Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Veste
Delft
Parktheater
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Vera
Groningen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Doornroosje
Nijmegen
20:15
De Warande
Turnhout
Markant Uden
Uden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Junushoff Theater
Wageningen
Theaterpand Weesp
Weesp
Theaterpand Weesp
Weesp
20:15
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:00
Maloe Melo
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
De Nieuwe Kolk
Assen
Botanique
Brussel
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater De Omval
Diemen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Parktheater
Eindhoven
Klokgebouw
Eindhoven
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
23:00
Proeflokaal 't Kantoor
Groningen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Beun
Heiloo
00:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Aan de Slinger
Houten
Agora Theater Lelystad
Lelystad
22:00
Merleyn
Nijmegen
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
013
Tilburg
19:30
Markant Uden
Uden
20:00
dB's
Utrecht
Werftheater
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Zaantheater
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:30
P60
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
The Rock
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Musis
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
De Nieuwe Kolk
Assen
maandag 14 januari 2019
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 15 januari 2019
20:00
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Griffioen, Amstelveen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Yuri Honing - Goldbrun
De Kleine Komedie, Amsterdam
Four Fists (US)
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Andy Burrows
Melkweg, Amsterdam
19:30
Ella Mai
Melkweg, Amsterdam
19:00
Pascal Obispo
Koninklijk Circus, Brussel
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Veste, Delft
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Parktheater, Eindhoven
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Styx
Vera, Groningen
Amsterdam Sinfonietta / Blaudzun
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ali B - Koorts
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Het Park, Hoorn
Blanco White
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Jasper Steverlinck
De Warande, Turnhout
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Markant Uden, Uden
Stefano Keizers - Erg Heel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Junushoff Theater, Wageningen
Oldenhermanns - UNSEXED
Theaterpand Weesp, Weesp
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theaterpand Weesp, Weesp
woensdag 16 januari 2019
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Louise Korthals - Alles is er
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Patrick Laureij
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21:00
The Bad
Maloe Melo, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Meervaart, Amsterdam
MHD
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Reinbert de Leeuw
Paradiso, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Pater Moeskroen - De Reservebelgen
Posttheater, Arnhem
Najib Amhali - Waar was ik?
De Nieuwe Kolk, Assen
Cavetown
Botanique, Brussel
19:00
Pascal Obispo
Koninklijk Circus, Brussel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater Dakota, Den Haag
20:00
Judy Collins
Paard, Den Haag
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater PePijn, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Diligentia, Den Haag
21:00
Simon Berz / Toktek
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Bertolf - Soelaas
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater De Omval, Diemen
Brigitte Kaandorp - Eh...
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Parktheater, Eindhoven
Flogging Molly
Klokgebouw, Eindhoven
20:00
Lakshmi - Adem
Goudse Schouwburg, Gouda
23:00
Mr. Knowhow
Proeflokaal 't Kantoor, Groningen
René van Meurs - Ik beloof niks
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme (try-out)
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Beun, Heiloo
00:00
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Jim van der Zee - The voice, the guitar & the piano
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
Cabarestafette
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Aan de Slinger, Houten
Jeroen van Merwijk - Lucky
Agora Theater Lelystad, Lelystad
22:00
Russian Village Boys
Merleyn, Nijmegen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Willem, Papendrecht
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Theater de Purmaryn, Purmerend
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Jeremy Loops
013, Tilburg
19:30
Jörgen Raymann - Wubbo's last words: Save the Earth
Markant Uden, Uden
20:00
Snook Bookings presents Bloodtruth + Demiurgon + Storm upon the Masses
dB's, Utrecht
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Werftheater, Utrecht
Arie & Silvester - Wie?!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Matroesjka - Brainwash
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
Zaantheater, Zaandam
Murth Mossel - Pauwer
Zaantheater, Zaandam
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Spiegel, Zwolle
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Schouwburg Odeon, Zwolle
donderdag 17 januari 2019
Tineke Schouten - Highlights
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Open Podium
Podium Victorie, Alkmaar
Rayen Panday - Fenomeen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:30
Popkoor amstelveen
P60, Amstelveen
20:00
The Dutch Eagles - Fly Like An Eagle
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Patrick Laureij
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Kari Ikonen trio
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Alison Moyet
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
You Me At Six
Melkweg, Amsterdam
19:00
The Bad
The Rock, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Ploeg Ultimatum
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Amsterdam Sinfonietta / Blaudzun
Musis, Arnhem
The Sore Losers
Luxor Live, Arnhem
20:00
Rob Mostert Hammond Group - Sex, Hammond & Rock 'n Roll
De Nieuwe Kolk, Assen
Najib Amhali - Waar was ik?
De Nieuwe Kolk, Assen