PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -502
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 09 mrt
20:00
De Pul
Uden
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
The Shack
Oude Meer
20:00
De Helling
Utrecht
Q-Factory
Amsterdam
2
20:00
Handelsbeurs
Gent
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Trix
Antwerpen
Q-Factory
Amsterdam
1
20:00
De Bosuil
Weert
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Diligentia
Den Haag
1
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Casino Beringen
Beringen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
De Vorstin
Hilversum
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
P3
Purmerend
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Baroeg
Rotterdam
1
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Paradox
Tilburg
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
De Flux
Zaandam
21:00
013
Tilburg
21:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
't Rozenknopje
Eindhoven
21:00
StudioGonz
Gouda
21:00
Xinix
Nieuwendijk
21:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
21:00
De X
Leiden
21:00
Hedon
Zwolle
21:30
So What!
Gouda
Vera
Groningen
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Podium Victorie
Alkmaar
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
23:00
Gebr. De Nobel
Leiden
23:00
Jacks Music Bar
Zwolle
23:00
013
Tilburg
23:45
Melkweg
Amsterdam
za 10 mrt
Singer Theater
Laren
Kennemer Theater
Beverwijk
1
De Maagd
Bergen op Zoom
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Klif 12
Den Hoorn
De Kattendans
Bergeijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Figi Theater
Zeist
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Reünie
Geleen
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Theater Ludens
Voorburg
Theater de Kampanje
Den Helder
Posttheater
Arnhem
Theater Bellevue
Amsterdam
G.C. De Kluize
Oosterzele
Schouwburg Almere
Almere
Noorderkerk
Sneek
Theater Aan de Slinger
Houten
Kulturhus Holten
Holten
De Meenthe
Steenwijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater de Purmaryn
Purmerend
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Zaantheater
Zaandam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
ATLAS Theater
Emmen
C.C. Biekorf
Lebbeke
Podium onder de toren
Grootschermer

vrijdag 09 maart 2018

20:00
Boerend Hard: Aplous / WC Experience De Pul, Uden
20:00
Stone Broken Melkweg, Amsterdam
20:00
Forever 27 Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
20:00
Tim Knol Podium Asteriks, Leeuwarden
The Wild Romance The Shack, Oude Meer
20:00
Che Sudaka De Helling, Utrecht
Foto Midge Ure
Midge Ure Q-Factory, Amsterdam
2
20:00
Flying Horseman Handelsbeurs, Gent
20:00
SandZ + Kitty Hawk + Zwelbastard Little Devil, Tilburg
20:00
Cliteater / Waco Jesus Grenswerk, Venlo
20:00
Sin Fang / Sóley / Örvar Smárason Trix, Antwerpen
Foto Open Mike Eagle
Open Mike Eagle Q-Factory, Amsterdam
1
20:00
Nachtschade De Bosuil, Weert
20:15
10CC Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Symphonic Rock Night Band Flint, Amersfoort
20:15
Poppy Danceparty met DJLookalaika - Hans Vandenburg Beauforthuis, Austerlitz
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Rundfunk Diligentia, Den Haag
1
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Amsterdam Klezmer Band Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Op Sterk Water - Hotel Markant Uden, Uden
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Billie - Lady Sings the Blues Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
The Australian Pink Floyd Show TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Percossa - BAM! Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Frank Boeijen Casino Beringen, Beringen
20:15
Huub van der Lubbe SPEELT ‘WAT SPEELT’ De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Rob en Emiel- Blow me away De Muze, Noordwijk
20:15
Nick & Simon Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Vijay Iyer & Craig Taborn Bimhuis, Amsterdam
20:30
Altar / Distillator / Hordearii De Vorstin, Hilversum
20:30
Anna Von Hausswolff EKKO, Utrecht
20:30
Karsu Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Sol Heilo Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:30
Zij en ik - Spruijt en Opperman Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Piepschuim Werftheater, Utrecht
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
While my Guitar Gently Weeps Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Mylou Frencken / Pieter Tiddens Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Barrelhouse Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Oysterband Luxor Live, Arnhem
20:30
Voltage P3, Purmerend
20:30
Bojan Z. Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Foto Myrath & Manigance
Myrath & Manigance Baroeg, Rotterdam
1
20:30
Danny Vaughn & Dan Reed Boerderij, Zoetermeer
20:30
Phil's Music Laboratory Paradox, Tilburg
20:45
John Illsley of Dire Straits Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Valsbezig De Flux, Zaandam
21:00
Soul Live 013, Tilburg
21:00
Oko Yono Poppodium Volt, Sittard
21:00
Shht (BE) Altstadt, Eindhoven
21:00
Jarrod Dickenson 't Rozenknopje, Eindhoven
21:00
De B-kant StudioGonz, Gouda
21:00
Rod Picott Xinix, Nieuwendijk
21:00
King of the World Cultuurpodium VANSLAG, Borger
21:00
Casa Iberica De X, Leiden
21:00
The Good Hand Hedon, Zwolle
21:30
De Likt So What!, Gouda
Samsara Blues Experiment Vera, Groningen
22:00
Full Nelson / Rage Against The System Muziekcafé Helmond, Helmond
22:00
Niels Broos Paradiso, Amsterdam
22:00
Kris Kross Amsterdam Podium Victorie, Alkmaar
22:30
Flavium Muziekpodium DJS, Dordrecht
23:00
Tante Joke Karaoke Band Gebr. De Nobel, Leiden
23:00
Desert Storm Jacks Music Bar, Zwolle
23:00
Goose 013, Tilburg
23:45
Joost van Bellen Melkweg, Amsterdam

zaterdag 10 maart 2018

Marc-Marie Huijbregts - Getekend Singer Theater, Laren
Martijn Koning - Koning te rijk Kennemer Theater, Beverwijk
1
Karin Bloemen - Volle Bloei De Maagd, Bergen op Zoom
Ashton Brothers - Enfants Terribles Oude Luxor Theater, Rotterdam
Arno van der Heyden - Heksenjacht Klif 12, Den Hoorn
William Boeva - Reset De Kattendans, Bergeijk
Jeroen Zijlstra - Waterman TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Johan Goossens - Vlam Agora Theater Lelystad, Lelystad
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko Schouwburg De Kring, Roosendaal
Trijntje Oosterhuis Figi Theater, Zeist
Eva Crutzen - Opslaan Als Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
The Wild Romance De Reünie, Geleen
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt Theater de Blauwe Kei, Veghel
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret Theater Ludens, Voorburg
Herman van Veen Theater de Kampanje, Den Helder
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter Posttheater, Arnhem
Cameretten - Finalistentournee 2017 Theater Bellevue, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Schoon G.C. De Kluize, Oosterzele
Claudia de Breij - Nu Schouwburg Almere, Almere
Danny Vera Noorderkerk, Sneek
Leonie Meijer - Bella Italia Theater Aan de Slinger, Houten
André Manuel - De Onzen Kulturhus Holten, Holten
Richard Groenendijk - Om alles De Meenthe, Steenwijk
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Schouwburg Ogterop, Meppel
Kirsten van Teijn - Zalf Theater de Purmaryn, Purmerend
Jeroen van Merwijk - Lucky Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jochen Otten - Troosten Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Pieter Derks - Spot De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Eric van Sauers - De lief en leed tour Zaantheater, Zaandam
Daniël Arends - De Afterparty Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Fuad Hassen - Held ATLAS Theater, Emmen
Frank Boeijen C.C. Biekorf, Lebbeke
Vincent Geers - Als beste getest Podium onder de toren, Grootschermer
Pagina -502