PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -507
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 22 dec
20:30
Paco Plumtrek
Almelo
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Vera
Groningen
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
V11
Rotterdam
21:00
De Flux
Zaandam
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Poppodium Volt
Sittard
Little Devil
Tilburg
1
21:30
The Jack
Eindhoven
22:00
Nieuwe Nor
Heerlen
22:00
Paradiso
Amsterdam
23:00
De Vorstin
Hilversum
23:00
Merleyn
Nijmegen
23:00
Paradiso
Amsterdam
23:30
Melkweg
Amsterdam
23:30
Vera
Groningen
zo 23 dec
00:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
Flint
Amersfoort
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
DeLaMar
Amsterdam
11:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
11:00
Koninklijk Circus
Brussel
12:30
Grounds
Rotterdam
14:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
14:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
14:00
Koninklijk Circus
Brussel
15:00
CHV Noordkade
Veghel
15:00
Luxor Live
Arnhem
15:00
Paard
Den Haag
15:00
Zuiderparktheater
Den Haag
15:15
Jeruzalemkerk
Amsterdam
15:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
16:00
Cacaofabriek
Helmond
16:15
Gigant
Apeldoorn
19:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradox
Tilburg
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Paard
Den Haag
1
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Hedon
Zwolle
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
1
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
De Vorstin
Hilversum
20:30
Luxor Live
Arnhem
ma 24 dec
Stadsschouwburg Amsterdam
Amsterdam
18:15
Dynamo
Eindhoven
20:00
Brebl
Nijmegen
1
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Peppel
Zeist
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Paradiso
Amsterdam
wo 26 dec
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Amsterdam
Amsterdam
Gryphus
Vierlingsbeek
11:30
De Maaspoort
Venlo
14:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
15:00
Paradiso
Amsterdam
15:00
De Duif
Amsterdam
15:00
Zaantheater
Zaandam
15:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
18:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Poppodium Volt
Sittard
1
20:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
23:00
013
Tilburg
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Merleyn
Nijmegen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
do 27 dec
Chassé Theater
Breda
Stadsschouwburg Amsterdam
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Zaantheater
Zaandam
00:00
Chassé Theater
Breda
Theater De Lievekamp
Oss
00:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
13:30
013
Tilburg
17:00
Oostblok
Amsterdam
19:00
Sugar Factory
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam

zaterdag 22 december 2018

20:30
Undiscovered Covers / SiSoSesSies Paco Plumtrek, Almelo
20:30
Eric Vaarzon Morel - Ode aan de Spaanse gitaar Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:45
Orgel Vreten Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Plaatpresentatie Rat Patrol + Uhgah? Wugah! + Fuckups Vera, Groningen
21:00
Intergalactic Lovers Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Ploegendienst + Richie Dagger V11, Rotterdam
21:00
Burning / Sad Iron / Vortex De Flux, Zaandam
21:00
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest Luxor Live, Arnhem
21:00
Marco Polo / Masta Ace Het Bolwerk, Sneek
21:00
Postmen Poppodium Volt, Sittard
Foto Sham 69
Sham 69 Little Devil, Tilburg
1
21:30
Bon Scotch The Jack, Eindhoven
22:00
'LOS!' - Confetti Christmas 2018 Nieuwe Nor, Heerlen
22:00
Stippenlift Paradiso, Amsterdam
23:00
Tante Joke Karaoke Band De Vorstin, Hilversum
23:00
YallahYallah Merleyn, Nijmegen
23:00
Latin District Paradiso, Amsterdam
23:30
Layers presents GU3D Melkweg, Amsterdam
23:30
Downstage: Poo Poo Platter Party Vera, Groningen

zondag 23 december 2018

00:00
Mathilde Santing - Renaissance Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Tania Kross - Kross2000 Flint, Amersfoort
00:00
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Thomas Acda - Motel DeLaMar, Amsterdam
11:00
De Familie Decibel (6+) - Micha Wertheim & Fay Lovsky De Kleine Komedie, Amsterdam
11:00
Le Show de Noël Koninklijk Circus, Brussel
12:30
An Easy Sunday Grounds, Rotterdam
14:00
De Familie Decibel (6+) - Micha Wertheim & Fay Lovsky De Kleine Komedie, Amsterdam
14:00
Kerstconcert ECI Cultuurfabriek, Roermond
14:00
Le Show de Noël Koninklijk Circus, Brussel
15:00
Moods CHV Noordkade, Veghel
15:00
Top 2000 Live Band middag show Luxor Live, Arnhem
15:00
Christine Ott Paard, Den Haag
15:00
vivaldi Code Rood Zuiderparktheater, Den Haag
15:15
Dessy Radeva / Merel Huizinga Jeruzalemkerk, Amsterdam
15:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018 Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
16:00
Good Souls Cacaofabriek, Helmond
16:15
Mummy's A Tree Gigant, Apeldoorn
19:00
Samira’s Blues Paradiso, Amsterdam
19:00
The African Mamas - Christmas under African Skies De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
De Jeugd Van Tegenwoordig Effenaar, Eindhoven
20:00
Knight of the Guitar II De Oosterpoort, Groningen
20:00
Soweto Gospel Choir De Oosterpoort, Groningen
20:00
Death Alley Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Danny Vera Paradiso, Amsterdam
20:00
De Raad van Toezicht Paradox, Tilburg
20:00
Jasper Steverlinck Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Ronnie Flex & Deuxperience Band Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
You Win Again – Celebrating The Music of The Bee Gees Paard, Den Haag
1
20:00
Alex Klaasen - Showponies Meervaart, Amsterdam
20:00
KERST MET DANIEL KIST KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Symfo Classics Hedon, Zwolle
20:15
Stanley en de Menzo's De Kleine Komedie, Amsterdam
Foto Clean Pete
Clean Pete Doornroosje, Nijmegen
1
20:30
Mars Williams Presents: An Ayler Xmas vol. 2 Bimhuis, Amsterdam
20:30
Orgel Vreten De Vorstin, Hilversum
20:30
Top 2000 Live Band avond show Luxor Live, Arnhem

maandag 24 december 2018

Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Stadsschouwburg Amsterdam, Amsterdam
18:15
Dark Xmass Ritual Dynamo, Eindhoven
20:00
De Raad van Toezicht Brebl, Nijmegen
1
20:00
Knight of the Guitar II Podium Victorie, Alkmaar
20:00
De Jeugd Van Tegenwoordig Paard, Den Haag
20:00
You Win Again – Celebrating The Music of The Bee Gees Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
The African Mamas - Christmas under African Skies Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Stanley en de Menzo's De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Kerstmix De Peppel, Zeist
20:45
Frisian Metal Night Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Klassiek in de Loods - Kerst in Paradiso Paradiso, Amsterdam

woensdag 26 december 2018

00:00
Iris Hond - Bewogen Theater de Schalm, Veldhoven
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018 De Kleine Komedie, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Stadsschouwburg Amsterdam, Amsterdam
The Space Age Travellers Gryphus, Vierlingsbeek
11:30
Koninklijke Harmonie Sint Cecilia De Maaspoort, Venlo
14:00
The African Mamas - Christmas under African Skies Schouwburg de Lawei, Drachten
15:00
Paradiso Orchestra Kerstmatinee Paradiso, Amsterdam
15:00
Trijntje Oosterhuis - A Christmas Evening with Trijntje De Duif, Amsterdam
15:00
Ellen ten Damme - Paris - Berlin Zaantheater, Zaandam
15:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018 Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
18:00
Salaheddine Meervaart, Amsterdam
20:00
Improvisaties op Chopin Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Jaya The Cat Poppodium Volt, Sittard
1
20:00
Stillbirth Little Devil, Tilburg
20:30
The Dutch Queen Tribute - Thank God It's Chrismas Burgerweeshuis, Deventer
23:00
Fiesta Macumba - 'Feliz Navidad' Special 013, Tilburg
23:00
Dj Blaize / DJ HOKUTO Doornroosje, Nijmegen
23:00
Maarten W: Indie Disco Merleyn, Nijmegen
23:00
House Classix Doornroosje, Nijmegen

donderdag 27 december 2018

Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel Chassé Theater, Breda
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Stadsschouwburg Amsterdam, Amsterdam
Thomas Acda - Motel DeLaMar, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 Oude Luxor Theater, Rotterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018 De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Tania Kross - Kross2000 Zaantheater, Zaandam
00:00
Spinvis - In Werkelijkheid Chassé Theater, Breda
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen Theater De Lievekamp, Oss
00:00
Mathilde Santing - Renaissance Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
13:30
Spruit: Er waait een liedje door de nacht. 013, Tilburg
17:00
Mariachi Trio Chanenque Oostblok, Amsterdam
19:00
Love The System XMAS Extravaganza Sugar Factory, Amsterdam
19:30
Leafs Melkweg, Amsterdam
Pagina -507