Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Odeon
Zwolle
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theaterpand Weesp
Weesp
Munttheater
Weert
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
De Speeldoos
Vught
20:00
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:00
Spirit of 66
Verviers
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Markant Uden
Uden
Markant Uden
Uden
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
C.C. De Kruisboog
Tienen
00:00
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Hoftheater
Raalte
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Bussel
Oosterhout
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
De Muze
Noordwijk
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Het Kielzog
Hoogezand
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
00:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:15
De Oosterpoort
Groningen
21:00
Podium 't Beest
Goes
Wilminktheater
Enschede
Parktheater
Eindhoven
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Mezz
Breda
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Luxor Live
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Podium Mozaiek
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Fluor
Amersfoort
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
00:00
Wesopa Weesp
Weesp
Junushoff Theater
Wageningen
De Speeldoos
Vught
20:30
Theater Ludens
Voorburg
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Spirit of 66
Verviers
Theater de Schalm
Veldhoven
22:15
CHV Noordkade
Veghel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater De Lampegiet
Veenendaal
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Pieterskerk
Utrecht
18:30
Molen De Ster
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
S.C.C. De Ruchte
Someren
19:30
Baroeg
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
donderdag 10 januari 2019
Thijs Kemperink - Bonje
Schouwburg Odeon, Zwolle
Richard Groenendijk - Om Alles!
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Murth Mossel - Pauwer
Theaterpand Weesp, Weesp
Jochen Otten - Troosten
Munttheater, Weert
Lakshmi - Adem
Junushoff Theater, Wageningen
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More
De Speeldoos, Vught
20:00
Jasper Steverlinck
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:00
Wishbone Ash
Spirit of 66, Verviers
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Jay-Way
EKKO, Utrecht
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Werftheater, Utrecht
20:00
Clash of the Titans met o.a. Neuroot / Sherman Oaks
dB's, Utrecht
20:00
The Kik speelt Boudewijn de Groot met orkest
TivoliVredenburg, Utrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Maria Marin / Philippe Elan / Thijs Borsten - De Uitdaging 1
Markant Uden, Uden
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Markant Uden, Uden
20:30
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel speelt
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Comedy Night
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Amsterdam Sinfonietta / Blaudzun
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. De Kruisboog, Tienen
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
De Meenthe, Steenwijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater de Stoep, Spijkenisse
William Boeva - Reset
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Pater Moeskroen - De Reservebelgen
Theater De Winsinghhof, Roden
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Hoftheater, Raalte
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Lievekamp, Oss
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Bussel, Oosterhout
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Anne-Marie Jung - Ram
De Muze, Noordwijk
20:15
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
Theater de Kom, Nieuwegein
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:45
WOBBÉ
Neushoorn, Leeuwarden
Tineke Schouten - Highlights
De Harmonie, Leeuwarden
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Jim van der Zee - The voice, the guitar & the piano
Schouwburg Het Park, Hoorn
Arie & Silvester - Wie?!
Het Kielzog, Hoogezand
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Cpunt Theater, Hoofddorp
Martijn Koning - Koning van de dieren
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
René van Meurs - Ik beloof niks
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Theater de Kappen, Haaksbergen
20:15
Paul de Munnik
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Grant Peeples
Podium 't Beest, Goes
Claudia de Breij - Nu
Wilminktheater, Enschede
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parktheater, Eindhoven
Ton Kas - Kakmaker
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Crazed / Shit Machine / Warborn Waste
Paard, Den Haag
Andrew Combs
Paard, Den Haag
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Voltage: Tom Petty tribute
Mezz, Breda
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Chassé Theater, Breda
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Chassé Theater, Breda
20:30
Any Minute Now: Eerie Wanda
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
DeWolff
Luxor Live, Arnhem
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Postmen
Tolhuistuin, Amsterdam
Naughty Naughty Naughty Naughty @ Indiestad
Paradiso, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Podium Mozaiek, Amsterdam
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Pink Floyd Project - Acoustic Echoes 50 jaar Pink Floyd – The Dutch Ye
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
The Sore Losers
Fluor, Amersfoort
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Najib Amhali - Waar was ik
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Matroesjka - Brainwash
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
00:00
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 11 januari 2019
20:00
Stairway To Hedon - De Finale
Hedon, Zwolle
20:00
Physical Graffiti
Hedon, Zwolle
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:30
Julian Sas Band
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Pater Moeskroen - De Reservebelgen
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Wesopa Weesp, Weesp
Martijn Koning - Koning van de dieren
Junushoff Theater, Wageningen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Speeldoos, Vught
20:30
De Eddy Zoëy Band - De geschiedenis van de NL’s-talige popmuziek
Theater Ludens, Voorburg
21:00
Sjaak
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
René van Meurs - Ik beloof niks
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Jean-Pierre Froidebise
Spirit of 66, Verviers
Jochen Otten - Troosten
Theater de Schalm, Veldhoven
22:15
Angie Flare
CHV Noordkade, Veghel
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater De Lampegiet, Veenendaal
The Como Mamas
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Werftheater, Utrecht
20:15
Vocaal Ensemble MUSA
Pieterskerk, Utrecht
18:30
Vegan Jazz Club: Kika Sprangers / Martin Fondse
Molen De Ster, Utrecht
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
21:00
BRUUT! + Crustacean
Little Devil, Tilburg
20:30
The Kik
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Stefano Keizers - Erg Heel
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Jim van der Zee - The voice, the guitar & the piano
Theater de Stoep, Spijkenisse
William Boeva - Reset
S.C.C. De Ruchte, Someren
19:30
The Dolmen + Shireen
Baroeg, Rotterdam
Arie & Silvester - Wie?!
Oude Luxor Theater, Rotterdam