20:00
Huub van der Lubbe, Pop aan de Parade
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:15
Taurus Quartet
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
Hommage aan George Harrison
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Zaantheater, Zaandam
20:00
Zsa Zsa Su!
Ziggo Dome, Amsterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
ZIMIHC theater Wittevrouwen, Utrecht
zondag 25 februari 2018
15:30
Matangi Kwartet
Amstelkerk, Amsterdam
20:00
RY X
Ancienne Belgique (AB), Brussel
11:00
Meezingochtend
Beauforthuis, Austerlitz
20:30
Fred Frith Solo
Bimhuis, Amsterdam
14:30
SoulworkXx
Boerderij, Zoetermeer
11:00
Dirk Scheele - Feest!!!
C.C. Achterolmen, Maaseik
15:30
Reminder
Cacaofabriek, Helmond
Clouseau
Chassé Theater, Breda
20:15
Joke Bruijs / The Ramblers
Cultura, Ede
14:15
Erwin Rommert Weerstra / Matteo Costanzi
D' Engelenburgh, Fijnaart
15:30
Catfish / Joost de Lange / The Stevie Nimmo Trio
De Bosuil, Weert
20:15
Loney Dear
De Helling, Utrecht
20:30
Vreemde Kostgangers
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Rhapsody Queen
De Pul, Uden
15:00
Hans Braber Trio ft. Patricia Wisse
De Regentenkamer, Den Haag
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
De Toegift, Den Hoorn
20:30
The Molochs + Danny Blue & The Old Socks
De Zwerver, Oostende
19:45
Damnations Day / POEM
Duycker, Hoofddorp
19:00
Backtrack
Dynamo, Eindhoven
20:00
Naked Song apresents... Stef Kamil Carlens
Effenaar, Eindhoven
15:00
Rhapsody Queen
Gebr. De Nobel, Leiden
16:15
Sheewawah
Gigant, Apeldoorn
20:00
Sweet Bourbon & The Bourbonnettes
Grand Cafe Carambole, Winschoten
18:00
Ben Heights
Grenswerk, Venlo
12:30
An Easy Sunday: Red Herring
Grounds, Rotterdam
20:00
Dayna Kurtz
Het Nieuwe Dijkhuis, Doetinchem
16:00
Moo Sessions #14 // Esther de Jong
Het Tijdelijke Verblijf, Rutten
16:00
Son of Town Hall
Huistheater De Steenakker, Haps
15:00
Muziekpodium Live
Meervaart, Amsterdam
19:00
Amartey
Melkweg, Amsterdam
18:00
Stage Experience Februari 2018 #1/1
Muziekcafé Helmond, Helmond
12:00
Hamlet Piano Trio
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
15:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Heroes: Grandmaster Flash
Paard, Den Haag
20:30
Adam Barnes
Paradiso, Amsterdam
Samba Sunday
Paradiso, Amsterdam
The Babe Rainbow
Patronaat, Haarlem
13:00
Nieuw akoestisch Peil
PopEi, Eindhoven
15:00
Van Talud
Porgy en Bess, Terneuzen
15:30
Walt Wilkins & the Mystiqueros
Roepaen, Ottersum
20:00
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:00
Hak Baker
Sugar Factory, Amsterdam
15:00
Jodymoon - All is Waiting
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Lecrae
Tolhuistuin, Amsterdam
maandag 26 februari 2018
22:00
Luka
AFAS Live, Amsterdam
Elbow
AFAS Live, Amsterdam
Randy Newman
De Doelen, Rotterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Ali B - Koorts
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Clouseau
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:00
Here Lies Man
Merleyn, Nijmegen
21:00
Walt Wilkins & the Mystiqueros
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Susanne Sundfør
Paradiso, Amsterdam
20:00
Slow Leaves
Paradiso, Amsterdam
20:00
Catfish
Paradiso, Amsterdam
20:00
Dayna Kurtz
Patronaat, Haarlem
dodie
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Bugge Wesseltoft
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Abba Gold
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Omri Tindal
Vorstin, Hilversum
dinsdag 27 februari 2018
Saxon
013, Tilburg
20:30
Amsterdam Klezmer Band - Septacost
AINSI, Maastricht
19:30
Dj CO2 / Justin Sullivan
Baroeg, Rotterdam
20:30
Loney Dear
Bitterzoet, Amsterdam
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Here Lies Man
Botanique, Brussel
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:30
Stukafest afterparty
De Spot, Middelburg
Richard Groenendijk - Om alles
Diligentia, Den Haag
Khruangbin
EKKO, Utrecht
20:15
Billie - Lady Sings the Blues
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
RY X
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
EP Release Jasper Schalks
Kopstootbar, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Leidse Schouwburg, Leiden
Elbow
Lotto Arena, Antwerpen