Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Flux
Zaandam
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Nieuwe Regentes
Den Haag
De Oude Veiling
Aalsmeer
De Pul
Uden
De Schakel
Gilze
DNK
Assen
Effenaar
Eindhoven
Flanders Expo
Gent
Flanders Expo
Gent
Flanders Expo
Gent
Haarlem Blues Club
Haarlem
Het Bolwerk
Sneek
Het Wennekerpand
Schiedam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Koepelkerk
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kursaal Oostende
Oostende
La Madeleine
Brussel
Little Devil
Tilburg
Lux
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Mezz
Breda
Musis
Arnhem
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Neushoorn
Leeuwarden
P3
Purmerend
Paard
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Podium Victorie
Alkmaar
Q-Factory
Amsterdam
Rockhal
Esch zur Alzette
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
Studio de Bakkerij
Rotterdam
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Veste
Delft
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater Walhalla
Rotterdam
Thuishaven (festivalterrein)
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Trix
Antwerpen
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
AFAS Circustheater
Scheveningen
Agnietenhof
Tiel
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Botanique
Brussel
Bourla
Antwerpen
Café de Cactus
Hengelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
De Oosterpoort
Groningen
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Het Depot
Leuven
Koninklijk Circus
Brussel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater De Lievekamp
Oss
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
013
Tilburg
AFAS Live
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
Bitterzoet
Amsterdam
Boom Chicago
Amsterdam
Botanique
Brussel
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Capitole
Gent
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
De Roma
Antwerpen
DeLaMar
Amsterdam
Gebr. De Nobel
Leiden
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Musiater
Zevenaar
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Lotto Arena
Antwerpen
Markant Uden
Uden
Meervaart
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
Neushoorn
Leeuwarden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
zondag 22 maart 2020
I Grade Dub
De Flux, Zaandam
Fay Claassen
De Harmonie, Leeuwarden
Stef Bos - Tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
The Soul Preacher - Intense En Opzwepende Theatershow
De Nieuwe Regentes, Den Haag
Lynne Hanson
De Oude Veiling, Aalsmeer
Made in Purple
De Pul, Uden
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Schakel, Gilze
Marcel Hensema - Alles in de hens
DNK, Assen
De Jeugd Van Tegenwoordig
Effenaar, Eindhoven
K3
Flanders Expo, Gent
K3
Flanders Expo, Gent
K3
Flanders Expo, Gent
Tomi Leino Band
Haarlem Blues Club, Haarlem
Montis, Goudsmit en Directie
Het Bolwerk, Sneek
Sven Ratzke - Where are we now
Het Wennekerpand, Schiedam
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Rayen Panday - Trigger
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Geerten van de Wetering / Matthijs Koene
Koepelkerk, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Symfonie Orkest Vlaanderen
Kursaal Oostende, Oostende
Eden (IE)
La Madeleine, Brussel
Morast (D) + Evil Warriors (D) + VIIHB (Seven Houses Burn)
Little Devil, Tilburg
Dayna Kurtz / Robert Maché
Lux, Nijmegen
La Famiglia
Melkweg, Amsterdam
Edwin Evers Band
Melkweg, Amsterdam
Ben Fero
Melkweg, Amsterdam
Boris van der Lek eert Deelder - afgelast
Mezz, Breda
Sara Kroos - Verte
Musis, Arnhem
Urban Heat
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Friejam presents: Mr. Right
Neushoorn, Leeuwarden
Rootsriders
P3, Purmerend
Hallo Venray
Paard, Den Haag
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Parktheater, Eindhoven
Magda Mendes - Oliveiras
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Wies en De Liefde Albumpresentatie
Podium Victorie, Alkmaar
The Three Degrees
Q-Factory, Amsterdam
Scarlxrd
Rockhal, Esch zur Alzette
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Je Bent Wie Je Band
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Opera de Parelvissers (Tatarstan)
Schouwburg Het Park, Hoorn
Marten de Paepe
Studio de Bakkerij, Rotterdam
Maria de Fátima - Nacht in Lissabon
Theater de Bussel, Oosterhout
Buurman en Buurman gaan kamperen
Theater De Veste, Delft
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Jim White
Theater Walhalla, Rotterdam
Thuishaven Winter: Dimitri / Prunk
Thuishaven (festivalterrein), Amsterdam
Chick Corea
TivoliVredenburg, Utrecht
Jazz Orchestra of the Concertgebouw
TivoliVredenburg, Utrecht
Rex Orange County
Trix, Antwerpen
Calling Occupants: Eyes Of Albion (UK) + Unkh
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Duo Mader/Papandreopoulos
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Jeroen Zijlstra - Ja!zzzijlstraz
Zaantheater, Zaandam
maandag 23 maart 2020
Fred van Leer - Leer van Fred Live
AFAS Circustheater, Scheveningen
Najib Amhali - Waar was ik?
Agnietenhof, Tiel
Bombay Bicycle Club
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Scarlxrd
Botanique, Brussel
Chelsea Wolfe - Birth of Violence akoestisch
Bourla, Antwerpen
Malford Milligan & The Southern Aces
Café de Cactus, Hengelo
Stef Bos - Tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Numero Uno
De Meenthe, Steenwijk
Oleta Adams
De Oosterpoort, Groningen
Accademia Del Piacere / Nuria Rial
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
DeLaMar, Amsterdam
Signum Quartett
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Shht
Het Depot, Leuven
Agnes Obel
Koninklijk Circus, Brussel
Jett Rebel
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Meervaart, Amsterdam
Alchemist
Melkweg, Amsterdam
Little Dragon
Melkweg, Amsterdam
Jim White
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Opera de Parelvissers (Tatarstan)
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Sasha Velour
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
The Analogues
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater De Lievekamp, Oss
Rowwen Heze
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
dinsdag 24 maart 2020
Scarlxrd
013, Tilburg
Floor Jansen
AFAS Live, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Agnietenhof, Tiel
Shafiq Husayn
Bitterzoet, Amsterdam
Alex Borstein & The Amstergang
Boom Chicago, Amsterdam
Lous and the Yakuza
Botanique, Brussel
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Ludovico Einaudi
Capitole, Gent
Corrie Van Binsbergen / Frédérique Spigt - Stukjes
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jim White
De Oosterpoort, Groningen
The Dead South
De Roma, Antwerpen
Huub Stapel - Het Huwelijk
DeLaMar, Amsterdam
Anvil
Gebr. De Nobel, Leiden
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
Goudse Schouwburg, Gouda
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Het Musiater, Zevenaar
René van Meurs - Hunkert
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Oleta Adams
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
The 1975
Lotto Arena, Antwerpen
Daan Boom - De Eerste
Markant Uden, Uden
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Meervaart, Amsterdam
FLETCHER
Melkweg, Amsterdam
Roos van Nijmegen Voorronde 1
Merleyn, Nijmegen
Interstellar Perception
Neushoorn, Leeuwarden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam