PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -501
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 09 mrt
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Casino Beringen
Beringen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Paradox
Tilburg
Baroeg
Rotterdam
1
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
P3
Purmerend
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:30
De Vorstin
Hilversum
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
EKKO
Utrecht
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
De Flux
Zaandam
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Xinix
Nieuwendijk
21:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
21:00
StudioGonz
Gouda
21:00
't Rozenknopje
Eindhoven
21:00
De X
Leiden
21:00
013
Tilburg
21:30
So What!
Gouda
Vera
Groningen
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Podium Victorie
Alkmaar
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
23:00
Jacks Music Bar
Zwolle
23:00
013
Tilburg
23:00
Gebr. De Nobel
Leiden
23:45
Melkweg
Amsterdam
za 10 mrt
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Meenthe
Steenwijk
Theater Ludens
Voorburg
Agora Theater Druten
Druten
Theater de Kampanje
Den Helder
Podium onder de toren
Grootschermer
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Ogterop
Meppel
Het Veur Theater
Leidschendam
Noorderkerk
Sneek
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Purmaryn
Purmerend
ATLAS Theater
Emmen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Figi Theater
Zeist
Singer Theater
Laren
C.C. Biekorf
Lebbeke
De Reünie
Geleen
Kulturhus Holten
Holten
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Posttheater
Arnhem
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Almere
Almere
De Maagd
Bergen op Zoom
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Klif 12
Den Hoorn
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Podium onder de toren
Grootschermer
Theater Bellevue
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
1
De Kattendans
Bergeijk
G.C. De Kluize
Oosterzele
14:00
PopEi
Eindhoven
17:00
North End
Haarlem
19:00
Neushoorn
Leeuwarden
19:15
Doornroosje
Nijmegen
19:30
Gelderlandfabriek
Culemborg
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paard
Den Haag
Patronaat
Haarlem
8
19:30
ECI Cultuurfabriek
Roermond
19:30
013
Tilburg
19:30
P60
Amstelveen
1
Willemeen
Arnhem
2
19:45
Bibelot
Dordrecht
Brigant
Arnhem
1

vrijdag 09 maart 2018

20:15
The Australian Pink Floyd Show TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Billie - Lady Sings the Blues Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Poppy Danceparty met DJLookalaika - Hans Vandenburg Beauforthuis, Austerlitz
20:15
Symphonic Rock Night Band Flint, Amersfoort
20:15
Frank Boeijen Casino Beringen, Beringen
20:15
Huub van der Lubbe SPEELT ‘WAT SPEELT’ De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Op Sterk Water - Hotel Markant Uden, Uden
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Rob en Emiel- Blow me away De Muze, Noordwijk
20:15
Percossa - BAM! Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
While my Guitar Gently Weeps Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Phil's Music Laboratory Paradox, Tilburg
Foto Myrath & Manigance
Myrath & Manigance Baroeg, Rotterdam
1
20:30
Karsu Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Mylou Frencken / Pieter Tiddens Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Sol Heilo Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:30
Oysterband Luxor Live, Arnhem
20:30
Barrelhouse Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Voltage P3, Purmerend
20:30
Danny Vaughn & Dan Reed Boerderij, Zoetermeer
20:30
Zij en ik - Spruijt en Opperman Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Piepschuim Werftheater, Utrecht
20:30
Bojan Z. Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:30
Altar / Distillator / Hordearii De Vorstin, Hilversum
20:30
Vijay Iyer & Craig Taborn Bimhuis, Amsterdam
20:30
Anna Von Hausswolff EKKO, Utrecht
20:45
John Illsley of Dire Straits Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Oko Yono Poppodium Volt, Sittard
21:00
Valsbezig De Flux, Zaandam
21:00
The Good Hand Hedon, Zwolle
21:00
Shht (BE) Altstadt, Eindhoven
21:00
Rod Picott Xinix, Nieuwendijk
21:00
King of the World Cultuurpodium VANSLAG, Borger
21:00
De B-kant StudioGonz, Gouda
21:00
Jarrod Dickenson 't Rozenknopje, Eindhoven
21:00
Casa Iberica De X, Leiden
21:00
Soul Live 013, Tilburg
21:30
De Likt So What!, Gouda
Samsara Blues Experiment Vera, Groningen
22:00
Full Nelson / Rage Against The System Muziekcafé Helmond, Helmond
22:00
Niels Broos Paradiso, Amsterdam
22:00
Kris Kross Amsterdam Podium Victorie, Alkmaar
22:30
Flavium Muziekpodium DJS, Dordrecht
23:00
Desert Storm Jacks Music Bar, Zwolle
23:00
Goose 013, Tilburg
23:00
Tante Joke Karaoke Band Gebr. De Nobel, Leiden
23:45
Joost van Bellen Melkweg, Amsterdam

zaterdag 10 maart 2018

Jochen Otten - Troosten Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Johan Goossens - Vlam Agora Theater Lelystad, Lelystad
Richard Groenendijk - Om alles De Meenthe, Steenwijk
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret Theater Ludens, Voorburg
René van Meurs - Ik beloof niks Agora Theater Druten, Druten
Herman van Veen Theater de Kampanje, Den Helder
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden Podium onder de toren, Grootschermer
Daniël Arends - De Afterparty Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Leonie Meijer - Bella Italia Theater Aan de Slinger, Houten
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Schouwburg Ogterop, Meppel
Marco Lopes - Moedt Het Veur Theater, Leidschendam
Danny Vera Noorderkerk, Sneek
Jeroen van Merwijk - Lucky Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Kirsten van Teijn - Zalf Theater de Purmaryn, Purmerend
Fuad Hassen - Held ATLAS Theater, Emmen
Stefano Keizers - Erg heel Theater De Lampegiet, Veenendaal
Trijntje Oosterhuis Figi Theater, Zeist
Marc-Marie Huijbregts - Getekend Singer Theater, Laren
Frank Boeijen C.C. Biekorf, Lebbeke
The Wild Romance De Reünie, Geleen
André Manuel - De Onzen Kulturhus Holten, Holten
Pieter Derks - Spot De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter Posttheater, Arnhem
Eric van Sauers - De lief en leed tour Zaantheater, Zaandam
Claudia de Breij - Nu Schouwburg Almere, Almere
Karin Bloemen - Volle Bloei De Maagd, Bergen op Zoom
Jeroen Zijlstra - Waterman TAQA Theater De Vest, Alkmaar
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt Theater de Blauwe Kei, Veghel
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko Schouwburg De Kring, Roosendaal
Arno van der Heyden - Heksenjacht Klif 12, Den Hoorn
Eva Crutzen - Opslaan Als Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ashton Brothers - Enfants Terribles Oude Luxor Theater, Rotterdam
Fresku - Welkom bij de Fresku show Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Vincent Geers - Als beste getest Podium onder de toren, Grootschermer
Cameretten - Finalistentournee 2017 Theater Bellevue, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk Kennemer Theater, Beverwijk
1
William Boeva - Reset De Kattendans, Bergeijk
Jan Jaap van der Wal - Schoon G.C. De Kluize, Oosterzele
14:00
The GO WILD! Festival PopEi, Eindhoven
17:00
Stephanie Struijk North End, Haarlem
19:00
Friejam: Masterclassband Modern Creative + Talking Cows Neushoorn, Leeuwarden
19:15
Sol Heilo Doornroosje, Nijmegen
19:30
EgoTwister, Quicksilver Fridays, Switch, Viper 3.0, Scarlet Rose, Hero Gelderlandfabriek, Culemborg
19:30
Che Sudaka Melkweg, Amsterdam
19:30
Keep Shelley in Athens Paard, Den Haag
Foto Trivium
Trivium Patronaat, Haarlem
8
19:30
Vandale ECI Cultuurfabriek, Roermond
19:30
Kraantje Pappie 013, Tilburg
19:30
Dauthuz / Inquisitor / Sinister / The Monolith Deathcult P60, Amstelveen
1
Foto Myrath
Myrath Willemeen, Arnhem
2
19:45
Big Rivers Indoor Bibelot, Dordrecht
Foto Alcuna Wilds / Mummy's A Tree
Alcuna Wilds / Mummy's A Tree Brigant, Arnhem
1
Pagina -501