Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
DeLaMar
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
14:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Effenaar
Eindhoven
00:00
Flint
Amersfoort
16:15
Gigant
Apeldoorn
Goudse Schouwburg
Gouda
12:30
Grounds
Rotterdam
20:15
Hedon
Zwolle
15:15
Jeruzalemkerk
Amsterdam
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
14:00
Koninklijk Circus
Brussel
11:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:30
Luxor Live
Arnhem
15:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Paard
Den Haag
15:00
Paard
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradox
Tilburg
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
15:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Vorstin
Hilversum
15:00
Zuiderparktheater
Den Haag
20:00
Brebl
Nijmegen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Peppel
Zeist
18:15
Dynamo
Eindhoven
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Paard
Den Haag
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
23:00
013
Tilburg
20:00
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
15:00
De Duif
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
11:30
De Maaspoort
Venlo
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Gryphus
Vierlingsbeek
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
18:00
Meervaart
Amsterdam
23:00
Merleyn
Nijmegen
15:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Poppodium Volt
Sittard
15:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
14:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
15:00
Zaantheater
Zaandam
13:30
013
Tilburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Bimhuis
Amsterdam
BIRD
Rotterdam
21:00
Cacaofabriek
Helmond
Chassé Theater
Breda
00:00
Chassé Theater
Breda
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Grenswerk
Venlo
20:30
Hedon
Zwolle
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
19:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
17:00
Oostblok
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Spirit of 66
Verviers
00:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
19:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
00:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Agnietenhof
Tiel
00:00
AINSI
Maastricht
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
00:00
C.C. Den Herd
Bladel
zondag 23 december 2018
20:00
Knight of the Guitar II
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Soweto Gospel Choir
De Oosterpoort, Groningen
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
Clean Pete
Doornroosje, Nijmegen
14:00
Kerstconcert
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
De Jeugd Van Tegenwoordig
Effenaar, Eindhoven
00:00
Tania Kross - Kross2000
Flint, Amersfoort
16:15
Mummy's A Tree
Gigant, Apeldoorn
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Goudse Schouwburg, Gouda
12:30
An Easy Sunday
Grounds, Rotterdam
20:15
Symfo Classics
Hedon, Zwolle
15:15
Dessy Radeva / Merel Huizinga
Jeruzalemkerk, Amsterdam
20:00
KERST MET DANIEL KIST
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
14:00
Le Show de Noël
Koninklijk Circus, Brussel
11:00
Le Show de Noël
Koninklijk Circus, Brussel
20:30
Top 2000 Live Band avond show
Luxor Live, Arnhem
15:00
Top 2000 Live Band middag show
Luxor Live, Arnhem
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Meervaart, Amsterdam
20:00
Death Alley
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
You Win Again – Celebrating The Music of The Bee Gees
Paard, Den Haag
15:00
Christine Ott
Paard, Den Haag
20:00
Danny Vera
Paradiso, Amsterdam
19:00
Samira’s Blues
Paradiso, Amsterdam
20:00
De Raad van Toezicht
Paradox, Tilburg
20:00
Jasper Steverlinck
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
15:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
00:00
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Orgel Vreten
Vorstin, Hilversum
15:00
vivaldi Code Rood
Zuiderparktheater, Den Haag
maandag 24 december 2018
20:00
De Raad van Toezicht
Brebl, Nijmegen
20:15
Stanley en de Menzo's
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Kerstmix
De Peppel, Zeist
18:15
Dark Xmass Ritual
Dynamo, Eindhoven
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
20:45
Frisian Metal Night
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
You Win Again – Celebrating The Music of The Bee Gees
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
De Jeugd Van Tegenwoordig
Paard, Den Haag
21:00
Klassiek in de Loods - Kerst in Paradiso
Paradiso, Amsterdam
20:00
Knight of the Guitar II
Podium Victorie, Alkmaar
20:15
The African Mamas - Christmas under African Skies
Theater aan de Schie, Schiedam
woensdag 26 december 2018
23:00
Fiesta Macumba - 'Feliz Navidad' Special
013, Tilburg
20:00
Improvisaties op Chopin
Beauforthuis, Austerlitz
20:30
The Dutch Queen Tribute - Thank God It's Chrismas
Burgerweeshuis, Deventer
15:00
Trijntje Oosterhuis - A Christmas Evening with Trijntje
De Duif, Amsterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Kleine Komedie, Amsterdam
11:30
Koninklijke Harmonie Sint Cecilia
De Maaspoort, Venlo
23:00
Dj Blaize / DJ HOKUTO
Doornroosje, Nijmegen
23:00
House Classix
Doornroosje, Nijmegen
The Space Age Travellers
Gryphus, Vierlingsbeek
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
20:00
Stillbirth
Little Devil, Tilburg
18:00
Salaheddine
Meervaart, Amsterdam
23:00
Maarten W: Indie Disco
Merleyn, Nijmegen
15:00
Paradiso Orchestra Kerstmatinee
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jaya The Cat
Poppodium Volt, Sittard
15:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
14:00
The African Mamas - Christmas under African Skies
Schouwburg de Lawei, Drachten
00:00
Iris Hond - Bewogen
Theater de Schalm, Veldhoven
15:00
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Zaantheater, Zaandam
donderdag 27 december 2018
13:30
Spruit: Er waait een liedje door de nacht.
013, Tilburg
20:00
Lisa Lois Sings Adèle
Agnietenhof, Tiel
20:30
Stranger Than Paranoia
Bimhuis, Amsterdam
Donnie (NL)
BIRD, Rotterdam
21:00
kool & the gang tribute
Cacaofabriek, Helmond
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Chassé Theater, Breda
00:00
Spinvis - In Werkelijkheid
Chassé Theater, Breda
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Handsome Poets en Orange Skyline
De Oosterpoort, Groningen
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
20:15
De Jeugd Van Tegenwoordig
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Bert Dockx
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Birth of Joy / Death Alley
Grenswerk, Venlo
20:30
These Go To Eleven: Charlie & The Lesbians / Rhinorino
Hedon, Zwolle
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
19:30
Kraak & Smaak at LantarenVenster
LantarenVenster, Rotterdam
20:15
Percossa BAM!
Meervaart, Amsterdam
19:30
Leafs
Melkweg, Amsterdam
20:00
Intergalactic Lovers
Mezz, Breda
17:00
Mariachi Trio Chanenque
Oostblok, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Christmas at Graceland
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
The Dutch Queen Tribute - Thank God It's Christmas
Patronaat, Haarlem
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
What a Wonderful Christmas - The Legends ft. Michael Varekamp
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Cameretten: Finalistentournee 2018
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Regina
Spirit of 66, Verviers
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:00
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
19:00
Love The System XMAS Extravaganza
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
The African Mamas - Christmas under African Skies
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Kees van Hondt
TivoliVredenburg, Utrecht
00:00
Tania Kross - Kross2000
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 28 december 2018
20:00
The African Mamas - Christmas under African Skies
Agnietenhof, Tiel
00:00
Spinvis - In Werkelijkheid
AINSI, Maastricht
21:00
Pearl Jamming
Bibelot, Dordrecht
20:00
All Ellington
Bimhuis, Amsterdam
20:30
DeWolff
Burgerweeshuis, Deventer
00:00
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
C.C. Den Herd, Bladel