Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Vera
Groningen
Koffie Leute Brauhaus
Utrecht
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Biebob
Vosselaar
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
CineCity
Vlissingen
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Den Heilige Cornelius
Roermond
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
V11
Rotterdam
22:00
Metropool
Hengelo
22:00
Paradiso
Amsterdam
23:45
Onze Lieve Vrouwe Kapel
Amsterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kunstgreep
Oostzaan
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Kom
Nieuwegein
van Beresteyn
Veendam
Junushoff Theater
Wageningen
De Muze
Noordwijk
BREStheater
Brielle
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater de Kampanje
Den Helder
Chassé Theater
Breda
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Hoftheater
Raalte
Theater aan de Schie
Schiedam
Diligentia
Den Haag
Markant Uden
Uden
Podium Hoge Woerd
De Meern
Herberg de Pol
Diepenheim
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Dakota
Den Haag
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Sneek
Sneek
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Kelk
Brugge
HAL60
Roelofarendsveen
Theater de Kom
Nieuwegein
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
C.C. Lokeren
Lokeren
Posttheater
Arnhem
Melkweg
Amsterdam
19:00
Sugar Factory
Amsterdam
19:00
Dynamo
Eindhoven
19:00
Little Devil
Tilburg
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Theater De Boerderij
Huizen
Boerderij
Zoetermeer
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
G.C. De Kluize
Oosterzele
20:00
013
Tilburg
Ziggo Dome
Amsterdam
Paard
Den Haag
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
De Pul
Uden
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Stuk
Leuven
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Mezz
Breda
Metropool
Hengelo
20:00
dB's
Utrecht
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
donderdag 15 maart 2018
20:00
Ya Mama!
Vera, Groningen
Electropoezie
Koffie Leute Brauhaus, Utrecht
20:15
Rob de Nijs
Cultura, Ede
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Symphonic Rock Night Band
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
José Schuringa
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:15
Mnozil Brass
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:15
Roxeanne Hazes
Luxor Live, Arnhem
20:15
Binnenlandsche Zaken / Frank Lammers
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater De Lievekamp, Oss
Myles Kennedy
Biebob, Vosselaar
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
CineCity, Vlissingen
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Het Nieuwe Lied
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Buitenspel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Ruud Jolie & band 'For All We Know'
Gigant, Apeldoorn
20:30
Arcane Roots
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Mary Halvorson's Code Girl
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:30
Thomas Oliver
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Posttheater, Arnhem
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Tads Thots
EKKO, Utrecht
20:30
Sinnerboy
Den Heilige Cornelius, Roermond
21:00
Joost
Hedon, Zwolle
21:00
Distant / Inhuman Rampage / Lotus Eater / Traitors
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
STUFF.
V11, Rotterdam
22:00
AUFGLAUFT
Metropool, Hengelo
22:00
808INK
Paradiso, Amsterdam
23:45
James Oesi
Onze Lieve Vrouwe Kapel, Amsterdam
vrijdag 16 maart 2018
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Schalm, Veldhoven
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Kift
De Kunstgreep, Oostzaan
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Kom, Nieuwegein
Martijn Koning - Koning te rijk
van Beresteyn, Veendam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Junushoff Theater, Wageningen
Ali B - Koorts
De Muze, Noordwijk
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
BREStheater, Brielle
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Leidse Schouwburg, Leiden
Pieter Derks - Spot
Theater de Kampanje, Den Helder
Richard Groenendijk - Om alles
Chassé Theater, Breda
Emilio Guzman - Kom dan!
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Fuad Hassen - Held
Hoftheater, Raalte
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan de Schie, Schiedam
Johan Goossens - Vlam
Diligentia, Den Haag
René van Meurs - Ik beloof niks
Markant Uden, Uden
Jeroen van Merwijk - Lucky
Podium Hoge Woerd, De Meern
Marco Lopes - Moedt
Herberg de Pol, Diepenheim
Kirsten van Teijn - Zalf
De Harmonie, Leeuwarden
Soundos - Niets te verliezen
Theater Dakota, Den Haag
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
The Kik - Hertaalt
Theater Sneek, Sneek
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Zuidplein, Rotterdam
Donnerwetter
De Kelk, Brugge
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
HAL60, Roelofarendsveen
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater de Kom, Nieuwegein
Yentl & de Boer - Magie
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Thomas Smith - Strak
C.C. Lokeren, Lokeren
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Posttheater, Arnhem
Tonight Alive
Melkweg, Amsterdam
19:00
Emma Blackery
Sugar Factory, Amsterdam
19:00
Venom Inc.
Dynamo, Eindhoven
19:00
Graceless + Fabulous Desaster (D) + Defazer + Betonblok
Little Devil, Tilburg
19:30
Carpenter Brut
Melkweg, Amsterdam
19:30
Memphis Maniacs
Paradiso, Amsterdam
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater De Boerderij, Huizen
Rockin' The Blues
Boerderij, Zoetermeer
Broken Brass Ensemble
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Diana Jones
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
10CC
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Harry Styles
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Maaike Ouboter
G.C. De Kluize, Oosterzele
20:00
Ruud Jolie & band 'For All We Know'
013, Tilburg
The Script
Ziggo Dome, Amsterdam
Rilan & The Bombardiers
Paard, Den Haag
Chef'Special
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Tim Knol
Effenaar, Eindhoven
20:00
Maan
Grenswerk, Venlo
20:00
Karen Damen
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
BEAUX / Kita Menari
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Noah Gundersen
BIRD, Rotterdam
20:00
Michael Lee Firkins
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Roxeanne Hazes
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
The Poodles
De Pul, Uden
20:00
Joost
Simplon, Groningen
20:00
Eefje De Visser
Stuk, Leuven
20:00
Binnenlandsche Zaken / Frank Lammers
Parktheater, Eindhoven
20:00
Bökkers
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Paard, Den Haag
20:00
King Shiloh Soundsystem
Patronaat, Haarlem
20:00
La Villa Strangiato
De Bosuil, Weert
20:00
Nico Dijkshoorn / The Hank Five
Mezz, Breda
Claw Boys Claw
Metropool, Hengelo
20:00
Baby Face Nelson
dB's, Utrecht
20:00
Zwart Licht
De Spot, Middelburg
20:00
Lambert / Stimming
TivoliVredenburg, Utrecht