PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -501
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 04 jan
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:00
Dynamo
Eindhoven
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
22:00
Merleyn
Nijmegen
23:30
Paradiso
Amsterdam
za 05 jan
Stadsschouwburg Amsterdam
Amsterdam
1
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Bussel
Oosterhout
Zaantheater
Zaandam
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Theater Sneek
Sneek
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Leidse Schouwburg
Leiden
C.C. Bacchus
Aalsmeer
Bibelot
Dordrecht
Kennemer Theater
Beverwijk
C.C. `t Schaliken
Herentals
Het Klooster
Woerden
Theater de Hofnar
Valkenswaard
13:00
AFAS Live
Amsterdam
16:00
AFAS Live
Amsterdam
Paleis 12
Brussel
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
19:00
Melkweg
Amsterdam
1
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:00
JVC De Schuit
Katwijk
20:00
Mezz
Breda
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Gebouw T
Bergen op Zoom
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
1
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Door
Dordrecht
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Grenswerk
Venlo
21:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
The Jack
Eindhoven
21:00
Mahogany Hall
Edam
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
P60
Amstelveen
21:00
De Bosuil
Weert
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Luxor Live
Arnhem
zo 06 jan
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
2
11:30
Paradiso
Amsterdam
13:30
Poortershoes
Groningen
2
15:00
DeLaMar
Amsterdam
15:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
15:00
Cacaofabriek
Helmond
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
16:00
Jazz inverdan
Zaandam
16:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
16:00
Little Devil
Tilburg
16:15
Gigant
Apeldoorn
1
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Perron-3
Rosmalen
ma 07 jan
Concertgebouw
Amsterdam
1
Studio A12
Bunnik
10:30
Sint Aegtenkapel Amersfoort
Amersfoort
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
di 08 jan
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
Toneelschuur
Haarlem

vrijdag 04 januari 2019

20:30
The Kik - Voor de Overlevenden De Oosterpoort, Groningen
20:30
Van Dik Hout Paradiso, Amsterdam
20:30
Physical Graffiti Boerderij, Zoetermeer
21:00
Orgel Vreten Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:00
DJ Thera Dynamo, Eindhoven
21:00
Stones Sessions Hedon, Zwolle
21:00
Hibakusha Bibelot, Dordrecht
21:00
Winne Kroepoekfabriek, Vlaardingen
22:00
Paracetamol Merleyn, Nijmegen
23:30
Zwarte Koffie Paradiso, Amsterdam

zaterdag 05 januari 2019

Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Stadsschouwburg Amsterdam, Amsterdam
1
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Orpheus, Apeldoorn
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise) Theater de Bussel, Oosterhout
Tineke Schouten - Highlights Zaantheater, Zaandam
Martijn Kardol - Bang De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Sounds Niets te verliezen Theater Sneek, Sneek
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak! Theater Hof 88, Almelo
Jan Beuving - Rotatie Goudse Schouwburg, Gouda
Rob de Nijs - Niet voor het laatst Goudse Schouwburg, Gouda
Louise Korthals - Alles is er Leidse Schouwburg, Leiden
Thomas Smith - De jaren van verstand C.C. Bacchus, Aalsmeer
This Is Jackson - Thriller Bibelot, Dordrecht
Maartje & Kine - Vibrato Kennemer Theater, Beverwijk
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen C.C. `t Schaliken, Herentals
Lenette van Dongen - Paradijskleier Het Klooster, Woerden
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Theater de Hofnar, Valkenswaard
13:00
Kinderen voor Kinderen Kerstvakantieconcert AFAS Live, Amsterdam
16:00
Kinderen voor Kinderen Kerstvakantieconcert AFAS Live, Amsterdam
Night Of Freestyle Paleis 12, Brussel
19:00
ACinDC Kursaal Oostende, Oostende
19:00
Bronnie Melkweg, Amsterdam
1
20:00
Amsterdam Sinfonietta / Blaudzun Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:00
I Against I JVC De Schuit, Katwijk
20:00
WC Experience Mezz, Breda
20:00
Simon & Garfunkel Revival Band TivoliVredenburg, Utrecht
Foto André Rieu - Nieuwjaarsconcert
André Rieu - Nieuwjaarsconcert Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Boef Paard, Den Haag
20:00
Bas Steman / Ernest Beuving / Marlies Claasen - So long Cohen Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Brothers in Arms Spirit of 66, Verviers
20:00
Genesis Project Cacaofabriek, Helmond
20:00
Muziekcafe: Elvisdag Muziekcafé Helmond, Helmond
20:15
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Markant Uden, Uden
20:15
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael Koningshof, Maassluis
20:15
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:30
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Alexander Gavrylyuk - Recital Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
DeWolff Gebouw T, Bergen op Zoom
20:30
Bertus Borgers & The Young Retro's Blue Collar Hotel, Eindhoven
1
20:30
Tommie Christiaan - In een ander licht De Kleine Willem, Enschede
20:30
The Miseries / TheBluegrassBoogiemen / Tim Knol Paradiso, Amsterdam
20:30
Knight of the Guitar II Doornroosje, Nijmegen
20:30
Jim van der Zee - The voice, the guitar & the piano Theater Ludens, Voorburg
20:30
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive De Speeldoos, Vught
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Physical Graffiti Metropool, Hengelo
20:30
BibelotxDOOR: Eerie Wanda + Sam Solo Door, Dordrecht
20:30
Rajae El Mouhandiz - Thuis, Ontheemd #2 Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Percossa - BAM! De Oosterpoort, Groningen
20:30
Mandala Tribe / Mo van der Does Quartet / Tineke Postma Bimhuis, Amsterdam
20:30
Afterpartees + Canshaker Pi Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Purper - Purper's Passie Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Max van den Burg - Paasbest Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Orgel Vreten Boerderij, Zoetermeer
20:30
Vandenberg's Moonkings Grenswerk, Venlo
21:00
Yorick van Norden Paradiso, Amsterdam
21:00
The Dirty Denims The Jack, Eindhoven
21:00
JJ Sharp & The SaltyDog Mahogany Hall, Edam
21:00
45ACIDBABIES / EUT Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Prof. Nomad Session P60, Amstelveen
21:00
The Fortunate Sons De Bosuil, Weert
22:00
Condor Gruppe Merleyn, Nijmegen
22:00
Hard4MS Luxor Live, Arnhem

zondag 06 januari 2019

Foto Amsterdam Sinfonietta / Blaudzun
Amsterdam Sinfonietta / Blaudzun Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
2
11:30
De Amsterdamse Tramharmonie Paradiso, Amsterdam
13:30
The Blind Roofers Poortershoes, Groningen
2
15:00
Hadewych Minis - Minis Plus DeLaMar, Amsterdam
15:00
Purper - Purper's Passie Oude Luxor Theater, Rotterdam
15:00
Helmond Muziek - Gipsy Mood en Blue Note Cacaofabriek, Helmond
15:30
Lazy Sonnie Afternoon Kloosterhotel La Sonnerie, Son
16:00
Blue Jazz inverdan, Zaandam
16:00
Henk Bleumink Kwintet Schouwburg Hengelo, Hengelo
16:00
tribute to Lemmy Kilmister: Moddervät Little Devil, Tilburg
16:15
Sweet Hannah Gigant, Apeldoorn
1
20:00
Als je een linkse hobby bent PlusEtage, Baarle-Nassau
20:00
Spinvis TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Joris Linssen & caramba - Raak! Perron-3, Rosmalen

maandag 07 januari 2019

Foto Amsterdam Sinfonietta / Blaudzun
Amsterdam Sinfonietta / Blaudzun Concertgebouw, Amsterdam
1
Andre Hazes Jr. Studio A12, Bunnik
10:30
Rutger van Oeveren / Wouter Harbers Sint Aegtenkapel Amersfoort, Amersfoort
Lieve Scheire - Live in Nerdland Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Deborah Carter / Laundry Big Band De Vorstin, Hilversum
20:15
Maaike Martens - Wie Blijft Hier De Kleine Komedie, Amsterdam

dinsdag 08 januari 2019

Ronald Snijders - Groot Succes 2 De Kleine Komedie, Amsterdam
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Leidse Schouwburg, Leiden
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Toneelschuur, Haarlem
Pagina -501